Hintergrund an/aus

Join the new world

 

FOTOT E TAKIMIT NE TIRANE, JEMI KNAQ!

Tag 1,905, 07:04 Veröffentlicht in Albania Albanien von Last Life

PERSHENDETJE VELLEZER DHE MOTRA 😃

Pas takimit ne Tirane (Stela Beergarden), me nje pjesmarrje modeste nga vendasit, jemi knaq me vllezerit nga Kosova dhe Ilirida!

Ketu jane disa nga fotot e momenteve te mbledhjes 😃

KUSHTRIMI DHE FESTIMBEQA GJATE RRUGES


ELLDINO DHE ALTINKS TU U USHQY 😛


ELLDINO, MIKELI4FREE DHE LIGNJA ( ALWARRIOR ) DHE BIRRA E PAMUNGUESHME


PJESA TJETER E TRYEZES PAS DEBATIT TE NXEHTE 😛


KUSHTRIMI,ALSOLDIER,FESTIMBEQA,KRIS HASA GJATE DEBATIT ME CERCIZIN 😛


CERCIZ TOPULLI, ALTINKS, ALWARRIOR DHE ELLDINO (ALTINI TAP 😃)


ALWARRIOR DHE PEYONI PAS MARRVESHJES ME SERBINE 😛


KUSHTRIMI DHE ALSOLDIER DUKE KONTROLLUAR MULTIT E TYRE NESE KAN MARRE BAN 😃


FESTIMBEQA DUKE I OFRUAR KRIS HASES 300 GOLD PER MARRVESHJE ME SERBINE 😛


KRIS HASA I KAPUR NE FLAGRANCE DUKE U KORRUPTUAR ME 100 EURO


PEYONI, KRIS HASA, DHE MIKELI (nga e majta ne te djathte)


ALTINI DUKE MBAJT FJALIM PERPARA KAMERAVE


ALTINI, KRISI DHE PEYONI GJATE AKTIT KRIMINAL TE SHITJES SE TERRITOREVE 😛


NDARJA E PARAVE PAS AKTIT KRIMINAL 😛


FOTO E GJITHE KOLEKTIVIT 🙂SHPRESOJME QE RRADHES TJETER TE KETE ME SHUME PJESMARRES.
PAQE DHE HARMONI MIDIS SHQIPTAREVE NE LOJE SI ASHTU DHE NE REAL.
JEMI NJE!


2/2/2013 @ Stela Beergarden (Albanian Players Meeting / Takimi Lojtareve Shqiptare)

RROFTE SHQIPERIA o7

 

Kommentare

kushtrimzz
kushtrimzz Tag 1,905, 07:07

Jeni tmdhaj o7

Next meeting: SHKUPI : )

iPanchO
iPanchO Tag 1,905, 07:07

V o>,uojjj Trimat e eShqiperise

Russian Citizen
Russian Citizen Tag 1,905, 07:10

vote

maxXxy666
maxXxy666 Tag 1,905, 07:11

Mir shume po pse aq Pak paskan ardh

Kosova elldino
Kosova elldino Tag 1,905, 07:11

Uee une sjam ne foton kolektive nuk eshte fer kjo ...

ujku76
ujku76 Tag 1,905, 07:12

Hallall, po pse kaq pak nga Tirona me? Ku ishin Napoleoni e te tjeret?

nejse, me shume veta ne Shkup.

V

Arsène Lupin III
Arsène Lupin III Tag 1,905, 07:13

she she nacut s mahen hic. me takime me gjojna 😃

Napoleon 54
Napoleon 54 Tag 1,905, 07:14

Duhet te kishit nxjerr dhe fotot kur mkeni sha mua se e meritoj : P

Na falni po me verte qe smundesha

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Tag 1,905, 07:15

Jeni tmdhaj o7

Next meeting: SHKUPI : ) x2

Peja001
Peja001 Tag 1,905, 07:17

vote per te koruptuarit o7

DonCurtis
DonCurtis Tag 1,905, 07:18

Ju lumt 😃
hajt se nshkup behemi edhe me shum!

illegal name002
illegal name002 Tag 1,905, 07:23

a more kushtrimzz kuku per ty ke shku mi ke hargju paret e mija naper diskoteka 😃

MDejzi
MDejzi Tag 1,905, 07:23

Altini tape 😛 haha,a pe shini gjithka une tu shite territore haha,ma pasket marre ftyre.Plus shikone Qercizin e zoti e marroft edhe ai ka marre pjesen e tije,e tani thon opozita ka qendru stoike 😛

Edrioni
Edrioni Tag 1,905, 07:25

Halllall here tjeter dua tjem edhe un aty me ju ... 😉

Alb0Golem
Alb0Golem Tag 1,905, 07:27

Dite e paharrueshme

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Tag 1,905, 07:33

pfff sa i kuq kam dal....si indian...cigaret e juja me dehen:(

maxXxy666
maxXxy666 Tag 1,905, 07:34

Kris a se Pin Cigaren a

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Tag 1,905, 07:35

jo as cigare as alkol...jam shum idealisT...xD

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Tag 1,905, 07:45

http://www.erepublik.com/en/article/faleminderit-edhe-urime-2207762/1/20


as korupsioni nuk mjaftoj 😃

jemi qnakk 😃

DarDan 81
DarDan 81 Tag 1,905, 07:46

Me bohet qefi qe paskeni kalu mir 😃 ... Shpresoj te kete sa me shume mbledhje te tilla. o/

maxXxy666
maxXxy666 Tag 1,905, 07:48

ALSOLDIER E FAQE ZI

ME I MADHI JE:::::::

Pjeter Doda
Pjeter Doda Tag 1,905, 07:53

Ne kjoft se doni me pas ma shum pjesmarrs tani mos u takoni ne dimen po dikur ne ver

Pjeter Doda
Pjeter Doda Tag 1,905, 07:55

Ps. Next meeting: Peja!

DiegoIceAge
DiegoIceAge Tag 1,905, 08:04

ku pash zotin a vetem keta ket jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa keni nxjer funin 🙂

Arlind
Arlind Tag 1,905, 08:58

Kush voziti kur jeni kthy prej shqipnis,krejt jeni kon t'alkoolizum,qudi qe spasknit bo ndeshje 😛 😃

A E N E A S
A E N E A S Tag 1,905, 08:59

Paskeni bere qejf:) me behet qejfi 🙂

cimi.cimi
cimi.cimi Tag 1,905, 09:01

bigggg vote koket knaq o djem 😃

E R M A L
E R M A L Tag 1,905, 09:45

bukur shum
hallall

AlBrave
AlBrave Tag 1,905, 10:04

fuckkkkkkkkkkkkkkkkkkkk 200 metra larg vendit ku punoj.Si ka mundesi mor vellezer qe se paskam mare vesh 🙁

Andiroid
Andiroid Tag 1,905, 10:51

Big Vote
Hallall ju a boft Zoti!

Shpresoj te organizohet edhe noi takim nga vera se atehere kemi me shume mundesi ne "refugjatet" 😛

enzq
enzq Tag 1,905, 11:14

V

Shume bukur ja paskeni kalu, Mbohet qefi qe boni organizime te tilla. Do kisha shume deshire te isha aty (tja kapja pak faqet Kristaqit 😛) po cti besh largesia ben tveten. o/

Eni05
Eni05 Tag 1,905, 14:41

Hahahaha. Sa te bukura fotot 😃
Me behet qefi qe paskeni kalu bukur. E cuditshme se si krijohet imagjinimi per personat e ndryshem online dhe ndryshe dalin ne realitet 😃

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Tag 1,905, 15:04

HE HE i vetmi moment ku altini del pa fol eshte fotoja ...

Qe opizita ka qendru heroike ne ate takim nuk keni ca me thon , helthin e fundit qe e pata e gjujta tek Napo po ce do qe me kaq str sa kam une nuk i bera dot gje ... : p

Shpresoj te vij edhe ne shkup edhe u bledhshim sa me shume .
Me ne fund kjo loje po shkon drejt nje vllazerie mes nesh o7

EFALB
EFALB Tag 1,905, 15:16

Vote
Mire djema komplimenta per takimin.

ShkupiRepublic
ShkupiRepublic Tag 1,905, 17:04

hmmm shum mir pasni kalu elldinoo u paska bo rrot me doket hahaha , Shpresoj qe edhe en Shkup po bojm naj takim e po knaqem 😃

Sexytime
Sexytime Tag 1,905, 18:36

Kaq pak.....

sulmuesi
sulmuesi Tag 1,906, 05:38

Kushedi sa vete e kane lene lojen pasi kane pa keto fotot 😃

Afrodita Mf
Afrodita Mf Tag 1,906, 05:58

v e madhe per takimin, mundohemi ta organizojme nje ne vere sepse kane mundesi te bashkohen edhe te gjithe emigrantet...

M4RL3Y
M4RL3Y Tag 1,906, 06:04

Trimat e eShqiperis ❤!

jonkastrioti
jonkastrioti Tag 1,906, 06:35

Hee burrat e malesise 😃

Festim Beqa a i mshojke tavolines 😛 hahaahahahaha

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Tag 1,906, 06:54

nje koment t hajrit s dite me bo sulmusi shum je tip negativ ...

hajde kesh pak bur ...

tung

iCask
iCask Tag 1,906, 07:18

Bravo djem, shpresoj ntardhmen tkemi edhe ma shum takime si ky.

bushiAL
bushiAL Tag 1,906, 08:06

bravo djema bravo

Nderim Ujkaj
Nderim Ujkaj Tag 1,906, 10:04

😁))

KRIMIKO
KRIMIKO Tag 1,906, 10:21

Peyonowskiiiii tradhtar i kombit ka ber ter ate rrug qe te na korruptoj Kris Hasen dhe AlWarrior 🙂

KOSOVA PlumbiArt
KOSOVA PlumbiArt Tag 1,906, 11:37

😁)

AqifPasha
AqifPasha Tag 1,906, 12:31

bukur... mendoja se do ishin me shume nga tirona 😛

Kthetra Alb
Kthetra Alb Tag 1,906, 13:46

bravo cuna. sa keq qe s'jam mes jush

eggzoni
eggzoni Tag 1,906, 14:00

a pom doket veq mu apo perngjan Peyoni me Serdan Somuncu, humorist kontravers gjermano-turk??

pak shaka mos u prek 😛

http://www.lastfm.de/music/Serdar+Somuncu/+images/5524191

sulmuesi
sulmuesi Tag 1,906, 14:43

31
sulmuesiDay 1,906, 14:42
o Peyoni, ju paska ardh ajka e erepublikes t'Shqipnise. Kris Hasa, Alsoldier dhe Alwarrior, te tre se bashku bohen me moshe 35 vjec

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.