Hintergrund an/aus

PSE SERBET E DONIN TE VDEKUR ISA BOLETININ (15 arsye sipas dokumentave nga arkivat e Serbise)

9 Tag 2,755, 23:56 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

NJERIU MË I RREZIKSHËM PËR POLITIKËN PANSLLAVISTE

Isa Boletini akuzohej për vdekje, sepse më 1908 do të angazhohej me financat e tij të shumta, që të mbahet Kuvendi i Ferizajt dhe Kongresi i Manastirit, me moton se “Tash e tutje duhet të punojmë

mehr »

Maqedone o bythegrisur....

3 Tag 2,722, 00:15 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

Kori i portokalise kendon :

https://www.youtube.com/watch?v=okmGzwc5V5o

mehr »

Thone keshtu do jete stadiumi "Loro Borici"

0 Tag 2,721, 09:20 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

Mire do qe qe pjesa prapa portes te ishte e plote,por gjithsesi me mire se fare eshte dhe keshtu:
https://www.facebook.com/edirama.al/videos/vb.138734771522/10152920422146523/?type=2&theater

mehr »

Elhaida Dani - I'm alive (Albania) 2015 Eurovision Song (TOP3)

2 Tag 2,685, 01:58 Veröffentlicht in Albania Albania Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung

Djema votojeni dhe shperndajeni sa me shume kete vidio se perfaqsuesja jone ndodhet TOP3

https://www.youtube.com/watch?v=lZJdWUmxxZw

mehr »

Skenderbeu (4.5 minuta pjese te ndryshme nga filmi)

11 Tag 2,665, 12:30 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

https://www.youtube.com/results?search_query=skenderbeu+pjese+nga+filmimehr »