لاتاری ایرانیان، یادواره فتح پیونگیانگ، جایزه 50 ریالی

Day 680, 00:53 Published in Iran Iran by fcsooti
اگر موافق فعالیت و گسترش لاتاری هستید همین بالا وت بدید.
آپدیت3:کمتر از 20 ساعت تا پایان مرحله دوم لاتاری وقت هست، اگر بلیط نخریده اید این شانس را از دست ندهید. تا این لحظه با استقبال دوستان، 116 بلیط فروخته شده و چون تا حدود 20 ساعت آینده به 120 بلیط خواهیم رسید، جایزه نفر سوم هم به لاتاری اضافه شد. الان نفر اول 50 ریال، نفر دوم 30 ریال و نفر سوم 20 ریال دریافت خواهند کرد. تغییرات لازم در برنامه نویسی اعمال شده و مشکلی از بابت قرعه کشی و نمایش نتایج نباید وجود داشته باشه، البته چون این اول دفعه است که تعداد برندگان 3 نفر است ممکنه که در قسمت نمایش نتایج مشکلی به وجود بیاد که احتمال این مشکل کمتر از 10% هست.
آپدیت2: به لطف دوستان تعداد بلیط های فروخته شده تا این لحظه از تعداد 90 بلیط فراتر رفت، اگر تعداد بلیط ها از 120 هم بیشتر بشه نفر سوم هم جایزه ای معادل 20 ریال به لاتاری اضافه خواهد شد.
همچنین بازی گل یا پوچ هم به صورت آزمایشی اضافه شد، الان شما می تونید تفریحی یا سر نیم، یک یا دو ریال بازی کنید، امتحانش ضرر نداره. البته برای بازی اول باید تو سایت عضو بشید.
آپدیت1: متاسفانه دیروز بعد از زدن این آرتیکل کلیه تکنولوژی ها بعد از سال 1900 تو منطقه ای که بودیم قطع شد و امکان دسترسی به نت نبود. تمامی دوستانی که پول دونیت کرده بودن و ثبت کرده بودن مبالغ به حسابشون اضافه شد.
جایزه فرد برنده هم بهش پرداخت شد.

فرد برنده دوره قبل فقط 2 بلیط خریده بود، در حالی که کسانی بودند که تا 10 بلیط هم خریده بودند، این ذهنیت رو بیرون کنید که باید تعداد زیادی بلیط بخرید تا برنده وبشید و در غیر این صورت شانسی ندارید، حتی با یک بلیط 1 ریالی هم می تونید برنده باشید.
دوره قبل لاتاری ایرنیان با عنوان "افتتاحیه" به پایان رسید، در این دوره 74 بلیط به ارزش 74 ریال فروخته شد و بلیط برنده مربوط به آقای
XXFXX
بود که بهشون تبریک می گم و خوشحالم کسی برنده شد که با هم سر و سری نداشتیم ولی دوست داشتم یکی از بچه های تازه وارد برنده این لاتاری می شد.
دوره دوم لاتاری ایرانیان با عنوان "یادواره فتح پیونگ یانگ" از دقایقی قبل شروع شد، این دوره هم مانند دوره قبل جایزه به صورت ثابت و 50 ریالی و بلیط یک ریالی خواهد بود، در صورتی که تعداد بلیط فروخته شده این دوره از 90 بلیط بالاتر بره، برنده دومی هم با جایزه 30 ریال خواهیم داشت.
این لاتاری در ابتدای راه است و در صورت استقبال جایزه های با ارزشتری برای شما در نظر خواهیم گرفت، همچینین برای سرگرمی و درآمد بیشتر شما بازی ها و بخش های دیگری به سایت اضافه خواهد شد که به زودی بازی گل یا پوچ به عنوان اولین و ساده ترین بازی اضافه خواهد شد، همچنین طرح مربوط به پیش بینی مسابقات فوتبال هم در حال بررسی است که کار ساخت و برنامه نویسی آن هم به زودی شروع می شه.
در صورتی که با لاتاری ما و نحوه شرکت در اون آشنایی ندارید، مقاله قبلی و یا مطالب پایین رو بخونید:
برای شرکت و برنده شدن در بخت آزمایی باید مراحل زیر را طی کنید:

1. در سایت ثبت نام کنید: لطفا اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد کنید، چون بعدا فقط می توانید ایمیل و کلمه عبور خود را تغییر دهید.
2. حساب خود را شارژ کنید: برای شارژ حساب خود در سایت کافی است که به ایرپابلیک بروید و مبلغ مورد نظر خود را به این اکانت دونیت کنید، سپس به این سایت برگردید و به قسمت شارژ حساب بروید و مقدار ریالیی را که دونیت کرده اید را ثبت کنید، بعد از این ما اطلاعات ورودی را چک می کنیم و مبلغ را به حساب شما در این سایت اضافه می کنیم.
3. بلیط بخرید: برای خرید بلیط به قسمت بخت آزمایی ها بروید و یکی از بخت آزمایی های فعال را انتخاب کنید. برای خرید بلیط کافی است که تعداد بلیط مورد نظر خود را وارد کنید و روی دکمه خرید کلیک کنید، شما به هر تعداد که بخواهید می توانید بلیط خریداری کنید.
4. برنده بشید:حالا شما باید صبر کنید تا زمان پایان بخت آزمایی فرا برسه، اگر شما خوش شانس باشید و یا تعداد بلیط زیادی خریده باشید برنده خواهید شد.

در صورتی که سئوال، مسئله، شبه، پیشنهاد یا انتقادی دارید، آماده شنیدن نظرات شما هستیم.
اگر الان موافق لاتاری شدید هنوز دیر نشده برگردید بالا و وت بدید.