Ambient on/off

Join the new world

 

Не ололо

Day 1,921, 09:48 Published in Ukraine Ukraine by Speakerus2

Доброго здоров'ячка, шановна громада.
Спостерігаючи за бурхливими подіями цього тижня, я не зміг стриматися від своєї участі в цій забавлянці. Каюсь, грішний. Хочу зазначити, що все нижче написане є думкою туклікера, який спостерігає за цим всім у шаутах та газетах та не сидить у жодному з чатів. Отож почну...

Мабуть ви визнаєте мене КЄПом, але ж все ж таки — це лише гра, але гра соціальна, тож головною її перевагою є моделювання політичної, військової чи наприклад анімешної спільноти. Так, звичайно тут також можно фапати на цифри у своєму профілі, але у соціальній грі це не є мірилом успішності тебе як гравця, як наприклад в ВоТ чи ВоВ.

Звичайно, можно бути вовком одинаком, але сама гра підштовхує нас до колективізму з однодумцями, бо лише живий та активний колектив може впливати на оточуючу еДійсніть.

Чим менше активних гравців, тим менше різноманітних колективів. Чим менше колективів, тим не цікавіше суспільство. Чим не цікавіше суспілство, тим менше активних гравців. Вловили до чого я веду?

Коли один з колективів набирає могутності, будь-яким шляхом, то він природньо хоче знищити конкурента. Спочатку слабшого, потім трішки сильнішого і так ділі... В у дикій природі це веде до ще більшого зростання могутності колективу, але ми граємо в гру, де фізично знищити неможливо (бани не рахую). Тож відповідно коли в наших реаліях гравці з колективу “А” почали у стилі Наполеона (привод оголошувався згодом і був де-факто нікчемним) захоплювати конкуруючи партії з колективу “Б”, то це призвело не до посилення іх позицій у ігровому середовищі, а навпаки — через загрозу конкуренти намагаються об'єднатися та розгромити агресора.

Звісно, жоден колектив не хоче що б влада вислизнула у нього з рук. Особливо якщо та влад у нього не один місяць та навіть рік. Це природньо. Але.. Одне діло коли влада є засобом здійснення мети (своєї, коаліції, країни...), інше коли ця влада спрямована лише на утримання цієї влади будь-яким способом. В даному випадку вона спрямована не на відсіч зовнішній загрозі,а на відсіч конкурентам, тобто змушує їх все менше і менше співпрацювати з нею.

В результаті хибних інстинктивних дій владного колективу в інших колективах в умовах неможливості їх самореалізації починається відтік спочатку рядовх гравців, потім активу, тобто деградує соціальна складова гри, а до чого це призводить або читайте вище, або погляньте на нашу еКраїну.

Колективи ж з табору “Б” усунуті від влади та що найголовніше у склавшихся умовах не спроможні її отримати через низку причин, у тому числі і протизаконних вимушені відповідати “взаємністю”, тобто бойкотуванням рішень табору “А”, не визнанням влади та її рішень, не допущенням її до Конгресу тощо ( в РЛ наша опозиція доречі так і діє — подивіться на блокування Ради). Це також природньо.

Як мені здається вихід тут очевидний — володарючий колектив повинен згадати що це гра і що правила РЛ тут не завжди працюють. Грайте у свою гру, але не заважайте іншим! Тільки та можно понизити градус ворожості у нашому соціумі та повернути довіру до влади! Тільки так ми зможемо знову процвітати! Я не закликаю вас до єдності, я закликаю вас до раціональності! Вас оточують не росіяни та румуни, а ваші сусіди в РЛ. Пам'ятайте це.

П.С. Сподіваюсь, що я не ввігнав вас в сон.
Щиро ваш Chumack

 

Comments

Volchica Polly
Volchica Polly Day 1,921, 09:51

07

Wlad UA
Wlad UA Day 1,921, 09:54

Вотнув, але ніякої єдності не буде, бо багато людей в еУкраїні прийшли сюди щоб "нагібати" ворогів, з зовнішніми нічого не виходить з зрозумілих причин, так ото переключаються на внутрішніх))

Franky IV
Franky IV Day 1,921, 09:58

посипались воти : )

Ostappikk
Ostappikk Day 1,921, 10:05

Кеп 🙂

Ya Krivoy UA
Ya Krivoy UA Day 1,921, 10:18

"Грайте у свою гру, але не заважайте іншим!"

Це з розряду фантастики.

HutsulUA
HutsulUA Day 1,921, 10:46

Опозиція об'єдналась і дала відсіч?
Ото ж бо ))

Franky IV Day 1,921, 11:04

Comment deleted

Franky IV
Franky IV Day 1,921, 11:05

Походу вона зараз зщемила серце і визнала тимчасовий тріумф поцреотів. Тепер ви заспокоїли своє ЧСВ? І да, це той ігрок, який писав про необхідність єдності для звільнення регіонів України в якійсь організації "Нова Січ".

Arctirus
Arctirus Day 1,921, 11:23

он кричит об едности, только когда ему выгодно )
в прошлом месяце чуть не елеем лил в шаутах и коментах, уговаривал рубится за конгерсс. сам же он когда его шайка теряет власть, начинает рыдать и батхерить, и отказывается бить за украину. такое уже было не раз, и не два. он сам может подтвердить )

Arctirus
Arctirus Day 1,921, 11:27

толково, вотед. но ты не понимаешь один момент. действующая власть не стремится к сотрудничеству. у них кумир гебельс, и его труд "татальная война". если ты его почитаешь, ты всё поймёшь. с выбраными цитатами можно ознакомится тут http://tinyurl.com/aompvya

"Мы добиваемся не правды, а эффекта."
"Дайте мне средства массовой информации и я из любого народа сделаю стадо свиней."

и вот любимая фраза нашего мзс - "Сегодня даже самые радикальные меры нельзя назвать радикальными и самая тотальная война недостаточно тотальна."

Ivan Sirko
Ivan Sirko Day 1,921, 12:03

Ксені сподобається )

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,922, 02:40

Это офигенная фраза, да)

Cruk Shino
Cruk Shino Day 1,922, 17:25

чудова праця, чудова цитата і автор чудовий. Патріот, розуміючий з ким і за що боровся, що стояв за свої ідеї на відміну від сучасних "політиків" слова яких не варті свинячого лайна, а вчинками керує виключно сума в УО

Novojavorivsk
Novojavorivsk Day 1,922, 02:28

VS, шаутнув. Але Кривий правий.

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,922, 02:42

Вы можете ныть, тошнить и биться головой об стенку. Но когда кто-то выставляется на кандидаты в НГ, начинает активно спамить партию и быстро набирает 30 голосов, мы это расцениваем как враждебные действия и попытку ТО.
Если вы считаете, что это не ТО, а так, мимими, то это офигенно ваши проблемы.

Franky IV
Franky IV Day 1,923, 00:52

Ахах, і ти кажеш, що введення більше 100 тушок в партію не є ТОшенням? Ну да, НГ постаралось над твоєю упоротістю : )

Cruk Shino
Cruk Shino Day 1,922, 17:27

"Грайте у свою гру, але не заважайте іншим! "

а хто ж їм заважає, можуть і дали гратися у гру "нє дайтє упоркам конгрес". імго для цієї гри партії їм не потрібні )

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.