Ambient on/off

Join the new world

 

[Apklausa] Pasitikėjimo anketa [Gruodis]

Day 1,853, 12:52 Published in Lithuania Serbia by Mindziuss


Sveiki, tautiečiai!

Šį kartą nusprendžiau pradėti rašyti straipsnius, kuriuos planavau pradėti dar prieš kelis mėnesius. Rašysiu, dar man nerašyta tema ir tikiuosi didelio jūsų susidomėjimo sulig kiekvienu iš jų. Jau seniai mąsčiau atgaivinti reguliarias "Pasitikėjimo anketa" apklausas. Galbūt kyla klausimas, kas gi būtent šiuo metu paskatino mane tuo užsiimti?

Visų pirma, galvojau, kad ZygaLTU žada pradėti jas leisti reguliariai, tačiau... Praėjus pusantro mėnesio taip ir straipsnis apie šią anketą nepasirodė.

Visų antra, jau prieš tai maniau, kad nekorektiška vertinti tiesiog "Pasitikiu" ir "Nepasitikiu" - kadangi gaunasi juokinga situacija. Pavyzdžiui, kai vienu žmogumi pasitiki tarkim 20 žmonių, o nepasitiki dar 20, o kitu - pasitiki 10, nepasitiki - 10, bei 20 neturi nuomonės. Ką gauname? Kad pirmuoju žmogumi ir pasitiki, ir nepasitiki labiau nei antruoju?

Visų trečia, nusprendžiau, kad mėnesio vidurys - yra tinkamas laikas tokiai apklausai. Kodėl? Seimo nariai jau yra praleidę didžiąją laiko dalį kadencijos Seime, o prezidentas su savo komanda jau įsitvirtinęs ir 1,5 savaitės vadovauja tautai. Žmonės bei partijos į darbus turėtų būti įsivažiavusios, tad ir pats laikas, kaip ir ką mūsų tauta vertina.Nuo šio mėnesio naujojoje anketoje bus keli bendri klausimai apie jus - iš kokios partijos bei MU esate, bei apie jūsų požiūrį. Toliau seks klausimai, kaip vertinate prezidentą, jo ministrų komandą (atskirai kiekvieną žmogų). Tuomet seks TOP5 partijos su 5 nariais iš kiekvienos jų (juos atrenka kiekvienos partijos prezidentas). Galiausiai, gale pridedami piliečiai, kurie nėra eLietuvos piliečiai.

Šioje anketoje, vertinant žmones, galima pasirinkti tokius variantus: "Nežinau tokio" arba skirti balus nuo 1 iki 5. Pabandykime atlikti anketą pagal tokį vertinimą - pažiūrėsime kas gausis. Tikiuosi visų sąžiningumo - tik taip galėsime matyti tuos rezultatus, kurie, manau, visiems rūpi ir yra įdomūs.

Gruodžio mėnesio anketą galite užpildyti iki Gruodžio 19 dienos 24:00.Visos partijos, visi nepartiniai, visi eLietuvos piliečiai yra kviečiami ją užpildyti! Apklausos rezultatai bus paskelbti iki savaitės pabaigos.

Pasitikėjimo anketa [Gruodis]

Kiekvieną partiją, kiekvieną karį skatinu paplatinti nuorodą, kad kuo daugiau žmonių užpildytų šią anketą!

Iš anksto dėkui už atsakymus ir laukiu jūsų pasiūlymų apklausai!Iki kito susitikimo!

 

Comments

LS HQ
LS HQ Day 1,853, 13:24

As zinoma atrodysiu, kad trololo, bet...kuo Ipsiart yra toks isskirtinis, kad ji reikejo idet nuo visu atskirai, kaip koki raupsuotaji:). Nera idomesniu zinomesniu svarbesniu zmoniu:D?

Mindziuss
Mindziuss Day 1,853, 13:32

Random, čia gavosi tie trys paskutiniai užsienyje gyvenantys - man gal net pačiam smalsu buvo 🙂 Kitą kartą ir tave įkelsiu o7

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,853, 13:41

GW, LTS tave ignoruoja. Nei į partiją priima, nei į anketą įdeda..

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,853, 13:53

Liuks. Labai retas atvejis kai nereklamuojama partija. V+S

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,853, 14:01

Sukamauki.

BlMBA
BlMBA Day 1,853, 19:58

v

Lari0x
Lari0x Day 1,853, 22:40

Man net kojas pakirto kai pirma pagalvojau, kad mane prie moderatų prirašė : D

DrMonte
DrMonte Day 1,854, 23:07

O Lariox ne moderatas :+O ? Tai už ką aš jam tiek balų daviau?

LS HQ
LS HQ Day 1,854, 01:28

Mygatuk, nieko tokio:) as jau radau partija. LMS PP pakviete prisijungt, todel anketoj jiems daug balu skyriau hehe:).

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,854, 02:17

Va Giedrius gerai daro, skyre man daug balu, ir dabar gales i LMS ateiti:D

Hawt Monkey
Hawt Monkey Day 1,854, 10:11

O koks skirtumas iš pasitikėjimo anketos? Nei vistiek ką jūs galit pakeisti nei nieko, kas pirko balsus - pirks toliau.

Lurk
Lurk Day 1,854, 22:16

reikejo koki skirtuka ideti, jei imanoma po moderatu arba klausima koki pvz ar esate lt pilietis ; )

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.