Ambient on/off

Join the new world

 

[УКП] Інтерв'ю з МінЕк.

Day 1,979, 10:31 Published in Ukraine Ukraine by Volchica Polly


Доброго часу!

Пристрасті квітневих виборів вже остаточно заспокоїлися, країна отримала уряд, Міністерство Міністрів, і наразі вже ми, громадяни еУкраїни, можемо бачити плоди їх діяльності.
За останні кілька днів Міністерство Економіки втілило в життя низку програм та законів, а саме: Програма про податки і кредити та Закон по Податки, підсумки якого підбито у цій статті. Автором цих нововведень є Міністр Економіки Drugabuser. Саме з ним ми й мали нагоду поговорити про нинішній стан економіки еУкраїни, її перспективи та розвиток.1. Економічна ситуація в еУкраїні є не такою задовільною, як хотілося б. Чи є конкретний план дій, направлений на відновлення ресурсних регіонів?

Я опікуюсь фінансами. Питання про обороноздатність до Президента та МО.

2. Чи вважаєте Ви, що попередній уряд припускався помилок у створенні державної економіки? Які саме та чи маєте Ви програму їх ліквідації?

Попередній уряд, як тільки було здобуто конгрес, ініціював податкову реформу. Без конгресу багато не покеруєш)

3. Що змусило Вас прийняти Закон про податки?

Погане наповнення державного бюджету.

4. Чи планується зниження податків?

Поки не бачу сенсу.

5. Чи є сенс підвищувати податки і далі?

Зараз ні.

6. Як Ви вважаєте, стан державної скарбниці є задовільним?

Так.

7. Як Ви вважаєте, чому прийняття Закону по податки отримало такі резонансні відгуки у суспільстві?

Нікому не хочеться платити більші податки, але це був необхідний крок.

8. Чи застосовуються заходи щодо ліквідації тіньових ринків? Адже з часом вони стають все популярнішими та популярнішими.

Тіньовий ринок завжди був, є і буде.

9. Чи мала коли-небудь еУкраїна загрозу ембарго?

Я такого не пам'ятаю.

10. З огляду на нещодавноприйняту програму кредитування, що стало поштовхом до її заснування?

Молоді потрібно допомагати)

11. Чи були економічні засади щодо зміни Вашого громадянства? Чи бували випадки, коли Вам дорікали щодо цього? Ваше ставлення до таких випадків?

Прийняв у серпні грецьке громадянство для того, щоб збільшити виробництво зброї на власних заводах, оскільки є керівником МЮ і потрбіно було забезпечувати своїх бійців. У лютому отримав турецьке громадянство. В основному мені дорікають громадянством опозиціонери, але мені якось чхати)


12. І наостанок, що б Ви могли побажати е-українцям?

Терпіння, мужності та наснаги.Для надання повного огляду економічної ситуації ми дізналися думку про неї кількох відомих гравців, серед них - Президенти, Генеральні Секретарі, Представники та члени деяких партій еУкраїни. Проте, на жаль, від Президента нашої еДержави відповіді так і не дочекались.1. Майже з перших же днів формування нового уряду за президентства Крука Шино усі Міністерства виявили активність. Як Ви оцінюєте діяльність Міністерства Економіки за цей період?

cool0798
Я щось не бачив цієї активності, статей ніяких немає, одним словом влада туклікає, лише пару статей від мін.об, а де якісь звіти від МЗС?
Valeviko
Міністерство економіки продовжило роботу з попередньої каденції, тому попередні напрацювання почали реалізовувати. Діяльність Міністерства оцінюю позитивно. Тролі тролять, а здоровому діалогу завжди є місце. Першим траншем було розподілено кошти між основними МЮ, які брали участь у ключових битвах, в т.ч. і за конгрес. Їх командири мали змогу направити ці кошти на розвиток свого підрозділу, і це був перший крок влади щодо справедливого розподілу наявних коштів.
imamradyk
Як таку, яка приносить користь Державі і викликає "соплі і воплі" в йолопів ліберастичного закутку.
Slayer85
Не всі міністерства, от МЗС, наприклад, не видав жодної статті, тому його активна робота, підлягає сумніву. МінЕк видає різні статті стосовно податків, кредитування та обігу коштів, значить він працює, а якщо людина працює, то як до цього можна ставитися негативно?)
Jack84
Діяльність МінЕк націлено на попил казни. Внятних звітів про витрату більшої частини грошей нема, міністри здебільшого хамлять (певно, беручи приклад з "Президента" країни).
Cufure
Важаю його більш негативним, ніж позитивним. Міністр який закликає закривати виробництво і тікати за кордон може бути або недалека людина, або саботажник розвитк країни. Звичайно, у нього може бути особиста думка з цього приводу, але така позиція для урядовця є неприпустимою. Проте відзначу, що сам факт, що він не туклікає вже є хоч якимось, але плюсом.
Valz
1.-2. Взагалі-то це має бути одне питання. З тукліку особливої роботи цього Міністерства я не помітив. Окрім гугл доку з видатками 🙂2. Ваше ставлення до нещодавно виданих постанов та програм Міністерства Економіки?

cool0798
Кредитування то добре, тільки спочатку влада була проти, тепер за, щось не в’яжеться
Valeviko
В продовження першого запитання хотілося б відмітити, що зваживши всі ЗА і ПРОТИ все-таки було прийнято рішення почати програму з кредитування нашої молоді. Для того, щоб ці кошти були адресно направлені та не розвіялись по вітру, було встановлено відповідальність окремих осіб за ці витрати, а саме керівників військових підрозділів. Дана схема використовується вперше за останні надцять ереп днів, тому будемо бачити реалізацію та критично оцінювати недоліки.
imamradyk
Придертися нема до чого.)
Slayer85
Щодо кредитування МЮ на будівництво та оновлення тренувальних центрів позитивно. Щодо податків - негативно.
Jack84
Постанови та програми показують непрофесіоналізм призначених осіб. Замість аналізу результату дій - тицяння пальцем у небо.
Cufure
Двояке враження. По-перше, непослідовність - спочатку влада критикувала пропозоцію опозиції про кредитування молоді, а згодом видала її за свою та почала втілювати у життя. По-друге, саботаж - податкова політика, але про неї згодом. По-третє, позитивно - хоч якась робота, але ведется. Пану Круку є у кого вчитися.
Valz
1.-2. Взагалі-то це має бути одне питання. З тукліку особливої роботи цього міністерства я не помітив. Окрім гугл доку з видатками 🙂3. Прокоментуйте, будь ласка, Закон про податки. Чи вважаєте ви його ефективним насьогодні?

cool0798
Завищені податки, я хоч і втратив від них пару гривень, але якщо за місяць порахувати, то вийде непогана сума.
Valeviko
Однозначно надходження до бюджету зросли. Про свої "збитки" після змін заявили тільки Скорп та Ленко (може ще хтось, але вони явно не проявились в пресі або я їх не помітив). Тому говорити про якийсь обвал чи крах економіки після введення цих податків не зовсім правильно. В основному 1-3 див, якого в нас відсотків 80-85 не відчув суттєвого впливу на ведення свого бізнесу. Тим, хто дійсно постраждав, вже компетентні люди проаналізували та порадили оптимізувати своє виробництво. Тому дані зміни вважаю більше позитивними, аніж навпаки. Впевнений, що ми ще далекі від золотої середини, але з чогось варто було починати.
imamradyk
Націоналісти за сильну еДержаву. Збільшення надходжень в казну - гут.
Slayer85
На жаль, при нинішній економічній ситуації, закони про підвищення податків та зборів не є ефективними. Чому? Відповідь проста, через відсутність на ринку байбота весь тягар збільшення надходжень до казни ліг на плечі пересічних еукраїнців, які і так ледве кінці з кінцями зводять: прибутки з продажу товарів надто мізерна, щоб забезпечувати себе зброєю та хлібом в повному обсязі, та й не всі знають, як купити зброю та хліб дешевше ринкової ціни, тобто без податків. Тому, поки не буде нового економічного модуля, варто знизити податки, хоча б до попереднього рівня.
Jack84
Податки мають збільшуватись, лише коли матимемо регіони на постійній основі. До того - лише грабіж пересічних громадян та поповнення казни для наступного попилу.
Cufure
Вважаю його шкідливим. Він б’є у першу чергу по новачкам та туклікерам, тобто найбільш нужденним верствам нашого населення. Звичайно, він наповнює казну, але без чіткої і нагальної необхідності у такий спосіб збільшувати податковий тягар вважаю як мінімум зайвим.
Valz
Я вважаю його дурістю. А от чи досяг він своєї мети (наповнення бюджету) - не знаю, так як надходження до бюджету не моніторю.4. Як Ви вважаєте, які наслідки матиме програма кредитування? Вона більше допоможе здобути молодим гравцям блага, чи створить заборгованість МЮ перед Міністерством Економіки?

cool0798
Поганих наслідків має не бути.
Valeviko
В кожному більш-менш нормальному МЮ є, напевно, з 20-30 гравців, за яких їх командир в будь-який момент може покластися. Якщо навіть держава проспонсорує 10-15 % від цієї кількості - це вже суттєва допомога. Тому ця програма - індикатор роботи командирів підрозділів зі своїми бійцями. Якщо просто набирати для кількості та не мати живого спілкування та комунікації - звичайно так людей не взнаєш і довіряти їм не будеш. Тому ця програма буде лакмусовим папірцем менеджерської роботи МЮ.
imamradyk
Більшість МЮ очолюють зрілі люди, які дорожать іміджем свого війська. Заборгованості будуть погашені. Слово "чи" - зайве.Тут не "або або".
Slayer85
Не можна на 100% бути впевненим, що кредитування створить заборгованість всіх МЮ, деяких, можливо, але не всіх, тому вважаю це позитивним моментом діяльності МінЕку, оскільки, сильніші бійці - сильніша держава.
Jack84
Блага здобудуть лише "наближені до тіла". А от чи буде то молодь, чи олдфаги - бабка надвоє сказала.
Cufure
В ідеалі він буде корисний, проте все буде залежити від його втілення. Тому поки утримаюсь від коментаря.
Valz
4-5. У влади раптом з'явились гроші, і вона вирішила їх проциндрити. Ось і все ставлення до цієї програми.5. Задля прийняття цієї програми Банком еУкраїни було виділено 400 тисяч гривень. Чи вважаєте ви цю суму достатньою, чи, можливо, навпаки - недостатньою або надмірною? Прокоментуйте, будь ласка.

cool0798
Вважаю достатньою.
Valeviko
На це питання можна буде відповісти тоді, коли ми отримаємо перші результати. Як мінімум кількості охочих отримати допомогу та якось емпірично прорахувати результат від цієї програми.
imamradyk
Не володію такою інформацією. Це максимальний транш, який можна вивести за механікою. Невикористані кошти підуть на гоління вусів мадярам.
Slayer85
По нинішнім цінам на ММ 400к грн = 1659 голда. Чи вистачить не можу відповісти, тому що МінЕк не встановив ліміт видачі голда на одного бійця. Для прикладу, для оновлення тренувального майданчику з ку1 до ку2 потрібно 11 голда, а це забезпечення кредиту для 150 бійців, з ку1 до ку3 - 38.5 голда -> 43 бійця і т. д.
Jack84
Скільки б не виділялось, еукраїнцям перепадуть крихти.
Cufure
Програма тільки почала діяти, а на неї вже "списують" такі шалені кошти. Половина бюджету без щонайменшого аналізу роботи програми... А якщо зауважити, що майже попереду ще майже декада роботи цього Конгресу і тому не було нагальної потреби оперувати такими сумами, то такий поспіх вимушує мне думати про масштабні попили...
Valz
4-5. У влади раптом з'явились гроші, і вона вирішила їх проциндрити. Ось і все ставлення до цієї програми.Дякуємо за увагу, а також за зроблену працю співробітниками Департаменту Прес-служби УКП.

"За Велику і Незалежну Українську Державу!" 

Comments

LevK0
LevK0 Day 1,979, 10:34

V ✌

IceFog72
IceFog72 Day 1,979, 10:38

о/

Batyar
Batyar Day 1,979, 10:38

вот

Slayer85
Slayer85 Day 1,979, 10:41

V

Ostappikk
Ostappikk Day 1,979, 10:46

кредитування фігня бо видається всім підряд без жодних умов на що завгодно, якщо подивитись списки то більше половині кому видали голд ніяк недопоможе. А от чи повернуться ці кошти....

Mr Panda Returns
Mr Panda Returns Day 1,980, 05:56

Как обычно. Хорошая идея, украденная у оппозиции + говённая реализация. То же самое было и с кредитованием ку4шахт в своё время.

Oleh3
Oleh3 Day 1,981, 10:23

Вони дали 30 голд кривому, робіть висновки

Lindsey Stirling
Lindsey Stirling Day 1,979, 11:20

Відповіді Джека змусили мене вкотре переконатись в його некомпетентності 😑

HutsulUA
HutsulUA Day 1,979, 13:42

Я теж це помітив.

White Wolf Ua
White Wolf Ua Day 1,980, 11:04

що тут сказати клоун та й годі, відповіді заїзджені, нічого нового не сказав....певно має збережено десь на компі, от і те саме пише...

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 1,979, 11:35

v

DenIron
DenIron Day 1,979, 11:50

10. З огляду на нещодавноприйняту програму кредитування, що стало поштовхом до її заснування?

Молоді потрібно допомагати)

4. Як Ви вважаєте, які наслідки матиме програма кредитування? Вона більше допоможе здобути молодим гравцям блага, чи створить заборгованість МЮ перед Міністерством Економіки?
=====================
дык, в кредитовании участвовали не только молодые игроки ))) есть с 10 старичков )) двойные стандарты )) а в целом по программе "+" т.к. хоть мин экономики работает ))

Burkotun
Burkotun Day 1,979, 11:56

V

Maxymillian97
Maxymillian97 Day 1,979, 11:58

v

Liutyi Yastrub
Liutyi Yastrub Day 1,979, 12:39

я б думку декого (з тиз 7ми) - взагалі б не друкував!

PERS10
PERS10 Day 1,979, 12:46

Цитата

"але мені якось чхати)" --- правильно вислів звучить "мені начхати"

але то не важно ... у цій фразі все ставлення до народу України ...
в принципі суть інтервю

Податки? що? обурення ?? що це все ху%ово?
- "але мені якось чхати)"

Honey Hunter
Honey Hunter Day 1,979, 12:52

10. З огляду на нещодавноприйняту програму кредитування, що стало поштовхом до її заснування?

Молоді потрібно допомагати)

11. Чи були економічні засади щодо зміни Вашого громадянства? Чи бували випадки, коли Вам дорікали щодо цього? Ваше ставлення до таких випадків?

Прийняв у серпні грецьке громадянство для того, щоб збільшити виробництво зброї на власних заводах, оскільки є керівником МЮ і потрбіно було забезпечувати своїх бійців. У лютому отримав турецьке громадянство. В основному мені дорікають громадянством опозиціонери, але мені якось чхати)
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ага ага треба допомагати)
А як я попросив то що ти відповів?
А як сам змінив громадянство, то йому можна

Drugabuser
Drugabuser Day 1,979, 13:43

ти просив про кредит,але отримав відмову,оскільки не є бійцем українського МЮ
я ж кредит не просив)))

Honey Hunter
Honey Hunter Day 1,979, 13:52

Своїм "корєшам", які не відповідали умовам, тим не менш видавав

Drugabuser
Drugabuser Day 1,979, 13:56

наприклад?

Valeviko
Valeviko Day 1,979, 13:17

v

Jack84
Jack84 Day 1,979, 13:30

Вот
Приємно прочитати, що не я один бачу справжній стан речей

HutsulUA
HutsulUA Day 1,979, 13:46

ЛОЛ)

White Wolf Ua
White Wolf Ua Day 1,980, 21:32

хах...клоун

Jack84
Jack84 Day 1,981, 03:03

Клоуни закони приймають 😵)

White Wolf Ua
White Wolf Ua Day 1,981, 10:01

хаха...дуже смішно....нічого оригінального не відповів

B O J A N Figaro
B O J A N Figaro Day 1,979, 13:37

Taras Zasnovnyk
Taras Zasnovnyk Day 1,979, 13:41

пиксели должны приносить пользу. поскольку пикселей на всех не хватает - ими пользуються те у кого в день выборов было больше ботов. точка. все остальное домыслы и демагогия)

Anna Kotana
Anna Kotana Day 1,979, 14:09

V

Demonognis
Demonognis Day 1,979, 15:16

V+S

Basaev
Basaev Day 1,979, 21:43

vot
Працює тільки Мін-Дем .
Більше праці мало видно .

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,980, 03:23

хм, я думал, что Джек умнее, чесгря
а он просто как Попка-попугай повторяет притащенные из РЛ лозунги

GunnyGun
GunnyGun Day 1,980, 03:51

У Вальца перед інтервю потрібно було спочатку запитати, чи він тверезий...

Valz
Valz Day 1,980, 18:39

Дурнику, я за здоровій спосіб життя.

GunnyGun
GunnyGun Day 1,981, 00:30

Хіба ж я заперечую, Розумнику?

Plantago
Plantago Day 1,980, 05:45

Вот за роботу. Інтерв'ю вийшли, нмд, не надто цікавими, але це вже швидше через респондентів.

Mr Panda Returns
Mr Panda Returns Day 1,980, 05:49

1. Крадём 400 000 денег из казны.
2. Казна пустая -> срочно повышаем налоги.
3. Имеем 400 000 украденных денег, которые нужно отмыть. -> отдаём наёмникам и "МЮ, участвовавшим в битве за конгресс"
4. Деньги кончились. Крадём ещё 400к, 300к, сколько-там-осталось-в-казне денег.
5. Деньги нужно отмыть. Начинаем программу "Кредит 2013", раскидываем деньги по дружественным МЮ.
6. Деньги кончились..

Mr Panda Returns
Mr Panda Returns Day 1,980, 06:11

Правила ведения еБизнеса в еУкраине.
1. Работать надо за границей, т.к. там выше зарплаты.
2. Покупать танки и прочие нужные вещи нужно за границей, там дешевле. Ну или на чёрном рынке.
3. Продавать произведенные вещи нужно за границей, т.к. там налоги меньше, покупателей больше, прибыль больше -> покупаем лицензию на экспорт, или сразу..
..4. Получаем гражданство другой страны(греция, сша, китай, турция, аргентина - где дадут, везде лучше). Плюсы:
+ бонусы к производству=больше прибыльность производства(даже с учётом того что зарплаты работникам придётся платить выше)
+ вечный доступ к рынку выбранной страны(продажа+покупка), где налоги ниже.
Минусы:
- медальки Тру Пэтриот придется набивать заново.
- вас будут обзывать предателем(как, ты не хочешь спонсировать ботовласть? вот ведь либераст).

Cvyntar
Cvyntar Day 1,981, 04:14

Якщо для Drugabuser виробництво важливіше за громадянство, цілком логічно, що надходження з податків для нього важливіше за громадян.

vad27
vad27 Day 1,981, 05:00

- V за роботу
- Програма кредитування +
- Відслідкувати куди витрачено кошти не проблема - egov рулить
- Обмеження у 20-30 голд мабуть потрібне, оскільки у своїй більшості за 1-2 міс між акціями на ап треньок еукраїнець, який більш-менш розібрався що тут і як, має частину власного голда, який вкладає у свій розвиток
- порука командирів + адже вони найкраще знають своїх бійців, навіть з тієї точки зору, що більшість новачків за першою своєю позичкою звертаються саме до них.

Sgt. Pepper UA
Sgt. Pepper UA Day 1,981, 06:47

V

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.