Національний авіаційний координаційний центр - Вступ

Day 4,124, 03:15 Published in Ukraine Ukraine by Ukraine Air Force

Слава Україні

Це буде вже більш детальна вступна стаття про більш продуману політику координації авіаторів нашої країни.
Наша мета
- Координація всього бойового потенціалу Повітряних сил України, щоб бути готовим до військових дій для захисту повітряного простору держави та завоювання переваги у повітрі у майбутніх наступальних війнах.
- Збільшувати вплив країни на міжнародній арені, координуючи свої дії з нашими союзниками.


Підтримка пілотів буде ґрунтуватися на системі балів, які пілоти отримують за кількість хітів у різного роду національних десантах, прайм-тайм яких щодня між 21-00 та 23-00 годин. Десанти будуть оголошуватися через спеціальні повідомлення: національні шаути, авіаційний канал у діскорді eUkraine та в телеграм каналах.
ТИПИ ДЕСАНТІВ
- звичайні десанти (у прайм-тайм) з коефіцієнтом х1;
- спеціальні десанти з коефіцієнтом х1,5;
- UF десанти з персональними виплатами.

Кожні два тижня загальна сума розподіляється відповідно до бюджету встановленого урядом і розподіляється між учасниками на основі досягнутих балів. Зараз національний бюджет програми 400к сс на два тижні. Також в майбутньому є можливість отримувати додаткові кошти від меценатів.

Приклад
Пілот за два тижні отримав 10к балів, від загальної суми балів у процентному відношенні 5%. Вираховуючи з цього пілот отримає 5% від загального бюджету програми на даний період часу (два тижні).Для участі у програмі, просто зареєструйтеся в системі НАКЦ через цю форму, заповнюється тільки один раз.

Після реєстрації ви обираєте найзручніший для вас варіант отримання інформації про десанти. Вам не треба бути в кожному чаті, ви можете обрати будь-який із цього списку:
- #nacc канал на сервері eUkraine у Discord;
- #ukrainian-airforce додатковий канал на базі серверу МЮ SoKill в діскорді;
- #ukraine_airforce загальний чат в телеграмі;
- #ukraine_airforce_co канал для тих кому будуть заважати флуд, срачі и т.д. в телеграмі (тільки з шаутами операцій).

Через два-три дні вийде стаття з функціоналом програми та більш детальним описом програми. Якщо у вас є питання, то задавайте їх у коментарях нижче.З повагою, Axi0r.