Hintergrund an/aus

Join the new world

 

Fundacja PPP - Familiada PPP

Tag 1,845, 16:13 Veröffentlicht in Poland Polen von Kijek93


Witajcie, tym razem nie będzie wykresów, tylko przeklejone z poprzedniego arta informacje o fundacji (dla tych, którym nie chce się czytać, niżej jest streszczenie) i informacja na temat dzisiejszej Familiady!

Wszystkich graczy posiadających polskie obywatelstwo, którzy mają level mniejszy lub równy 27 zapraszamy do wypełnienia formularza. Po jego wypełnieniu proszę cierpliwie czekać, a najszybciej jak to będzie możliwe, na konto zgłoszonego gracza zostaną przesłane chlebki pozwalające na odnowienie 500 punktów energii.

Fundacja prowadzi także działalność informacyjną. Na naszym kanale IRC pomagamy młodym graczom w starcie i rozwoju, jesteśmy otwarci na pytania dotyczące gry (i nie tylko) i na wszystkie (w miarę możliwości) staramy się fachowo odpowiedzieć.

Prawo do otrzymania pomocy materialnej ma każdy gracz, który poprawnie wypełnił formularz zgłoszeniowy, a w dniu złożenia podania ma level nie większy niż 27 (z 27 włącznie) i posiada polskie obywatelstwo. Prawo do otrzymania pomocy materialnej przysługuje raz dziennie (jako „dzień” należy rozumieć czas jaki obowiązuje w grze tj.: od godziny 0:00.
Każdy gracz składający podanie może zgłosić się po pomocnika, który w miarę możliwości, będzie starał się odpowiedzieć na pytania dotyczące gry i nie tylko. Aby otrzymać pomoc należy zgłosić się do wybranego gracza (Lodooo, Kijek93 lub Stunter) za pomocą prywatnej wiadomości w grze lub na naszym kanale IRC
W okresie przed wyborami do kongresu (tj. 23-25 dzień danego miesiąca) FPPP zawiesza swoją działalność, aby nie zostać posądzonym o kupowanie głosów.

Szczegółowe informacje na temat działania fundacji znajdują się w jej regulaminie.

STRESZCZENIE:
Masz level mniejszy lub równy 27? Masz ePolskiego obka? To wbijaj do naszej fundacji! Wypełnij tego forma, to dostaniesz ZA DARMO chlebki na 500 hp. Możesz zgłosić się raz na eRepowy dzień (bo jak to mówią, co za dużo, to nie zdrowo...)


Już dzisiaj (09.12.12) o 20 na kanale #fppp odbędzie się długo wyczekiwana Mikołajkowa Familiada PPP! Zapraszamy wszystkich graczy z levelem do 35 włącznie do udziału. KAŻDY (bez względu na partię, czy bojówkę!), kto weźmie udział w tej Familiadzie otrzyma gwarantowany prezent od Świętego Mikołaja w postaci jednego tanka q7! Poniżej znajduje się tabela, w której przedstawione są nagrody, które można otrzymać w zależności od zajętego miejsca:

Powyższe nagrody, są to nagrody gwarantowane, oczywiście ich wysokość może wzrosnąć! Zapraszam wszystkich, żeby dorzucili się do puli, wystarczy wysłać na konto gracza Kijek93 i (opcjonalnie) wypełnić ten formularz.
Dziękuję za ofiarność graczom:
- Bloodsail,
- Cavalekh,
- Kijek93,
- Krzychur,
- Prowokator,
- Stunter,
- twatwaratwa.
EDIT: Nagroda specjalna ufundowana przez gracza twatwaratwa: Kaspersky Antyvirus - roczna licencja na 2 komputery! - otrzyma ja gracz, który jako pierwszy udzieli odpowiedzi na pytanie specjalne!

Dziękujemy następującym graczom za wsparcie naszej fundacji (sponsorzy od 1.11, kolejność alfabetyczna):
- Basowy,
- Cavalekh,
- Ghanim,
- haku09,
- jackyl2091,
- Kris Nowak,
- Magic Hereos,
- metronilze,
- Modrak,
- mrorm,
- NAVODE,
- PrismTank,
- twatwaratwa.
Jeśli ci się przelewa i ogólnie masz problem co zrobić z chlebkami, to fajnie by było, jakbyś je nam podesłał 😃 Ogólnie, to możesz tym uszczęśliwić pokolenia młodych ePolaków, którzy zmęczeni walką i pracą skonsumują chlebek, który podarowałeś naszej fundacji. Poza tym, to chyba jest jakiś prestiż, jak się później zostaniesz wymieniony w gazetce jako sponsor... ci u góry już wiedzą co to znaczy, więc dlaczego Ty masz być gorszy? Nie zastanawiaj się dłużej, tylko podeślij chlebki jednemu z opiekunów fundacji:


Zapraszamy,
Ekipa Fundacji Polskiej Partii Patriotycznej:
Lodooo
Kijek93
Stunter
Oczojebna szata graficzna by Kijek93 😃
 

Kommentare

Kaczyk
Kaczyk Tag 1,845, 16:18

mniej spamu!

Basowy
Basowy Tag 1,845, 16:31

Fundacja PeD \o/

sureshot
sureshot Tag 1,846, 02:22

Czy to już jest pukanie w dno od spodu?

DeJoT
DeJoT Tag 1,846, 03:30

gim-grafiki mnie tu przyciągnęły

SWIESZEWO
SWIESZEWO Tag 1,846, 03:38

Fajna grafika. Czy to jest nowa oficjalna gazetka PPP ?
Vote za grafikę

Kijek93
Kijek93 Tag 1,846, 03:54

@sureshot, jeżeli mówisz o swoim komentarzu, to tak
@SWIESZEWO nie, jeszcze nie : P

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.