Hintergrund an/aus

Join the new world

 

ky artikull eshte per zemren time crazy alboz

Tag 1,914, 15:07 Veröffentlicht in Albania Serbien von mami titit 1

CrazyAlboz ti je dashuria ime ne erepublik.Kjo eshte dashuri chati qe un e quaj dashuri reale me ndjenja pa genjeshtra dhe vetem harmoni midis nesh .un dua ta takojsa m shpejt ti shpreh ndjenjat e mia dhe te martohemi zemer mund te bejm dhe femije pastaj shpirt . Un thjesht te dua jam nji vajze me ndjenja ne fakt jam mami dhe kam nji cun me emrin Titi po se besoj se do e kesh problem se jam e ndare nga buri 😁 te dua zmr

 

Kommentare

Crazy Alboz
Crazy Alboz Tag 1,914, 15:13

Hahahghahahhaahahahahhahahhaahahahahaha o te keqen e zemres tate! Po mi do takohemi ghahahhahahhahahadfcfghxv Vdiqa ty qesh!!!!!!!!!!!!! uauauuauauua po qaj per zotin 😃 ahahaha

mami titit 1
mami titit 1 Tag 1,914, 15:20

do te te zhvesh komplet kur te takohemi zmr :heart:333

Annie ann Tag 1,914, 15:15

Kommentar gelöscht

Dible21
Dible21 Tag 1,914, 15:16

hahahahahahahahhahahahahahahahaahahahahha @mami titit boje ehusband crazy Alboz ca pret 😁)

LiL Serxhio
LiL Serxhio Tag 1,914, 15:16

hahhahahahahahahahahahahahahahahaha qqqrrrrr hahahajahahahaha crazy t zun hallet tani

DarDan 81
DarDan 81 Tag 1,914, 15:17

hahahahaha...Big up for mami titit 😃

Axha Shnjeq
Axha Shnjeq Tag 1,914, 15:19

hahhahahaha hhahaha

mami titit 1 Tag 1,914, 15:20

Kommentar gelöscht

Armando Celiku
Armando Celiku Tag 1,914, 15:24

ahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahah mami titit nr 1 😃

Dible21
Dible21 Tag 1,914, 15:41

Dashurit e medha duke qeshur fillojn si dhe vet komedit.... cit Pirro Cako 😛

ArnoldDjin
ArnoldDjin Tag 1,914, 15:46

ahagghaaghaahaghaghaghaghaghaghgahgahgagahgahhgagahgahgagaagaggagahhaggahgagghaaggaaggahhaghgaghaghahaghgahgaghahgahaghaghagh me rob shpie jom mek fare,mos vdeksh kurr o plaka titit...

Andiroid
Andiroid Tag 1,914, 15:47

hahahahahahah qr sa e modhe hahahahahahah Meriton Top5

Crazy hajd se ske per tu llodh shume se e paske çunin gati 😛

Hail mami titit o/

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Tag 1,914, 15:51

xDxDxDxD Turpë të kesh CRAZY nqse e refuzon dash'nin xD

Crazy Alboz
Crazy Alboz Tag 1,914, 15:54

ahhahahahahhahahahhaha sapo fola ne skype ça femne re!!!!!!!!!!! 😃

enzq
enzq Tag 1,914, 15:56

Opaaaa Mami Titit, e drodhi dhe Crazy Alboz

hahahaha

KRIMIKO
KRIMIKO Tag 1,914, 15:58

Ehhh kesaj I thojn me te ba burr me zore XD

Crazy Alboz
Crazy Alboz Tag 1,914, 16:05

Akoma skam gjet se kush eshte por amo, me e gjet do ju a leshoj nj xhiro krejtve!!!!

mami titit 1
mami titit 1 Tag 1,914, 16:09

o zemer po un jam vetem e jotja si do me leshosh ashtu muaaa 😕

Crazy Alboz
Crazy Alboz Tag 1,914, 16:13

Jo mi se nuk kuptove gje ti, se kisha per tyve por per makinen e re.

ujku76
ujku76 Tag 1,914, 18:04

hahahhahah aghahghghghghghhh ohhh sa e forte kjo. kishim kohe pa qesh me lojen. hej dreq, qe me shume stres se kenaqesi po na sjell.

Mos vdeksh kurre o mami titit!

Andiroid, njish je ene ti me ate koment.

O crazy, pyte i her ca moshe ka, se mos bo vaki eshte ne menopauze.... E ke pyt sa vjec e ka titin me se mos te rrafi?

Altaer
Altaer Tag 1,915, 00:24

hahahah

Kthetra Alb
Kthetra Alb Tag 1,915, 02:04

VVV

LiLo1
LiLo1 Tag 1,915, 03:01

hec mer qen gjete dashurin e vertet ne eRepiblik ishalla se therret Platon ne dasem se te jep ban pastaj ahahahhahaha

CYANlDE
CYANlDE Tag 1,915, 03:12

hahahhahah edhe ky sen mra me pa hahahhaha 😛

Crazy bone ushtrime vlla ushtrohu fizikisht se paske pune 😛

Crazy Alboz
Crazy Alboz Tag 1,915, 05:19

O djem te shikoni fotot e asaj!! Una jam çmen! ça derr pi*hi 😛 ahahahahhahahahhahahahha

enzq
enzq Tag 1,915, 17:06

mos tka cu nai foto pornstareje mer 😛

Rorschach C
Rorschach C Tag 1,915, 15:28

ku ja pe fotot ti mer???

Labern
Labern Tag 1,915, 16:08

haha :A

Rrapo
Rrapo Tag 1,915, 16:54

hahaaxjhhdtgkjhglkhoffaaaaaaahahaaa

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Tag 1,916, 23:53

plasen cokollatat edhe kteeejj.....

BubullimaAl
BubullimaAl Tag 1,916, 00:50

O mami titit ke dhe ndonje te njohur per mua? ndonje qe te ket kalamnjt gati qe te mos lodhem????hahahhahaha sa e madhe,mos vdesh kurr

Last Life
Last Life Tag 1,916, 01:20

pse mi plaka titit qeke ti? titi qe ka pas shit parakople makinash aty perball bertit lutit? eeee.

ujku76
ujku76 Tag 1,916, 02:26

kush me? ai qe ka shpine perballe komshiut e?

BubullimaAl
BubullimaAl Tag 1,916, 01:44

o lignja,mos eshte ai qe ngjante si gerdall?

Last Life
Last Life Tag 1,916, 06:16

ai esht ai, cuni jarit ati me syze n tiron t re 😛

Olsius
Olsius Tag 1,916, 12:57

Kjo oshte shoqe me Llonin e Kajes, weeeeeeee e gjeta kush shte mami Titit, eshte Guria meeee! Kushe e ma men Titin e Guries, ka qen me shok me Llon e Kajes dhe Titin e Meremes! 😉

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.