Ambient on/off

Join the new world

 

☆[2cT] Pirmieji žingsniai: Apie socialinį modulį ツ☆

Day 1,788, 15:27 Published in Lithuania Lithuania by gliookas II

Sveikas, mano mielas drauge.

Žaidimo administracijos dėka, socialinis modulis šioje žaidyklėje yra pakankamai sužalotas ir merdintis, todėl šiame straipsnyje pateiksiu kelis pakankamai akivaizdžius faktus, kurie padės tau apsiprasti erdvėje pirmosiomis dienomis.Taigi. Bendradarbiauti su kitais žaidėjais galima keliais būdais. Aptarkime visus:

1. Bendravimas per profilį.Šie trys mygtukai yra matomi nuėjus į bet kurio žaidėjo profilį, ar asmeninį puslapį, kaip bepavadinsi - visaip tiks. Iš kairės į dešine, šių mygtukų reikšmės:
- pridėti prie draugų
- parašyti asmeninę žinutę (laišką)
- donate (nusiųsti žaidėjui pinigų arba daiktų)

Kam viso to reikia?
Pridėjus į draugus asmenį, tu apturėsi laimę matyti jo shout'us (apie juos žemiau).
Asmeniniai laiškai padės tau susisiekti su paskyros (account'o, acc) valdytoju. Tiesa, turėk omenyje, kad žmonių būna visokių ir dėl įvairių priežasčių tau gali ir neatrašyti itin užimti žmonės.

Be to, kad rašyti kažkam asmeninius laiškus, tu gali sukurti ir konferenciją iki 30 asmenų.Kaip tai padaroma?
1. Spaudžiame SEND MESSAGE;
2. Randame NEW MESSAGE dešinėje viršuje kampe;
3. Iš eilės įrašome draugų telefono numerius žaidimo vardus ir spaudžiame SKAMBINTI SEND.O dabar pakalbėkime apie Donate mygtuką. Kartais tau reikia nusiųsti ką nors sau kam nors. Tada šis mygtukas yra kaip tik tau. Atsimink, kad perduoti gold'ą galėsi tik pasiekęs 15 žaidimo lygį.
Atkreipk dėmesį. Tu negali perduoti žmogui tiesiogiai resursinių prekių - grūdų arba ginklų medžiagų, o taip pat negali perduoti kitam asmeniui daugiau nei 10 gold per dieną (limituotas būtent gold'o gavimas, nesvarbu ar per donate, ar per valiutos rinką (monetary market)).
Jeigu klausimą su resursinėmis prekėmis tu gali išspręsti, išstatęs jas parduoti ir rinką, tai gold'o perdavimo limitacijos klausimą ne apeisi.
Taip pat atmink, kad į valstybines organizacijas tu nieko perduoti negali.


2. Shout'aiKaip jau minėjau, vos tik prisidėjęs draugų, pradėsi matyti jų shoutus. Praktiškai - tai yra viešai matomi pranešimai. Kartais svarbūs, o kartais nelabai. Yra 3 rūšių shout'ai:
- draugų;
- karinio būrio (military unit, MU);
- partijos.
Visuose atvejuose jie skirti pranešti informacijai: apie mūšius, straipsnius, skatinimus kažką daryti ir kažko nedaryti, pajuokauti ir t.t.


3. Apie mane (About me)

[img][/img]

Savo profilyje kiekvienas žaidėjas turi galimybę parašyti šiek tiek apie save (tai darome profilio keitimo skiltyje, tik neužmiršk prieš išsaugant įvesti slaptažodį). Dažniausiai žmonės rašo kontaktus, pasiekimus, pareigas ir kitą svarbią informaciją.


4. Spaudos modulisKiekvienas skaito spaudą taip kaip moka ir kaip jam patinka. Aš va savo paveiksliuke siūlau patį populiariausią būdą, kurį gali pasiekti paspaudęs MORE NEWS po TOP-5 straipsniais, pagrindiniame eRepublik puslapyje.
Dar vienas smagus būdas - paspausk klaviatūroje vienu metu SHIFT ir T vienu metu. Patiko? Tokių yra ir daugiau. Pvz, Shift ir S.

Straipsnius gali skaityti 6 skyriuose, skirtingose šalyse, filtruojant pagal tau reikiamus parametrus. Pabandyk, juk nebūtina tik lietuvišką spaudą skaityti...

Neužmiršk, kad bendravimas vyksta ir per komentarus po kiekvienu straipsniu. Iš komentarų gali susidaryti ir nuomonę apie straipsnį, jo autorių, bet turėk ir savo nuomone, kartais gali apsigauti.


Šiam kartui tiek, bet, galbūt, norėtum paskaityti ir daugiau mano straipsnių, kurie gali tau būti naudingais?

☆[2cT] Pirmieji žingsniai: Apie politiką ツ☆
☆[2cT] Pirmieji žingsniai: kas yra V1 ir V2? ツ☆
☆[2cT] Pirmieji žingsniai: tavo pirmasis karas. Atnaujinta ツ☆
★[2cT] Straipsnio skaitytojo teisės ツ☆
★[2cT] Pirmieji žingsniai: žaidimo santrupos ir žargonas ツ☆
★[2cT] Kas yra PTO? ツ☆
★[2cT] Pirmieji žingsniai: darbuotojų samdymas ir įmonių statymas ツ☆

Senesni ir bus atnaujinti:
★[2cT] [LT-RU] Pirmieji žingsniai: Kaip surinkti VISUS medalius. Ir greitai. ツ☆
☆[2cT] [LT-LV-RU]Pirmoji diena žaidime.Gidas naujokams ツ☆Su meile ir neapsakoma pagarba (meluoju),
Penkiskart eLietuvos Prezidentas
gliookas IIP.S. Goldyvote?


 

Comments

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,789, 01:52

V

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,789, 02:09

o7 Geras darbas:)

mekigis07
mekigis07 Day 1,789, 03:39

v

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,789, 04:25

v geras.

danisltu
danisltu Day 1,789, 04:39

Kam vargti, kai tas jau yra ?

gliookas II
gliookas II Day 1,789, 05:17

Danisltu, kada naujokai tures reguliariai leidziama straipsni, su siomis aiskiai jiems matomomis nuorodomis ir KIEKIVIENAM pasiekiama informacija - tada prikaistus galbut ir priimsiu.

O siaip, as noriu ir rasau. Mano globojamiems naujokams as noriu duoti savo manualus, parasytus ar verstus taip, kaip man atrodo reikalinga 😉 Bet kaip NM, turetum imti ir naudotis, o ne kritikuoti uz iniciatyva. Juk, kaip kazkuris asmuo sake, galima nebuti ministerijoje, bet svariai prisideti

danisltu
danisltu Day 1,789, 09:05

Tures tada kai surasiu, kas grafika sukurs 🙂

auris0
auris0 Day 1,790, 00:39

V

BlMBA
BlMBA Day 1,794, 12:57

+v

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.