Нічна атака хорватської ботомашини на нас та майбутнє гри

6 days ago Published in Ukraine Ukraine by Mike Dreams

У нас всім завжди лінь писати статті, тим не менше цієї ночі сталась доволі неординарна подія, про яку написати варто, бодай для історії.

Хорвати(насправді можливо не хорвати, а просто хорват) очевидно вирішили що серед ночі зможуть перебити просто тому що люди сплять, попри бонус легенд. Це поширена у них тактика, наприклад Хорвати стараються атакувати Румун на ніч.

Оскільки бити без бонусу лег не хочеться, Хорватія вирішила скинути бомби з бототи(може там термін бомб до кінця підходив чи що). І десь протягом години о 3 ночі ~100 хорватських ботоаків синхронно закидували Україну бомбочками. Виглядає це доволі епічно, ось відео:


Сама битва (13й раунд).

В д3 вони цими бомбами тупо набили епік😂

Загалом історія попри свою епічність не відкриває гравцям що слідкують за грою нічого нового, про хорватську ботомашину добре відомо. Проте вона доволі наочно показує хорватський стиль гри простим гравцям, хоча чесно кажучи не ясно нащо вони вирішили так нагло світанути своєю бототою.

Висновки на яких хотілося б наголосити:
1. Зрозуміло що ніяких ~100 людей в 3 ночі, ще й отак організовано, там не було. Це 1 людина нажала на кнопку в програмному забезпеченні яке керує сотнями акків.
2. Як бачимо чимало бототи(в першу чергу акків з поганою силою призначених для авіа) хорвати никають по інших країнах в цілях маскування.
3. Зрозуміло що хорватська ботота існує не для подібних нічних салютів, а головне призначення цих акків полягає в тому що вони кожен день заливають в війнах в авіа та грунті Хорватії та інших "країн реєстрації".
4. Загалом з саме таких причин керівництво України так не любить авіа. Бо якщо в грунті ще якось щось, то в авіа тотальний ппц. Ну от побанять навіть адміни їхні авіаакки, та толку, вони нових безплатно зроблять. Авіаранг - таке собі, дамаг топавіатора який качає ранг вливаючи $$$ роками легко заміняють парочка дешевих/безплатних ботів. Що станеться якщо Астерія раптом стане сильнішою в авіа(а без бототи вона безсумнівно такою давно є)? Та хорвати просто накліпають ще акків на свої сервери та й знову стануть сильнішими.

Важливий момент: Популярним контраргументом з боку КОДу є що мовляв в Астерії теж є боти. Є. Ботоводи всюди є. Довгий час адміни фактично не чіпали ботоводів. Банили мєлоч і то слабо, а топові донаторські акки могли тільки тимчасовий бан отримати.
Ну і гра де нові акки фактично ніяк не можуть догнати сильних, фактично сама штовхає людей пересідати поміж акками. Строго кажучи, мабуть більшість людей що досі грає в ерепку в усіх країнах десь та й порушувала правила гри(найглухіший туклік, який на гру фактично ніяк не впливає, не рахуємо).
Але треба розрізняти коли в людини 2 акки і руками б'є, а коли хтось має сотні акків на серваку і вони заливають разом в війні по нажаттю кнопки.
Тут варто розуміти що якщо раніше ми жили в есвіті де ботоводити в специфічних рамках було дозволено фактично всім, то зараз Астерію адміни активно банять, особливо лоудив акки, тоді як Хорватія фактично має право ботоводити безнаказано в будь-яких об'ємах з будь-якою наглістю.

Якщо, наприклад, дивитись по виборах(де бойові боти переважно не приймають участі), то в Хорватів всього 200 голосів, це ледь не рівень України(зараз Україна просіла із-за окупації). В Румунії 475, в Болгарії 363, в Сербії 531. З усього КОДу найбільше здається в Греції, всього 218.
Тому доволі очевидно за рахунок чого Хорватія "пригає вище голови".

Тепер про майбутнє.
Вже скоро буде івент 5000го дня. Яким він буде до кінця не ясно. КОД вирішив під івент випиляти Астерію в нуль. Можливо їхні донатори дружбани адмінів щось знають про івент і таким чином хочуть запобігти якісному використанню івенту Астерією.

Сама битва що "попала в кадр" насправді мало що вирішує, нас в будь-якому разі попиляють. Президент Кіпер та Найс(РЛ проживає на іншому кінці світу, тому для нього це не 3 ночі) що пильнували битву з нашого боку батони залили головним чином щоб хорватські боти показали побільше мордочок в кадр 🙂
Румунію вже допилюють, днем раніше, днем пізніше нас кікнуть - не велика різниця.
Ми мало що можемо зробити. Ну себто про якусь дієву стратегію і т.д. можна говорити коли сили хоч мають натяк на рівність.

Існує надія що івент буде відносно "поломаним"(такі раніше бували) і дозволить суттєво качнути акки відносно нахаляву. Тоді можливо суттєво качнуться серби та Астерія загалом і це значно вплине на баланс в грі.

Ну або во адміни подивляться це відео і забанять їхню бототу😂

Якщо ж суттєвих змін не буде, то як я це бачу в Астерії залишається єдина хороша стратегія: максимально перестати донатити.
Це не тільки зменшить донат від Астерії, а й від КОДу. Адже коли тут не буде опору, то нащо КОДівцям донатити зайве, коли й так все перемагається як по маслу 🙂
Суттєвий та тривалий спад донату вже не раз викликав бурхливу реакцію адмінів, часто з розворотом балансу в грі на 180 градусів. В принципі, рано чи пізно зміна балансу в будь-якому разі станеться, питання тільки коли.

От якось так. Слава Україні!