Hintergrund an/aus

Návrat chemika - kandidatura na prezidenta

6 Tag 2,114, 12:43 Veröffentlicht in Czech Republic Czech Republic Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenMilí přátelé, vážení občané.

Chtěl bych vám oznámit jednu (snad alespoň pro některé) velmi krásnou věc, totiž že jsem se vá … mehr »

Homo Sapiens v nejistotě

16 Tag 2,066, 09:19 Veröffentlicht in Czech Republic Czech Republic Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

Zdravím z dovolené.
I když jsem mimo domov, nemohl jsem si nechat ujít komické scény, které se v poslední době odehrávají na mediální scéně.

Bohužel jsem se nad tím zamyslel trochu víc a (snad i vlivem čerstvého vzduchu) došel k otázce: "A jaký

mehr »

[Hnutí za rozumnou vládu] Vyjádření

14 Tag 2,059, 15:48 Veröffentlicht in Czech Republic Czech Republic Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenPřestože jsem ve svém posledním článku prohlásil, že se na dva měsíce odklidím do ústraní, nemohl jsem si nechat ujít dění na politické scéně, které se za posledních několik dní … mehr »

[CP] Závěrečný článek [CZ / EN]

8 Tag 2,055, 02:00 Veröffentlicht in Czech Republic Czech Republic Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenVážení občané,
Jak jistě víte, doba mého působení na postu prezidenta České Republiky skončila. Nastal tedy čas, abych napsal pár slov a shrnul celé své funkční období.

[ … mehr »

[CP] Meeting with Poland and TWO[CZ / EN]

9 Tag 2,039, 12:06 Veröffentlicht in Czech Republic Czech Republic Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen


Vážení občané,
Chtěl bych vás touto cestou informovat o výsledku včerejšího jednání s velitelem TWO a prezidentem Polska. Po četných technických problémech se nám s Jankhosem … mehr »