Випуск НСН Но. 7

Day 1,409, 10:37 Published in Ukraine Ukraine by Nataliia from Galicia


Вітаю,

Сьогодні, четвеp 29 вересня 2011 року, черговий 7-ий випуск НСН Нового Сезону.

Команда НСН продовжує анонімне опитування про наше видання. Дякуємо читачам які вже висловились - нам важлива Ваша думка.

Команда НСН прдовжує поповнтися 🙂 - ми працюєм для Вас.
Нагадаю що НСН приймає благодійні взнески для розвитку проекта.

Ми слідкуємо за головними новинами еУкраїни і еСвіта, і наші кореспонденти підготували цей випуск для Вас.

Бажаю Вам приємного читання і всіх благ.

Щиро Ваш, головний редактор НСН Kromov.




Весточка из конгресса



Вчера Virtualll поставил на голосование законопроект об уменьшении налогов на еду с 5% до 3%. Законопроект вызвал бурное обсуждение в чате конгресса и на страницах еукраинской прессы. Законопроект отклоньон (за - 10, против - 2😎.

Также вчера президент поставил на голосование МПП с еФинляндией. На момент написания статьи голосование ещё продолжается, но уже видно, что законопроект проходит (за - 38, против - 1).

Сегодня президентом Боснии и Герцеговины предложено МПП. Законопроект имеет положительные перспективы, и, скорее всего, будет принят единогласно.

Матеріал підготував кореспондент НСН ulmo-ulmo



Тема для обговорення:

Чому еКосово, але не еПалестина???
Why eKosovo But Not ePalestine???



Парламент Косова проголосив незалежність 2008 року, рішення бойкотували сербські депутати. Згодом 83 країни-члени ООН (разом зі США) визнали Косово.
(Палестину визнали менше 44 країн). Сербія оскаржувала відокремлення Косова в Міжнародному суді справедливості, минулого року суд ухвалив, що одностороннє проголошення не заборонено міжнародним правом.

Косово не визнавалось як окрема держава за часів існування Югославії, а також після її розпаду, а було лише автономною частиною Сербії. З іншого боку Західний берег і сектор Гази (а також анексований Східний Єрусалим) ніколи не визнавались окремою частиною Ізраїлю.

Країни-члени ООН не визнали Косово, оскільки це створило би негативний прецедент в усьому світі. Багато членів Ліги арабських держав і Європейського Союзу, в проголошенні Косова бачать позитивний прецедент для Палестини. Деякі уряди не підтримають незалежності Косова і Палестини. США єдині, хто підтримує Косово і водночас лицемірно не визнають Палестину.

Тому серби питають: якщо еКосово може існувати, чому не може існувати еПалестина?

До речі, Румунія була серед країн, що не визнали Косово.

Косово і Метохія - КОСМЕТ є частиною Сербії і тому його треба додати до еРепаблік.

Підготував кореспондент НСН Stepan Siver



Про еШвецію




Попросили мене написати про Шведів, як вони опинились в ОНЕ.
Мабуть молодь н езнає що Швеція які Польща були засновниками ЕДЕНу.
Послом в Швецію мене відправили коли нашим МЗСом був Сепарейт який вже досить давно успішно покинув еСвіт (і правильно зробив). Президентом Швеції (і 5 наступних термінів також) став Valnad чувак який ще в старих умовах мав фірм більше ніж на яких теоретично міг пропрацювати, а зараз володіє 10-ма ку5 зброярнями, 2-ма ку5 булочноми і ще купою всякого добра (тихо ржу з того як КОСТу звинувачували що він наче якісь 5 голд не віддав дежаві хД), а їх МЗСом була ніхто інша як полячка з якою брав інтерв'ю Бабенко.

Треба також згадати що то були буремні часи Україно-Російської війни і я пам'ятаю як Шведське ЕМС літало бити за нас на десанти. Але це було давно.
Я не знаю що відбулось конкретно, але Швеція була в дещо пригніченому стані дуже мале населення, хоча територіально простягалась на всю Данію і аж на пів Німеччини і обмін кількох регіонів з норгами. Забезпечувала таку ситуацію Польща.

А Польща з ЕДЕНу вийшла... потім було кілька місяців поки формувалося НВО в результаті стало ОНЕ, Шведи все рідше з'являлись на полях бою, в них навіть була якась війна з литовцями, там ще пам'ятаю був кумедний комікс литовський, мовляв шведи перш ніж почати війну чемно це пояснять, а потім почнуть, ну так і було, Швеція досягла свого ресурсного максимуму, були всі ресурси окрім селітри і гуми до яких їм дуже далеко. Потім був мир з литовцями, а потім якось так сталось що в них стало дуже мало МПП з ЕДЕНом (МПП тоді були дуже дорогі) і поляки з іспанцями офіційно запросили Швецію в ОНЕ (до того там ще були угорці і серби, всі разом становили до 40% світового дамагу). Ось стаття їх президента тих часів. Шведи провели референдум на національному форумі, деталей я не знаю, я навіть намагався якосьзадобрити їх , а потім написали офіційну статтю згідно якої Шведи вступають в ОНЕ. Хорвати тоді були загрились звинуватили в зраді і т. д., і нічого дивного, ті перейшли на одну сторону з сербами. З іншої сторони я розумію шведів їм було або йти на конфлікт з поляками що смертіподібно, Німеччина тому доказ, або переходити в ОНЕ.

Так Швеція і опинилась у ворожому таборі. Україна на той момент ще не вступила в ЕДЕН, де нам не довіряли через поділляфейл, хоч румуни і допомогли в війні з рашкою, що доречі було вирішальною причиною чоми опинились в ЕДЕНі, якби нам помогли поляки, то хто його знає чи не були б ми з шведами по одну сторону барикад.

Статтю написав колумнист НСН Mudryi - заступник Міністра Закордонних Справ еУкраїни



Огляд теарта бойових дій еСвіта.

1.У еГреції на данний момент залишилось тільки два регіони і один регіон еЄгипту, інші регіони еГреції були завойовані еМакедонією.



2.еБолгарія відвоювала Відін і вже захопила 1 регіон еСербії.



3.Територію еІспанії починає завойовувати, крім еСША, і еБразилія.



4.еПольща знову захопила всі регіони еНімеччини і почала напад на еНідерланди.Наступною буде еФранція.



5.еКанада захопила більшість території еАнглії.



6.еІнднія та еКитай розпочали війну будемо з цікавістю спостерігати за розвитком подій.



Тож можемо підвести підсумок: зараз військової інціативи немає в жодної держави. Хтось відвойовує територію, хтось - захоплює. Але добре, що еІспанію скоро завоюють і один із членів ОNE зникне з карти еРепи. 🙂

Підготував кореспондент НСН Artem Efimenko



Трохи культури...



Патріоти (В. Самійленко)

Два хлопці укупі стояли,
А третій дививсь оддалі,
Як ті гаряче розмовляли
Про долю своєї землі.

Один у широкій промові
Народні права боронив;
Він докази всі наукові
По пунктах як слід розложив.

Народну окремість натури,
І склад особливий думок,
І давність своєї культури, -
Довів він усе те з книжок.

А другий про теє доводив,
Як дійде народ своїх прав,
І в поступі інших народів
Він місце йому показав.

Так двоє вели язиками
Роботу для краю свого,
Гукали й махали руками,
Де річ вимагала того.

А третій не мовив нічого:
Він мовити красно не міг,
Але задля діла святого
І жив він, і в землю б поліг.

Ті двоє, з балачки втомившись,
Веселі собі розійшлись,
А третій стояв зажурившись
І наче дивився кудись.

Але він не тую картину
Вбачав, що круг нього була:
Він бачив душею Вкраїну
І все, що вона добула.

Вбачались йому патріоти
Із купою слів голосних,
А поруч мільйони голоти,
І темність, і вбожество їх.





Дякуємо за увагу і до нових випусків!