Ambient on/off

Join the new world

 

Įžanga.

Day 1,627, 16:38 Published in Lithuania Lithuania by UgiBugiVugi

Labas vakaras Damos ir Džentelmenai.

Noriu pasveikinti Jus skaitant įžanginę mano rašliavą. Pradžiai daug neišsiplėsiu. Spėju ne vienas pastaruoju metu pastebėjote aplink iš kažkur atsirandančius intelekto nesužalotus veikėjus, lendančius į akis ir šūkaujančius visiškas nesąmones. Šitie parazitai užkniso juodai. Nors ir pats dar neesu visiškas eAsas, bet gal būsimi iškelti klausimai, diskusijos ir pamastymai padės užčiaupt tuos nepraustaburnius ir šviest mūsų eVisuomenę, o taip pat, apsišviest ir pačiam. Juk svarbiausia - informacija, žinios. Valdant šiuos įrankius galima atvert neribotas galimybes tiek mūsų eVisuomenei, tiek kiekvienam iš mūsų. Tad labai viliuos, jog nereikšmingi, nesamoningi brukalai, teršiantys mūsų aplinką ir gaištantys laiką, kadanors išnyks.

Taigi, siūlau pakelti taurę pasirinkto gėrimo už geresnį rytojų. O šiam atėjus, nusimest švarkus ar frakus, atsiraitot rankoves ir kibt į tą sunkų, bet būtiną darbą, kuriant geresnę ateitį.

 

Comments

Lari0x
Lari0x Day 1,627, 16:52

> Taigi, siūlau pakelti taurę pasirinkto gėrimo...

Pritariu!

BEaST'as
BEaST'as Day 1,627, 17:09

Sveikintina ideja, bet deja, neigyvenama. Nes sie "parazitai" visiskai nesidomi ir neiesko informacijos - ju tikslas tik parekauti (kad ir nusisnekant...). Ir geriausias imanomas vaistas - ignoras. Kaip sakoma, don't feed the trool 😉

Asirgitawe
Asirgitawe Day 1,627, 22:56

Kaip beastas sakė, nereikia į juos kreipti dėmesio, nieks nekreipė į Jogailą ir panašius tipelius dėmesio, pasitraukė padielkon.

Vi Di
Vi Di Day 1,628, 00:17

Prieš vėją nepakovosi 🙂

iPSiArt
iPSiArt Day 1,628, 00:17

Čia geros mintys. Vote +subscribe

dziankas
dziankas Day 1,628, 07:12

daraisi piktas. nu idomu kas is to gausis.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.