Ambient on/off

Join the new world

 

Україна

Day 1,826, 06:02 Published in Ukraine Hungary by 0 00

У цій статті будемо аналізувати Україну як державу еRebublik.

Історія


Як і в реальній історії, у цій грі Україна більшу частину своєї історії перебуває під окупацією іноземних держав. Окупантів

Українська республіка

Заснована як оригінальна країна Нового Світу, Україна тривалий час залишилася малонаселеною і майже не освоєною і лишалася пустелею до березня 2008 року. Суттєвий приріст населення і формування української громади відбувається протягом квітня-травня 2008 року.

Румунська окупація

В середині травня 2008 Україна отримує пропозицію укласти союз з Румунією, президентом якої на той час був somethingclever. Союз не був укладений, а наступний презижент Румунії, Alex Craciun 14 травня оголосив війну Україні, яка протягом трьох днів призведа до повної окупації України. Ця війна стала однією з найшвидших в історі\ е-Республіки.

Протягом року панування, Румунія досягла значного рівня економічного виробництва в українських регіонах. Привабливий родючий грунт на Волині та родовиа корисних копалин на Поділлі призвів до іміграції румунських працівників у ці регіони. На території України засновуються підприємства з виробництва їжі та зброї. До березня 2009 року населення Поділля збільшилося до майже 2000, аналогічні тенденції спостерігаються на Волині.

Незважаючи на економічну гегемонію Румунії, заклики до української незалежності лишаються лунають протягом цього періоду. Лідером руху за незалежність стає емігрант Hnat Khotkevych, чия газета Ukrainian Diaspora (зараз - The Trident) стає рупором визвольного руху.

Угорська окупація

Зміна зовнішньополітичної ситуації призвела і до зміни політичної ситуації в е-Україні. Реогранізація світових країн в союзи PEACE GC та ATLANTIS у серпні поставила Румунію в опозицію до багатьох європейських сусідів, найбільш значним її супротивником стає Угорщина. У нових умовах, в якому Румунія і Польща протистоїть Угорщині, Туреччині і Індонезії, Україна стає ареною воєнних дій. Першим від румунського впливу звільняється Закарпаття. Угорщина швидко захоплює контроль над Україною і угорець Imre Norbert стає українським президентом.
Турецька окупація

У 2011 році Україна розв'язала війну з Туреччиною, наслідком якої стала окупація 8 з 13 українських регіонів цією країною. По 2 українські регіони відійшли Білорусі та Польщі. Незалежність зберігав лише один регіон - Закарпаття.
Сербська окупація


Протягом 17-20 червня 2011 року Україні вдається відвоювати оокуповані Туреччиною регіони, однак на їх місце приходить інший окупант - Сербія. З кінця червня до кінця липня 2011 усі українські регіони окрім Закарпаття перебувають під владою Сербії. Протягом серпня-вересня 2011 Україна веде визвольну війну одразу проти двох претендентів на її землі - Сербії та Угорищни.
Болгарська окупація

В кінці вересня Україні на більшу частину території України (окрім західних областей) повертаються турки, а Галичина і Волинь опиняються під владою Болгарії. Війна за панування Україною між Туреччиною і Болгарією триває протягом жовтня і призводить до витіснення турків. Північні області Україні вдається відвоювати, натомість південні залишаються під владою Болгарії. Протягом грудня 2011 на центральні області України претендували румуни, однак їх вторгнення було недовгим.
Відлига

У березні 2012 Україні вдається повністю відтіснити Болгар на Схід, поширити свої володіння на територію сучасної Словаччини. У квітні на українські землі претендує новий окупант - Польща, бої з Польщею тривають зі змінним успіхом протягом квітня, але в травні Україні вдається вибороти свої землі у супротивника. В кінці червня в Україну вторгаються орди угорських вояк, однак до середини місяця українцям вдається відвоювати свої землі.
Друга угорська окупація

Починаючи з початку серпня України втрачає незалежність. Протягом серпня тривають бої з росіянами, які окуповують північні землі, та болгарами, які повертаються на південний схід. З 15 серпня в Україну знову вторгаються угорці, яким до кінця місяця вдається підкорити всю територію України. Визвольна війна українців триває.


Характеристика


Україна,на щастя,за населенням займає 9 місце у світі.Може,є ще сила у нашої держави?

Усю територію України зараз окупувала Угорщина:(.Активних битв на території нашої держави немає.

Найпопулярніший регіон-Поділля.

Середній рівень громадян України-14,тоді як у світі-27.

Президент України-http://www.erepublik.com/uk/citizen/profile/4607748 ,має 47 рівень у грі.
Прем*єр-http://www.erepublik.com/uk/citizen/profile/4307928, 44 рівень

Союзи держави(станом на 19.11.2012)


Хорватія Спливає через 4 дні(в)
Туреччина Спливає через 4 дні(в)
Ірландія Спливає через 8 дні(в)
Португалія Спливає через 9 дні(в)
Албанія Спливає через 11 дні(в)
Греція Спливає через 12 дні(в)
Аргентина Спливає через 14 дні(в)
Китай Спливає через 14 дні(в)
Італія Спливає через 15 дні(в)
Колумбія Спливає через 18 дні(в)
Китайська Республіка (Тайвань) Спливає через 19 дні(в)

Регіони

Назва-Назва англійською-Ресурс

Бессарабія-Bassarabia-Риба
Волинь-Volhynia-Зерно
Галичина-Galicia and Lodomeria-Залізо
Дніпро-Dnipro-Зерно
Донбас-Donbas-Залізо
Закарпаття-Subcarpathia-Залізо
Запоріжжя-Zaporozhia-Риба
Крим-Taurida-Селітра
Полісся-Polisia-Зерно
Поділля-Podolia-Залізо
Сіверщина-Siveria-Зерно
Слобода-Sloboda-Зерно

 

Comments

NisteD
NisteD Day 1,827, 09:12

Вотед)

Mr.Wise F O X
Mr.Wise F O X Day 1,828, 23:14

Как-то так)

odiss3us
odiss3us Day 1,828, 02:01

Дякую за переклад вікістатті.

odiss3us
odiss3us Day 1,828, 02:08

Ти міг би хоча б розпитатися старших гравців про минулі події.
Зимова болгарська "окупація" насправді була орендою регіонів. Болгари допомагали нам воювати з ткрками та мадярами і за це оренцували наші регіони на невисоку плату.
Пропущено період правління Кітті, Фореста та другий строк Імама, коли Україна з допомогою ЕДЕНу пиляла не лише Словаччину, а й Польщу та Угорщину.

odiss3us
odiss3us Day 1,828, 02:11

В грудні 2011 року румуни не претендували на наші території. Вони втікали від мадяр, а Україна та Білорусь надали їм прохід до Прибалтики (авіаударів тоді ще не було, і для цього румунам треба було завойовувати регіон за регіоном, а потім віддавати назад). В результаті Угорщина завоювала корінні регіони Румунії, але Румунія розгромила країни альянсу АБЦ продовжувала окупувати їхні землі близько місяця.

odiss3us
odiss3us Day 1,828, 02:18

Зовсім нічого не сказано про болгарсько-турецький конфлікт і нашу роль у ньому, про альянс АТУ, про війни з Молдовою і знаменитий ультиматум Кромова, про атаку Імама на Москву.

0 00
0 00 Day 1,828, 04:23

Я писав це з вікістатті

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.