[Записки дипломата] Чому? Навіщо? Як?

Day 2,179, 23:35 Published in Ukraine Ukraine by Kromoff


Вважаю дану статтю необхідною, щоб розставити всі крапки над і.



Новообрана Президент еУкраїна призначила мене на посаду Міністра Закордонних Справ. Ймовірно, читач спробує асоціювати мене з політичним табором, який формує уряд. Але так склалося, що за час моєї державної служби - лише посаду МЗС я приймаю вдесяте - мені доводилося бути міністром в кабінетах, партії чи табору, до якого я належав. Адже, я - технократ і служу своїй е-країні (з посадою чи без них), а не прислуговую тій чи іншій партії. чи її лідеру

Ніколи не будучи членом НГ чи УА_НПУ (нині - НФ), - адже мій політичний політичний шлях в ІЮ, а потім - в УДП (обидві нині - НПІУ), - для нікого не секрет моя пов’язаність з цим табором. Маючи розбіжності з пп УДП щодо питань внутрішнього розвитку партії, яку ми перезавантажували разом, а також щодо нюансів зовнішньої політики, я покинув цю партію. Згодом, запускав двічі власні політ. проекти. Але ще тоді, я вже тривалий час був членом-співзасновник мю УСС і з цієї прекрасної пори розпочинаються мої знайомтсва, а з кимось - і подальша дружба, серед т.зв. “патріотні”. В цьому немає протиріччя, адже моя власна ідеологія в цій грі була озвучена з перших свідомих кроків: я - народовець.

Щоправда, з початком цього року наші погляди на е-життя щораз віддалялися і, перше, я покинув т.зв. “РНБО” та емігрував (побувавши ради фану декілька місяців в еРосії та еСША), а потім покинув також і мю. Читач мабуть зауважив останні “терки” довкола еУніверситету, чи мою “окрему думку” щодо зовнішної чи кадрової політики попередніх урядів цього табору. Що змінилося?

Я залишаюся при своїй думці. Проте, слід визнати, частину сказаного було нагнітане емоціями. Але, пори усі незгоди, з вузького поля роботи МЗС в нас ціль одна - благо еУкраїни. Власне, кандидат Курівчак теж розглядав можливість запропонувати мені цю посаду...

Моїм попередником, - “опозиціонером” згідно парт. білету, - було встановлено прецедент. Зважаючи на сказане, які зауваги можуть бути до продовження практики? Я не міг відмовити жінці, яка не тільки є давньою знайомою, але й просто хорошою людиною.



Напередодні стало відомо про розпад альянсу СоТ. Але цікавишим було те, що публікувалося згодом. Так, за останні доби, чілійська преса зробила дві цікаві публікації.

1. Логи розмови в чілійському конгресі за участі представника штаб-квартири СоТ.

Якщо коротко, то обговорювалася ідея створення нового альянсу з бразильцями. Опісля, почекати пару місяців на поляків, потім - албанців і хорватів. вочевидь, якщо еПольща вийде з ТВО, звідти вийдуть і іспанці, а до цього - з ними має бути просто мпп.
Цікаво, що в новий альянс малих країн не братимуть поки не вступить еПольща.
Далі мова ішла, що вони хотіли нашу кризу з мадярами використати як план спасіння СоТ (посилання на potato). Крім цього, за еУкраїну згадували щей інформуючи, що ми хочемо позаблоковість і війну з мадярами, але тон був не дуже поважним.
Заключення статті від автора (який щливає логи): якщо чілійський МЗС зневажає Мексику, як близького союзника, та використовує бразиоьців - гріш їм ціна як партнеру.

2. Польща - ключ до гри

Тут маємо цікавий роздум про реорганізацію е-світу. Таке, згідно автора, залежить від тандему Польща-Сербія. Мовляв, поляки більш гнучкі до змін, але серби - знають своїх недругів: еСША, еБоснія, еХорватів, еАлбанія, еТуреччина.
Поки такий тандем існуватме - суттєвих змін чекати не прийдеться.
В другій частині коментуються вказані вище логи.
А ось третя і остання частина про те, чому Польща може розламати ТВО. Основне - застой при випиляних ворогах. АЛЕ, якщо вона вийде - їй спалять мости до бонусів.
Висновок від автора: як би там не було, а при новому розділі світу, маленькі за силою країни будуть розмінною монетою.

Зважаючи на наших сучасних - не численних - друзів, уважний читач, мабуть, усвідомив всю глибину неоднозначності нашої ситуації. Яким бачите курс еУкраїни ВИ? (питання не риторичне)



Я розумію всю велич відповідальності. Я усвідомлюю, що успадковую справи, до яких не був причетний. Але, дивлячись на те, що мало хто не боїться відповідальності, я в здоровому глузді приймаю її. Врешті решт, скільки можна критикувати когось? Час розидувати камні минув. Почнемо ті камні збирати?



Штат міністерству лише формується (а точніше - підганяється). Доводитья переговорити на предмет продовження чи ні з кожним працівником МЗС попередного місяця: лише серед послів - майже 20 осіб… Справи формально передав “вічний” заступник mr.Original.

Місяць буде цікавим, веселим. Запрошую УСІХ, хто бажає працювати на дипломатичній службі до взаємодії. Карт-бланш на плідну роботу можу гарантувати. Власне, так було завжди при мені.

Після упорядкування справ і виставлення пріоритетів, буде випущена відомча стаття.



Нотатка: “Записки Дипломата” - давній розділ в моїх газетах, де я розмірковую на зовнішньополітичні теми.
Цього місяця, під цим розділом я публікуваиму свою власну думку про буденне. В коментарях мені буде цікаво безпосередньо спілкуватися з читачами..