Hintergrund an/aus

Sondazh

12 Tag 1,966, 06:02 Veröffentlicht in Albania Albania Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und UnterhaltungSa te kenaqur jeni me politiken qe po ndjek qeveria jone ne kete kohe te veshtire per vendin (duke pasur parasysh dhe gjendjen e veshtire qe po kalojne dhe mehr »

Partia Scialiste e eShqiperise

15 Tag 1,960, 06:52 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen


Partia Socialiste e eShqiperise i ben thirrje te gjithe Shqiptareve te bashkohen me Partine tone per nje eShqiperi me te mire dhe per te kthyer dinjitetin e mehr »

EDEN

3 Tag 1,935, 07:28 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenPershendetje te bashkur qytetare!
Doja te shkruaja kete artikull per menyren se si vendi yne po ecen ne rrugen e eRepublik.Une dua qe te gjithe trrojet Shqiptare … mehr »

Bahkohuni me PS

8 Tag 1,927, 05:08 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenBejme thirrje te gjithe Shqiptareve te bashkohen ne partine me kualitetet me te rinj ne vend.
[url=http://www.erepublik.com/en/party/partia-socialiste-e-
mehr »

Merreveshje ndermjet PSSH dhe PEA

11 Tag 1,925, 07:28 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenPSSH ju ben me dije se eshte arritur marreveshja ndermjet dy partive shqiptare mehr »