Hintergrund an/aus

Join the new world

 

Shume e rendesishme per Shqiperine.

Tag 1,828, 12:25 Veröffentlicht in Albania Albanien von DoRi94
Pershendetje te gjithe shqiptar/e kudo qe te jeni po afrohet dite dhe ju uroj gezuar 100 vjetorin e pavarsis edhe aq u befshi edhe ju .

Te hyjme ne teme
Nuk eshte lajm zyrtar nga qeveria por ngaqe nuk po shikoj asnje reagim nuk munda te rrija pa e shkruar kete artikull edhe pse ndoshta munden ta lexojne edhe kundershtaret duhet lajmeruar populli shqiptar.

Ne luften si po bejme kundra greqise Ketu Lufta nuk duhet te fitojme qe tani sepse eshte heret dhe nese fitojme neser me daten 22 do mbaronte lufta pra do kishin shkiat 3 dite kohe per te na hapur lufte sepse votimet per kongres jane me 25 dhe do mbeteshim pa kongres.
Keshtu qe mos luftoni ne ate RW le ta humbasim si beteje mundemi ta hapim RW perseri pas 2 ditesh me daten 23 dhe ta marrim ate territor ka data 24 ateher nuk munden te na sulmojne para dates 25 ku jane zgjedhjet per kongres.
Pastaj pergatitemi per luften e madhe si do jete per 100 vjetorin tone.

Nese shikoni se wall eshte ne anen tone futuni per greqin edhe pse eshte e veshtir te luftoni kundra shtetit tend por vetem me HEALTH jo me bazooka e energji bars dhe lerini BH se shume po i shikoj tu u shpenzu per disa gold kot te pakten ne kto dite si po pergatitemi per 28 nentorin mos luftoni per BH.

Nese ka ndonje strategji tjeter nga qeveria ju lutem me lajmeroni edhe beni naj artikull sepse duhet te informohemi per planet edhe ne populli.

Me Respekt
DoRi94
 

Kommentare

Skenerbeuu
Skenerbeuu Tag 1,828, 12:46

v

Alb Assassin
Alb Assassin Tag 1,828, 12:47

V

almay
almay Tag 1,828, 12:53

v s

Andiroid
Andiroid Tag 1,828, 12:56

Big VOTE dhe SHOUT vlla, PO NUK MORIN VESH KOLLAJ MUSHKAT

Ku dreqin eshte CP pse nuk del ai me nje artikull zyrtar! Boll komandoi ato 15 veta qe futen ne chat.
Duhet te flasi me gjithe popullin dhe e vetmja menyre eshte Gazeta kshu siç po ben ti.

Nuk e di nese RW e hapem ne apo serbet (se hyra vone) por meqe kjo eshte nje loje strategjike, strategjia me e mire do ishte tja lejme kete teritor Greqise per siguri dhe per 2 dite......

DoRi94
DoRi94 Tag 1,828, 13:12

Andi , RW e kane hapur serbet me bullgart ,,,

Kthetra Alb
Kthetra Alb Tag 1,828, 13:46

V

snajperet e Kosoves
snajperet e Kosoves Tag 1,828, 14:04

vs

LEKSENDER
LEKSENDER Tag 1,828, 14:25

Kam nje pyetje : -Nuk mund te luftojn serbet per grekun kur ti shpallim luft ne daten 23?

albanian boss
albanian boss Tag 1,829, 02:29

ore po na sulmoi serbi ne e kemi aleat greqin, skemi pse ta kemi frik serbin.

Catatumbo
Catatumbo Tag 1,829, 06:51

voted

ALB Style
ALB Style Tag 1,829, 07:12

V+S !! endri25 greku nuk na ndihmon sepse neqoftese nuk e sheh ai eshte ne lufte i vetem me dy shtete tjera si maqedonia e bullgaria !

vdekjaa
vdekjaa Tag 1,829, 11:49

Albanian 4 life fuck evrybody else

armandshala
armandshala Tag 1,830, 23:33

klikoni dhe lexojeni...shume e rendesishme..
http://www.erepublik.com/sq/article/une-kam-nje-enderr--2162282/1/20

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.