Hintergrund an/aus

Join the new world

 

Labklājības ministrija informē

Tag 810, 11:07 Veröffentlicht in Latvia Lettland von Governor of eLatvia

Ar Jezupa von der Vucina stāšanos prezidenta amatā, tiek sadalītas Labklājības un Izglītības ministrijas. Šajā rakstā iepazīstināšu jūs ar Labklājības ministrijas uzdevumiem.

Būtībā Labklājības ministrijas galvenais uzdevums ir palīdzēšana "slimajiem" un "maznodrošinātajiem". Ar "slimie" apzīmēju pilsoņus, kuru wellness jeb labsajūta ir zem 40, tādējādi liedzot viņiem pieeju karam. Savukārt "maznodrošinātie" - pilsoņi, kuri naudas trūkuma dēļ nespēj paši sevi nodrošināt.

Šiem pilsoņiem Labklājības ministrija piedāvā iespēju noziedot (vai uzdāvināt dāvanas) nepieciešamās preces ar nosacījumu, ka preces saņēmējs, kad radīsies iespēja, atdos naudu, kas ir vienāda ar saņemtās preces (vai uzdāvinātās dāvanas) vērtību.

Labklājības ministrija piedāvā šādas preces:

Gifts/Dāvanas - paceļ wellness. Viena Q1 dāvana = 1 wellness punkts.
Food/Ēdiens - nepieciešams izdzīvošanai. Ēdiens nepieciešams katru dienu.
Moving tickets/Ceļošanas biļetes - nepieciešamas ceļošanai uz citu eRepublik valsti.

Nepieciešamības gadījumā esiet aicināti sazināties ar Labklājības ministriju.

Ar cieņu,
Labklājības ministrs Dolaars

 

Kommentare

anteer
anteer Tag 810, 11:29

"Šiem pilsoņiem Labklājības ministrija piedāvā iespēju noziedot (vai uzdāvināt dāvanas) nepieciešamās preces ar nosacījumu, ka preces saņēmējs, kad radīsies iespēja, atdos naudu, kas ir vienāda ar saņemtās preces (vai uzdāvinātās dāvanas) vērtību."

Man šķiet, ka vasarā tas bija pieņemami, bet tagad šādai palīdzībai būtu jābūt bezmaksas, bet labi kontrolētai, tas ir, palīdz pilsonim tikai tad, kad viņš ir izrādījis sapratni par līdzekļiem un procesiem, kas nodrošinās to, lai šāda situācija turpmāk neatkārtotos.

Fabriciuss
Fabriciuss Tag 810, 16:57

Voted!

Jim Profit
Jim Profit Tag 811, 03:59

Voted!

aivvv
aivvv Tag 811, 17:04

paliek tikai sliktaak manaa ministrijas laikaa bija par velti ieprieksseejaa pirmaa paliidziiba bija par puscenu....

es teiktu ka ssaadi tas degradeejas 🙁

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.