Hintergrund an/aus

Join the new world

 

Qeverisja e Janarit

Tag 1,914, 14:44 Veröffentlicht in Albania Türkei von gjahtari

Pershendetje
te nderuar vellezer e motra shqiptar/e,
po filloj me artikullin e pare ne gazeten "KOHA PER HUMOR"
me nje permbledhje te vogel fotomontazhash,u perpoqa ta pershkruaj
qeverisjen e Janarit,
te gjith e dime se cfar na ndodhi, por une doja tua pershkruaj pak ne nji menyre humori,qe te qeshemi pak.
nese dikush ndjehet i lenduar, i kerkoj falje se nuk kam per qellim
qe te ofendoj dike,nuk jam i ndikuar nga asnji parti,se ne te ardhmen do te bej fotomontazha per qeverin dhe opoziten
besoj se do kenaqeni me gazeten time...

[img][/img]Edhe njihere kerkoj falje, posacerisht nga simpsonat, qe mos te ndjehen te lenduar, kete e bera vetem per tu qeshur,dhe ju lutem mos perzieni politike ketu .

 

Kommentare

LiL Serxhio
LiL Serxhio Tag 1,914, 14:53

loool 😛 v

jonkastrioti
jonkastrioti Tag 1,914, 14:54

hahaha V 1 + S 1

gjahtari Tag 1,914, 15:04

Kommentar gelöscht

Andiroid
Andiroid Tag 1,914, 15:27

looooool xD Vote + Sub

Berat Gashi
Berat Gashi Tag 1,914, 16:02

V+S lol

Arius argiri
Arius argiri Tag 1,914, 16:06

VVVVVVVVVVVVVVVVVV!SSSSSSSSSSSSSSSSS!

MDejzi
MDejzi Tag 1,914, 16:11

Ju a i keni kry ju obligimet per kete muje,qe per me u marre me qeverite e kalume a?

gjahtari
gjahtari Tag 1,914, 16:32

edhe kesaj qeveria do ja bejme , ate qe do beje

CYANlDE
CYANlDE Tag 1,915, 03:15

altinks ti nuk po dishe kurgjo tjeter pos te akuzohesh dhe te gjesh arsyje mbulimi 🙂

MDejzi
MDejzi Tag 1,914, 16:11

o7 montazha eshte shume e mire,paske talent me fotot

AqifPasha
AqifPasha Tag 1,914, 16:19

Vote,
gjahtari ket akount 5 ditesh e paske.
Gjithsesi urime per montazhin.

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Tag 1,914, 16:29

Ok nje pytje e kom , shpresoj qe te pergjigjesh 🙂

Cili ke qene ti me heret ne kete loje 🙂? Thjesht jom kurioz duke e marre parasyshe qe acc i joti eshte kriju me 10 shkurt te ketij viti , dhe duhej t'pakten te ishe prezent gjat muajit janar qe te perqeshesh dike.


Gjithashtu , fakti qe pozita e tanishme po "Duartroket" kaq shume kete artikull po tregon faktin qe kta tani vetem e paskan pranu humbjen ne luften per kongres 🙂

Nji pytje kisha per juve , po nese ky gabim mos t'behej nga Labern-i dhe ju t'a merrnit Shqiperine me 5 territore , a do t'ju shkonte mendje ndonjehere te falemnderoni qeverine e kaluar per ato 5 territore ?
OSE nese pandehni per muaj te tere qe jeni shume me te mire se qeverite e kaluara , pse nuk po i Ri-fitoni keto 5 territore ?

Se di... po m'vjen shume keq kur po e shoh se "punen" e juaj , po e mbuloni duke u marr vazhdimisht me qeverite e kaluara... Me nje fare menyre kjo i bie qe nuk po beni asgje?


Nejse , thjesht e pash kete artikull dhe me la pershtypje qe ende nuk e keni largu kete fobine tuaj "Simpsons" dhe sa i perket emrit te partise apo MU-se , para se te shkruash diqka , pse nuk e merr mundit te pyesesh pse? Hajgarja eshte diqka , shpifja eshte diqka tjeter.

Me t'mira.P.S Ariusi osht i mOOOOOdh!!!!

P.S.S nuk do t'ju pergjigjem replikave (po pati ndonje)

Kyss

gjahtari
gjahtari Tag 1,914, 16:41

vlla ,se pari kerkoj falje nese te kam lenduar,
po te pergjigjem ne pyetjen tende,
kete loje po e luaj diku tre muaj, me dhan bann per multi ne nji pc,
nese ju kujtohem jam komandant Struga,
qeverise se janarit i kam dhene shum ndihma nga fondi im personal,
kam punuar free per fabrikat shtetrore,
don curtis: i dergova 300 q7 tanke dhe 300 q7 ushqim
pra sic thash nuk i takoj asnji partie , jam i panvarur dhe perdori gjuhen e lire ,pa mar leje prej askujt.
edhe kjo qeveri do te kete fotomontazhe , por te presim ti mbaroje mandati.

AqifPasha
AqifPasha Tag 1,914, 17:28

Pyetja qe ti parashtron iPancho nuk eshte e drejte... sepse ne Shqiptaret i fitojme dhe i humbim territoret te gjithe se bashku.
Prandaj eshte nje gje jo e drejte te pyesesh "pse nuk po i Ri-fitoni" ...

pejakosova11
pejakosova11 Tag 1,915, 04:47

AQIF PASHA ku na mbeten aleatet qe po i skadojn shqiperise qdo dit ka 1, edhe pak mbesim pa asnjo

pejakosova11
pejakosova11 Tag 1,915, 04:45

simpsons FOREVER

BesaBese
BesaBese Tag 1,915, 12:36

ju vuani nga simtoma e viktimizmit or djale, ça pune ka qeveria e tanishme me artikullin e nje lojtari qe me shume se nje here perserit faktin qe kerkon vetem te beje shaka. apo kur i bon Peyoni a dikush afer jush atehere qeshni te gjithe, kur i bejne te tjeret atehere eshte shpifje.
Pastaj mos thuaj sikur qeveria tju kishte lene 5 territore se atehere duhet thene edhe nese qeveria e linte banken plot siç ja linin njeri-tjetrit qeverite binjake te meparshme, njesoj sikur me thene te kishte halla koqe i bente me qene xhaje apo axhe. Nuk eshte keshtu, jemi poshte servise per faj te labernit, ai e pranoi pergjegjesine prandaj nuk di per çfare flasim akoma.
Gjahtari, mos e vrit mendjen, kush ka mirekuptim dhe inteligjence e çmon qofte shakane qofte ironine, te tjerat jane vetem menyra per te arnuar rrobat e grisura...

Albanian attacks
Albanian attacks Tag 1,914, 17:08

V+S

alkedsh
alkedsh Tag 1,915, 23:12

V,S

Altaer
Altaer Tag 1,915, 00:23

V

Arius argiri
Arius argiri Tag 1,915, 00:43

SHIKONI SE çTHOTE MIKU IM SIMPSONS PANCHO "Nji pytje kisha per juve , po nese ky gabim mos t'behej nga Labern-i dhe ju t'a merrnit Shqiperine me 5 territore , a do t'ju shkonte mendje ndonjehere te falemnderoni qeverine e kaluar per ato 5 territore ?"
1.E para pancho vellai per ato 5 Territore kemi luftuar te gjithe dhe jo vetem simpsonsat
2. e dyta Laberni nuk e la shqiperine me 5 territore por me 0 territore per shkak te nje gabimi qe beri ai dhe jo shqiptaret
3.Me fjalet e tua po rideshmon dyshimin tim dhe te gjithe shqiptareve se ky "gabim" nuk u be rastesiht por thjesht per te mos i lene opozites 5 teritore
4.Nese eshte keshtu do te thote se ju ne kete loje nuk jeni per shqiperine por per vetveten dhe kete veprim e keni bere ne menyre te ndergjgjeshme apo te pa ndergjegjeshme per te treguar se pa ju shqiperia ne kete loje merr fund!
5.Gje kjo qe tregon qe per interesat personale ju jeni gati te sakrifikoni edhe shqiperine pa asnje hezitim!

Snooop Lion
Snooop Lion Tag 1,915, 01:07

arius dmg qe e bon ti une e boj me 20ff 😃

Arius argiri
Arius argiri Tag 1,915, 01:48

Sigurisht kete mund ta shohi çdokush ne profilin tend dhe ne ate te timin.
Snopy lion dm pergjithshem per shqiperine
4,109,056
Ndersa arius argiri
Dm i pergjithshem per shqiperine
115,820,294
Besoj se fare lehte gjithkush mund te shikoj diferencen sa edhe te vertetoj
Kalamanllekun e te mjerit
snopy snopushi
Per fjalet e se cilit
Se pjerdh askushi...

pejakosova11
pejakosova11 Tag 1,915, 04:52

per piken 3. na e paskem dit qe do ta merr opozita qeverin a? jo jo se per cp kandidoj PEYONI 2 jave para zgjedhjeve, e ujku kandidoj ne momente te fundit. ti paske problem me kohen, po e perzijshe krejt!

BesaBese
BesaBese Tag 1,915, 12:42

ec tani lerini llafet e mos grini sallate se late nam. "Ne"? kush ne? Nuk jeni shqiptare lojtare te eShqiperise ju apo jeni te lartmadherishmit. Fakti eshte qe asnje qeveri nuk ka trasheguar kaq pak leke nga ajo e meparshme. Sjellja juaj negative çdo dite qe mbas ores se pare qe moret vesh qe humbet nuk lejon askend qe te mos mendoje qe gjerat po i beni qellimisht.
Une kam ndenjur shume kohe urte sepse desha me pa me te vertete si ecnin gjerat dhe real me shtrengonte pak me shume. Tani qe po i shoh fytyrat e verteta edhe disa lojtareve qe po njdehen shume te vrare nga kjo situate, po me mbushet mendja edhe per shume akuza te tjera qe hidheshin ndaj "jush" dhe qe nuk kisha mjaft te dhena ne dore per ti besuar.
Lozni per Shqiperi e mos na lodhni veshet.
Ka burra Shqiperia, duhet vetem me u bashku per Shqiperine!!!

Snooop Lion
Snooop Lion Tag 1,915, 03:31

hahahhahahahahahhahahhahhah nh 😃
une po e perseris dmg qe e ke ba ti gjith karrieren tone edhe per aleatet edhe kunder aleateve une e kam be vetm per 16 or

Th3Pun1Sher
Th3Pun1Sher Tag 1,915, 04:06

snooop Lion Zbute pak Zbute fol per tok e jo per qiell

Arius argiri
Arius argiri Tag 1,915, 05:08

igurisht kete mund ta shohi çdokush ne profilin tend dhe ne ate te timin.
Snopy lion dm pergjithshem per shqiperine
4,109,056
Ndersa arius argiri
Dm i pergjithshem per shqiperine
115,820,294
Besoj se fare lehte gjithkush mund te shikoj diferencen sa edhe te vertetoj
Kalamanllekun e te mjerit
snopy snopushi
Per fjalet e se cilit
Se pjerdh askushi...

Snooop Lion
Snooop Lion Tag 1,915, 06:22

hahahhaahh e perseris (me duket per her te 3) dmg qe e ben ti ne 10 vitet e arshshme un e kam bere per 1 vit

Th3Pun1Sher
Th3Pun1Sher Tag 1,915, 04:06

snooop Lion Zbute pak Zbute fol per tok e jo per qiell

geta3
geta3 Tag 1,915, 04:19

haj bre burra, kjo eshte vetem per tu qeshur, mos polemizoni kot, se nuk jeni femij

agasnopi
agasnopi Tag 1,915, 04:38

v-s je artist i merituar

pejakosova11
pejakosova11 Tag 1,915, 04:43

ani shaj simpsonsat shai, e kqyr qysh mbetem pa aleat, e tash ski ku e qet DO!?

Andiroid
Andiroid Tag 1,915, 05:52

Si ta keni lon banken vetem me 8000 ALL gate qeverisjes tuaj eshte normale qe te kesh kap aleat.
A e di zotnia juj qe nje aleance me nje shtet kushton 10000 ALL???
Para se ta hapni gojen msoni lojen...

kushtrimzz
kushtrimzz Tag 1,915, 11:37

Andiroid vlla MPP nuk paguhen nga Banka lol,paguhen direkt nga thesari dhe ka mjete ne thesar per ti perballuar MPP-te qe ka pasur aktive gjithmone Shqiperia!

zamzon
zamzon Tag 1,915, 05:30

V+S lol

gjahtari
gjahtari Tag 1,915, 07:43

oooo shqiptar , ju lutem pa debate politike, nuk e bera kete per te qeruar esapet mes veti,
por per te qeshur pak,
edhe kjo qeveri do te kete fotomontazha kur ti mbaroj mandati

BesaBese
BesaBese Tag 1,915, 12:47

jo or vlla jo, jo ti por askush nuk mundet me i prek as terthorazi the untouchables. Kur nxehen te tjeret eshte "hajt he burre se loje eshte", po ti prekesh ata fillojne "a e di ti se kush jam une", bosat e mafies kane frike prej tyre.
Mos e vrit mendjen or vella, mire e bere se shakaja eshte shenje inteligjence per ata qe e bejne dhe ata qe dine ta kuptojne, urime

JUNIORALB
JUNIORALB Tag 1,915, 11:19

edhe pse simpsonat sjon ma hale po TUTNI prej tyne , hale po qitni sene palidhje kishe "humor" a knej tu u munu mu bo kishe un i fort 😃

BesaBese
BesaBese Tag 1,915, 12:51

Vote or djale vote, mos e vrit mendjen se fodullet kete problem kane. vetem ata munden me bo shaka me te tjeret, vetem ata munden me keqtrajtu te tjeret duke mos ju pergjigj pyetjeve se ata jane dikushi e tjeret sjane askushi me me i kerku llogari. Paedukacion kalamajsh, sjellje prej njerezve me probleme karakteri.
Gjithkush po tregon vetveten dhe kapacitetin e karakterit personal.
Luani per Shqiperi o bijte e SHQIPES!!!

ximi alb
ximi alb Tag 1,915, 13:13

v + s

Sexytime
Sexytime Tag 1,915, 16:30

Hahahahahaha shume e vertete....

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.