Hintergrund an/aus

Join the new world

 

No cześć.

Tag 1,846, 08:56 Veröffentlicht in Poland Polen von dyrcio

Wróciłem. Ostatnio byłem w momencie kiedy powstawało NWO, czy jakoś tak to się zwało i były wielkie burdy antyPlato, Romper wydawał po 5 tys. euro dziennie na hp packi, a my mieliśmy całe USA dla siebie. Co się zmieniło od tego czasu, jest jakiś IRC, są mentorzy, kto jest teraz preziem i czy PPP nadal wysyła 10tys wiadomości dziennie żeby wygrać wybory?

 

Kommentare

Valandilek
Valandilek Tag 1,846, 10:28

O! Ja skończyłem jak straciliśmy całe USA i teraz wróciłem do gry. Też chciałbym się coś dowiedzieć. Mam jakiś bug z IRC, MoN nie odpowiada, a nie chce być dwuklikiem. 🙁

Any name
Any name Tag 1,846, 12:45

NWO przezwało się na ONE, do którego dołączyło się jeszcze parę państw ex-Phoenix. Jednak na początku lata się rozpadło; był pomysł, żeby Polska i Hiszpania utworzyły sojusz z Brazylią i USA (tzw. CTRL), ale się nie przyjęło i teraz mamy niedawno sformalizowane TWO (Polska, Hiszpania, Serbia, Węgry, Słowenia, UK). Plato robi wszystko, żeby zarobić, zmiany służą głównie zachęcaniu graczy do kupowania golda (cdn.)

Any name
Any name Tag 1,846, 12:51

(aczkolwiek zmiana z dywizjami była dobra: http://wiki.erepublik.com/index.php/Division_Battles/Polski). Romper ciagle gra i zapewne ciągle wydaje euro, choć po wymazaniu ePolski (w zimę rok temu, nie istniała 3 godziny) zadeklarował, że już osiągnął swój cel w grze i przestaje grać. Jeszcze niedawno mieliśmy kolonie w Ameryce, ale teraz też mamy dobrą sytuację (komplet surowców i właśnie atakujemy eTurcję). IRC jest, mentorzy chyba są (zajrzyj do najnowszego numeru gazetki MEN-u). (cdn)

Any name
Any name Tag 1,846, 12:56

CP jest teraz Aniaa (kandydat niezależny, do niedawna raczej nieznana). Po aferze hackerskiej Mix opuścił PPP i w ogóle ePolskę, teraz próbuje swych sił w eEstonii. Bez niego PPP zachowuje się normalnie (przynajmniej mi się tak wydaje).

Szukam Pracy
Szukam Pracy Tag 1,847, 00:36

ogarnij sobie stronę szkoleniową www.mlodziaktywni.eu

apprehension
apprehension Tag 1,847, 05:09

A PMki do wyborów juz straciły na ważnosci bo głosuje sie na partie a nie kandydata.

El Reto
El Reto Tag 1,847, 07:28

"i czy PPP nadal wysyła 10tys wiadomości dziennie żeby wygrać wybory? "
Tak.

Kijek93
Kijek93 Tag 1,847, 12:33

Myślę, że Any name odpowiedział na wszystkie twoje pytania, ja ze swojej strony dodam:
"i czy PPP nadal wysyła 10tys wiadomości dziennie żeby wygrać wybory?"
Nie. Ogólnie wysyłamy ok. 600, dzień przed wyborami do członków naszej partii, z informacją, na kogo partia zaleca głosować (np.: ostatnio zalecaliśmy głosować na Aniee, a nie El Reto : P ) ale to chyba nie jest jakaś zbrodnia. Co do reszty, to staramy się zachowywać, tak, jak to napisał Any name: "normalnie" : D

Al PuniSheR
Al PuniSheR Tag 1,847, 16:05

haha dobre : D

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.