Ambient on/off

Join the new world

 

[ЗПеУ] Політичний Аналітик

Day 1,906, 10:12 Published in Ukraine Romania by Dmotri

"Робота-учасник премії "Золоте перо еУкраіни. Якщо сподобалась стаття проголосуйте за неї коментарем "Золоте перо"
Недавно в нашій еНеньці пройшли чергові призидентські вибори. Перемогу, як на мене очікувано здобув Дохтор Фауст, з чим його і вітаємо. Будемо надіятись, що в нього все вийде.
Заберу трохи часу задля своєї суб'єктивної думки. Особисто я голосував за Спаса, адже в обіцянки Антірус не вірю, а за Фауста щось у цей раз не повірив, отже нібито утримався. У протистоянні цих двох кандидатів голоснув би за Фауста.
Переходимо власне до аналітики. Для порівняння передвиборчі двох головних кандидатів http://www.erepublik.com/uk/article/-president-1-2206460/1/20 http://www.erepublik.com/uk/article/-1-2206511/1/20 У Фауста знову виборні обіцянки - се Конгресс дуже давно всіми нами омріяний, налагодження іміджу України звісно не суттєво, але як сам Фауст каже краще меньше наобіцяти і все виконати, аніж наобицяти покращення і все профукати. У Дрантінуса жеж координація ударів, позиція що до ЕДЕНу, як завжди конгресс і створення Університету. Отже порінюємо Доктора Фауста більша репутація ніж у ДРАнтінуса, обіцянок не так багато, але складно виконуванні і тому на перший срок не все виконати вийшло і як говориться на половині шляху конів не міняють.
Наостанок інавгураційна стаття http://www.erepublik.com/uk/article/-president-1-2208280/1/20
"Робота-учасник премії "Золоте перо еУкраіни. Якщо сподобалась стаття проголосуйте за неї коментарем "Золоте перо"
 

Comments

Igoreckkkk
Igoreckkkk Day 1,906, 10:17

Золоте перо

CerezaR.
CerezaR. Day 1,906, 10:38

Мені здається, що девіз Фауста "краще меньше наобіцяти і все виконати, аніж наобицяти покращення і все профукати. " зараз швидше звучатиме "пообіцяти, попробувати, профукати місяць. Я не бачив нічогокардинального від нього, так само як і від імама з Снейком. Подивимося, що принесе другий місяць))

CerezaR.
CerezaR. Day 1,906, 10:38

Золоте перо

Lindsey Stirling
Lindsey Stirling Day 1,906, 10:58

Голосував за Спаса?)
(rolf)

fanatOE
fanatOE Day 1,906, 10:59

Блін, яке золоте перо??? Ти сам себе читав??? Мало того, що купа орфографічних помилок, помилок пунктуації, так ще й речення побудовані так, шо нунах....5

А ось це я читав раз десять. Так і не зрозумів: "Забуре трохи часу задля своєї суб'єктивної думки. Особисто я голосував за Спаса, адже в обіцянки Антірус, а за Фауста щось у цей раз не повірив тіж обіцянки, отже нібито утримався."

T-TR
T-TR Day 1,906, 11:02

Автор, ничего личного, но залезь хоть в википедию и проникнись значением терминов, и перестань называть абзац отсебятины - политической аналитикой.

Cufure
Cufure Day 1,906, 11:06

аффтар, скажи чесно - тебе 10 лет?

chuplenk41
chuplenk41 Day 1,906, 13:32

брєд сумашедшего. де тут аналітика??

Ти сам себе читав? х2

DrAntirus
DrAntirus Day 1,906, 13:37

Блін, яке золоте перо??? Ти сам себе читав??? Мало того, що купа орфографічних помилок, помилок пунктуації, так ще й речення побудовані так, шо нунах... x2

Beskyd01
Beskyd01 Day 1,906, 14:02

VOTE!

Теж підтримаю молоде починання...

Попрацюй над собою, над своїми помилками в тексті....і вперед "аналізувати" ))))

Beskyd01
Beskyd01 Day 1,906, 14:03

А вірніше, "Золоте перо"

carpet15
carpet15 Day 1,907, 01:02

Погоджуюсь з попередніми критиками +

Авторе, зрозумій, що політична аналітика повинна бути аполітичною апріорі.
В твоїй статті постійно відчувається неприязнь до одного з героїв: "У Дрантінуса", "ДРАнтінуса", " протистоянні цих двох кандидатів голоснув би за Фауста.", "Доктора Фауста більша репутація ніж у ДРАнтінуса"

Хлопче, правильно пишеться "Др Антірус", а приставка "Др" означає доктор. До речі, на відміну від Фауста, в реальному житті Олег (др Антірус) є насправді лікарем.

А так, бажаю тобі виправитись і сподіваюсь, що колись з тебе вийде непоганий еЖурналіст. Удачі

General Sergii
General Sergii Day 1,907, 08:47

невот. Йди вчись статті писати, рано ще на премії претендувати.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.