Особливості політичних флюгерів

Day 1,843, 13:22 Published in Ukraine Ukraine by Dead Forest


Вчорашні президентські вибори завершилися черговим поворотом внутрішньополітичного флюгера, привівши до влади опозиційного кандидата. Ми можемо багато говорити про причини зміни влади, проте, висловлюючись одним відомим спортивним штампом, скажу - сьогодні переміг той хто більше цього хотів.

Команда уже діючого президента дійсно дуже якісно попрацювала для перемоги на внутрішньополітичній арені, попри те, що кандидатура новоспеченого опозиційного лідера викликала легкий шок мабуть і в найбільших антипатиків Імамрадика. Дійсно, для людей, котрі знайомі зі СнейкомПро, він може асоціюватися з політиком чи навіть Президентом хоч і віртуальної та все ж України у дуже обмеженої групи людей. Паливода, балагур, флудер - самі такі характеристики в повній мірі характеризують даного персонажа, тому по той бік барикад дуже засумнівалися в автентичності даного персонажу. Окрім бачення фантастичності образу Снейка як лідера нації, його несподівана українізація, та грамотність (старий Снейк і два слова б не міг звязати до купи, аби не наробити помилок), підстави вважати що на акаунті “тушка” повязані з тим що на протязі останнього місяця СнейкПро намагався продати свій акаунт в шаутах. Вдалося це йому чи ні покаже час, хоча особисто для мене це б не стало несподіванкою, як не стало б несподіванкою й те, що сама посада президента для нього є лише можливістю вигідно продати свій акаунт. Це б цілком відповідало духу того Снейка якого я знаю, та і зайві гроші для людини якій щойно виповнилося 18 років дуже б сильно знадобидиться. Проте попри мій скептицизм направленний в сторону даного персонажу зазначу, що короля робить свита, і якщо в Снейка буде якісний держапарат то його роль англійської королеви може бути цілком прийнятною для суспільства.



Передусім я повинен віддати належне передвиборчій програмі кандидата. Лише за один місяць опозиція змогла розвернути власний світоглядний політичний флюгер на 180 градусів. Програма виявилася на дві голови якіснішою та кращою за програму попереднього кандидата від опозиції анархіста Затея, який обіцяв здійснити революцію змінивши політичний курс України. Проте сьогоднішній його соратник здобув перемогу завдяки абсолютно протилежній ідеології. Програма Снейка сьогодні, це не програма опозиційного кандидата, а саме опозиція останнім часом активно будувала протилежний сьогоднішньому вектору держави напрям. Програма Снейка - це програма Імамрадика, з тими ж політичними висновками, ідеалами та риторикою. Та окрім власної програми реверанси та компліменти в сторону своїх політичних опонентів Снейк активно роздавав і в своїх передвиборчих агітаційних інтерв”ю та коментах, що для мене є дійсно хорошим сигналом, та вселяє надію що сьогоднішня влада нарешті сформувала своє бачення якою повинна бути політика держави, та навчилася розрізняти правильні речі від фейлів якими рясніла передвиборча риторика минулого місяця у виконанні Затея та ко.



Проте попри публічної підтримки уже діючої влади імамівського курсу та політики, команда Снейка вдалася і до жорсткого чорного піару в персональних агітматеріалах. Так спочатку агітатори уникали цього безперечно брудного методу політборотьби, проте згодом була ними розповсюджена листівка за підписом самого Снейка уже з текстом що мав би дискредитувати діючу тоді владу. Що це, передвиборча риторика, непослідовність власних поглядів, чи може незлагодженість команди кандидата, яка цілком імовірно займається написанням передвиборчих текстів для Снейка? На даний момент цього ми встановити не можемо. Проте насторожує дещо інший факт - напередодні виборів соратник Снейка по коаліції Ізяслав, який є лідером Консервативної партії України, виступив з ініціативою підписання “меморандуму про чесні вибори”, в якому б партійні лідери мали відмовитися від “чорного піару” та ботоголосування на виборах. На практиці ж ми бачимо зовсім інакше. Більше того, за отриманою інформацією, представники антиімамівської коаліції прохали власних активістів та людей що прихильні до їх політсили, створити 2-3 додаткових акаунтів для голосування на виборах. Власне, за великим рахунком мені нічого предявити Ізяславу, як нічого пред”явити і обдуреним аферистами людям. Партія яка найбільше причетна до порушень цих принципів НПУ того Меморандуму не підписувала. Як казав Чечетов - “Оцените красоту игры. Мы их развели, как котят”. Політика не терпить сентиментів, тому я спокійно ставлюся до такого методу політборотьби, от тільки дартаньянський образ консерваторів та самого Ізяслава особисто для мене луснув як мильна бульбашка.




Маю велику надію на те, що наявність політичних кидал в провладній коаліції не спрямує їх діяльність проти народу еУкраїни, та нівелюватиме простакуватість нового МЗС України на політичній арені. Стіві, ще одна скептична та малоприйнятна персона в уряді Снейка навіть зі сторони прихильників нової влади. Судіть самі, цьому хлопцю, коли він був президентом мадяри “згодували” інформацію про те, що атакують еУкраїну лише аби зробити “падлянку” ненависним тоді Стіві румунам, і що їх перебування в якості окупанта еУкраїни буде короткочасним. Протистояти Угорщині важко, а коли Президент наївно зложив руки в очікуванні коли ж мадяри підуть самі то і поготів. Мадяри не пішли, проте коли Стіві зрозумів що його розвели то в істерії почав плакатися ЕДЕНу, а коли його попросили почекати почав переговори щодо виходу звідти та втягнення України в альянс, місячний дамаг якого приблизно дорівнює місячному дамагу всієї еУкраїни і в 6 раз менший дамагу однієї найсильнішої держави ЕДЕНу.

Мій зовнішньополітичний досвід показує, що в МЗС більшості держав працюють здебільшого акули, які отаких от Стіві їдять на сніданок пачками. Нерозгубити тієї дипломатичної потужності, яку набрала Україна в минулому місяці, було б важко навіть якби на президентському кріслі залишився імам та його команда. Цьому є об”єктивна обставина - здебільшого після президентських виборів доводиться будувати стосунки з багатьма державами мало не з нуля. Але при тому багато держав є незмінними в зовнішньополітичній команді тому варто не розгубити здобутий авторитет саме перед цими державами, та і побудувати нові продуктивні стосунки з державами де зовнішньополітична команда радикально зміниться.



Зовнішньополітичний флюгер уже набирає обороти навколо власної осі в очікуванні справжнього антиеденівського урагану. Топові держави які донедавна воювали на стороні ТЕДЕН США та Бразилія переходять в сьогодні мабуть найяскравіше вираженний анти-ЕДЕН альянс СоТ. Сильний перекос сил вплине на членів альянсу, і не виключено що дехто з щурів покине корабель. Росія та Ірландія вже перебігають на другу сторону, намагаючись зробити вигляд відсутності біполярності есвіту, доводячи (в першу чергу самим собі) що СоТ це лише третя сила. Проте передумов за яких би СоТ була суперником ОНЕ а не ЕДЕНу я сьогодні не бачу. Тому прогнозую і чистку в рядах малих антиеденівських держав які сьогодні можуть стати ціллю власних більш потужніших “побратимів”.

Аналізуючи риторику людей, що перебувають сьогодні у владі, а саме антиеденівські настрої Прем"єра, Міністра Оборони та Міністра Закордонних Справ, можу спрогнозувати що передвиборчі обіцянки Президента стануть лише цяцянками, та Україна радо шукатиме можливості поповнити список щурів-перебіжчиків. Сьогоднішні українські “патріоти” та “націоналісти” здебільшого не сприймають ідеології боротьби за власні ідеали, підсоваючи взамін ідеологію пошуку променів тепла для власної задниці. Тому я особисто вважаю що від сьогоднішньої влади варто чекати пошуку співпраці з окупантом, саме через наявність принесеного з рж рабського менталітету.



Хтось прочитавши дану статтю спитає, а чи не зарано я “напихав” сьогоднішній владі? хлопаки ж тільки почали працювати і варто судити їх по “ділах їхніх”... Згоден. Але нехай сприймають даний підсрачник не лише, як елемент критики, а й як елемент мотивації та найголовніше політичну настанову досвідченішого політика. Новий уряд повинен взяти весь тягар відповідальності та зрозумінити, що політичний флюгер примхливий і зміна напрямку політичного потоку може стати катастрофою для молодих недосвідченних політиків. Тому зі своєї сторони хочу побажати успіху Президенту та його молодій команді і щоб дана критична стаття була першою та останньою для них.

З вірою у майбутнє Dead Forest!

Слава Україні!!!