Ambient on/off

Join the new world

 

★[2cT] [LT-RU] Pirmieji žingsniai: Kaip surinkti VISUS medalius. Ir greitai. ツ☆

Day 1,564, 04:09 Published in Lithuania Lithuania by gliookas II


Sveikas, mielas drauge.
Esi naujokas? O galbūt gaišti čia savo laiką jau porą metų? Patinka, ne? Neesmė, man iš tiesų nerūpi tavo nuomonė, svarbu, kad tau rūpėtu manoji 🙂

Taigi, tu tikriausiai jau žinai, kad šis žaidimas susideda iš tokių mažų tikslų, kuriuos tu pasirinkti gali pagal savo ambicijų dydį, pagal savo smegeninės galybę ir pagal kantrybės buvimą. Kažkas čia plėšosi ir kuria ateitį, kažkas čia rašo straipsnius ir keikia pirmuosius, o kažkas sėdi tyliai ir kaupia auksą. O kažkas išvis padėjęs ant jų visų ir neaišku ką čia veikia, chatukuose sėdi nebent.
O žinojai, kad beveik visiems rūpi surinkti kuo daugiau medalių, geriausiai visą jų komplektą? Tai gražu, garbinga ir pelninga. Galbūt tu matei, kaip pas senus žaidėjus jų daug profilyje, po kelis ar keliolika, pas retą yra visi medaliai? Matei? Pavydi?

Taigi, šiandien aš tau papasakosiu, kaip greitai surinkti juos visus, įdėjus minimalų kiekį pastangų. Sudominau? Tada šis gidas tau!


Pirmiausiai, ką tu gali padaryti lengviausiu būdu yra jungtis prie šio mirusio linksmo ir kieto žaidimo kur tu ir tavo gerovė visiems rūpi 30 dienų iš eilės ir spausti kietą mygtuką WORK. Tik 30 sugaištu tavo gyvenimo dienų ir tu gausi pirmąjį savo medalį HW (hard worker). Atrodo jis taip:Neblogas ar ne? Ir 5 gold duoda už jį. Bet tai žinai, jeigu pasižiūrėtum į žaidėjų profilius, jį turi beveik visi. Tik Gytmiesčio trečiasis accountas neturi. Tau reikia geresnių medalių ir visų iškart, ir kuo skubiau!!!

Atrodo taip sunku gauti visus tuo karinius ir politinius medalius, o dar kažkokie neaiškūs socialiniai. Eina sau!! Bet išeitis YRA! Tau tereikia gauti patį sunkiausia medalį ir visas pasaulis tau po kojomis.

- Prezidento medalis (CP):


O dabar visos galimybės pačios atsiveria, patikėk.

- CM medalis, kongreso narys:

Tapęs CP, jūs tikrai galite save laikyti žinomu žmogumi. Tikimybė, kad pateksite Seiman lygi maždaug 99,99%, nemeluoju.


- MM medalis, žiniasklaidos magnatas:

Dažniausiai CP straipsnius užsiprenumeruoja kaip eiliniai eLietuvos piliečiai, taip ir užsienio skaitytojai. Tikimybė gauti šį medali greičiau, negu eilinis pilietis yra kur kas didesnė. Dažna šalis praktikuoja padėka geram Prezidentui išreikšti užsiprenumeravus masiškai jo rašliavą ir padedant pasiekti šį medalį. Aiškus, tam reikia bent jau kažką rašyti.


- BH medalis, mūšio herojus:

Ši svajonė tikrai jau gali išsipildyti. Jums tereikia sukaupti reikiamą kiekį buzukų ir, kas svarbiausia, LK taryboje arba KAM užprašyti, kad jus nepermuštu mūšyje, imant šį medalį. Dažniausiai nelabai ko ir klauso, kas neturi pakankamo autoriteto. Bet tavęs jau klausys!!!


- CH medalis, kampanijos herojus:

Su tavo jėga šio medalio nepasieksi. Reikia investuoti auksą. Neturi? NUSIPIRK, BOMŽE! Nėra problemos, tu juk Prezidentas ir turi begale būdų, kaip gold'o gauti, tereikia pasukti galvą ir garsiai niekam nesakyti. Medalį žvejok kokiame nors RW, t.y. sukilime.


- RH medalis, sukilimo herojus:

Tu juk Prezidentas! Tavo galimybėse yra padaryti taip, kad sukilimas būtų laimėtas, o ne pralaimėtas. Tau tereikia pataikyti ir reikiamu metu paspausti mygtuką "support", kai jis atsiras... 😉


- SS medalis, super karys:

Belenkiek tokių medalių! Jau esu sakęs, kad tu jau CyPius, tai ir galimybių prisipjaut golduko treniruotėms ir karui turi begalę... suk galvą, kaip gauti!


- SB medalis, bendrijos kūrėjas:

Darkart kartojame pamoką: tu Prezidentas! O jeigu tu dar ir autoritetą šalyje turi, tai šį medalį gauti tau vieni juokai. Paprašyk reikiamų žmonių, pakišk savo referalą ir gausi. Tikrai, nemeluoju, pats taip dariau. Dukart!

- MH medalis, samdinys:

Mušk ir kariauk už MPP, skraidyk, keliauk. Pinigų tu jau supratai kaip gauti, tai visos galimybės tavo. Kartais, kad gauti medalį, reikia kariauti ir priešus, taigi, nesidrovėk. 😉


Na, kaip matai, viskas tikrai paprasta, gražu ir miela. tik įdėk gabalėlį pastangų, yo 😉

O savo medalius aš gavau šiek tiek kitaip. Ir galiu pasakyti, kad GERU Prezidentu tapti, būti ir IŠLIKTI yra itin sunku. Bet kiekvienas renkasi savo kelia, tebūnie mano kelias šimtus kartų ilgesnis...

Versija rusų kalba

Su meile ir neapsakoma pagarba (meluoju),
Keturiskart eLietuvos Prezidentas
gliookas II
P.S. Goldyvote?

UŽ VILKAI!
UŽ ANTRĄ PUNKTĄ!
o7!
PFIU. 

Comments

Neiodas
Neiodas Day 1,564, 04:11

\m/ ( O - ^ - O ) \m/

Asirgitawe
Asirgitawe Day 1,564, 04:23

Na jau buvai tokį išleidęs, o be to, kaip dabar gausi Top fighter medalį be gold kišimo?

Arnas.LT
Arnas.LT Day 1,564, 04:29

TROLOLOLO

Lurk
Lurk Day 1,564, 04:34

reikejo biski pataisyti nuo preito straipnio, sitas kaikur neatitinka tikroves 🙂 pvz bh medalis po bazuku atsiradimo vien lk paparsyti neuzteks 😃 rh medalis po updato kai atpigino irgi sunku speti paspausti. O del media mogul meluoji, niekas nesiprenumeruoja manes masiskai 😕

Lurk
Lurk Day 1,564, 04:34

dingo visi smailai kur parasiau : /

DrMonte
DrMonte Day 1,564, 05:49

Lurk, reik nosį įsitaisyt ir bus smailas ;+)

Briediss
Briediss Day 1,564, 06:05

Animacijos tai super! Prajuokino : D Užskaitau +1

Samdinys
Samdinys Day 1,564, 08:35

Priminė senus gerus laikus. Ačiū, v.

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,564, 09:51

Voted
P.S. perspėjimas: vaikai, nekartokite namie triuko su staltiese, ypač, kai netoli stovi sekcija : DDD

Funnyte
Funnyte Day 1,564, 10:48

Dirbti 30 dienų iš eilės, norint gauti HW, taip pat nebereikia.

Migasss
Migasss Day 1,564, 11:14

Matytas... Beje, kaip dėl Top Fighter?

Alkolakis
Alkolakis Day 1,566, 22:35

"30 dienų iš eilės", jap HW medaliui užtenka dirbti 30 dienų ir nebūtinai iš eilės. Menki update'ai, bet kai kurių nesužinosi, kol pats neprisidirbsi, skant ; D

Fabrikantas
Fabrikantas Day 1,567, 03:02

Čia gi vertimas (svetimo straipsnio?)...

biellskiss
biellskiss Day 1,569, 03:56

heronimo medalijui gaut tereik atsiust man nedaug pinigu 😃

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.