Hintergrund an/aus

Join the new world

 

Faleminderit edhe Urime

Tag 1,905, 07:43 Veröffentlicht in Albania Albanien von KOSOVA PEYONIEdhe me korupsion e blerje votash nuk mund fitova ket muj mos me thuni qe kemi hup traditen e korupsionit SIMPSONSAT 😃 ...


Amathos (altinks ) Presidenti i partis blen vota per kandidatin e vet

Kris Hasa pranon me shit voten e partis PN per votime
Ne ket foto nuk mundet te rezistoj Cerciz.Topulli te mos pranoj oferton ton per votime pra i fut edhe ky duart ....Keshtu qe pas rezulltateve te ngushta 10 - 0 ja uroj fitoren mikut tim Ujku76Urime per postin e Presidentit te eShqiperise Ujku76 pune te mbare
Deshta te faleminderoj te gjithe ata qe me votuan edhe qe nuk me votuan
PEYONI


 

Kommentare

kushtrimzz
kushtrimzz Tag 1,905, 07:45

o/

kiss

maxXxy666
maxXxy666 Tag 1,905, 07:45

Trego qe je i Pejes e Pranon Humbjen....


Brravo PEYONI

MDejzi
MDejzi Tag 1,905, 07:45

Je i madh oj Shqipe

DarDan 81
DarDan 81 Tag 1,905, 07:48

Respekte o/

Korab Zhara
Korab Zhara Tag 1,905, 07:52

bravo bre 🙂 ma i miri je 🙂

erjol1
erjol1 Tag 1,905, 08:00

Rrespekte...

Boom3ranG
Boom3ranG Tag 1,905, 08:08

Brravo ! pres mendimin e ariusit per foton a ka naj koment

DiegoIceAge
DiegoIceAge Tag 1,905, 08:11

shifet djal evrope vlla del publikisht e uron kundershtarin hahahahahaah bravo
kjo na ka mungu ne tash besoj se do te ndjekim secili nga ne keto veprime burrerore pra edhe nje her bravo dhe suksese ....

Ujkut i uroj postin dhe pun te mbare

Ajkuna
Ajkuna Tag 1,905, 08:26

URIME presidentit te ri,

URIME per artikullin ndryshe,

URIME urime

MaestroAkel
MaestroAkel Tag 1,905, 08:36

bravo peyon

LmBigger
LmBigger Tag 1,905, 09:16

Peyon o7..
ujku urime man 😃.. kjo frym e ndihmon Shqiperine

RajuB
RajuB Tag 1,905, 10:26

o7 pejanski

iPanchO
iPanchO Tag 1,905, 10:34

te ka ebija dragueeee o/

Arius argiri
Arius argiri Tag 1,905, 11:02

FITOREEEEEEEE! FITOREEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TASHME NUK KA ME ARSYE PERSE TA MBAJ TE FSHEHTE!
QELLIMI QE KISHA U ARRIT!
PAS ARIUS ARGIRIT DHE PEYONIT FSHIHET I NJEJTI PERSON!
"PUNA E KOMISARIT ISHTE NJE LOJE !!!!"" THOT NJE PERSONAZH I NJE FILMI SHQIPTAR QE NE KETE RAST MUND TE THOSHTE...
"PUNA E KANIDATURES SE PEYONIT ISHTE NJE LOJE QE KANIDATI I OPOZITES TE FITONTE!!!!"
DHE TASHME SAPO I DHA FITORES OPOZITES ARIUS ARGIRI ALIAS PEYON KREU EDHE DETYREN E DYTE TE TIJ...
NDRYSHIMIN E EMRIT TE PARTISE SE SIMPSONSAVE!
POR ARIUS ARGIRI (PEYONI) KA EDHE NJE DETYRE TE TRETE PER TE REALIZUAR QE PER MOMENTIN SIGURISHT NUK MUNDEM TJU A ZBULOJ!!!!!

ujku76
ujku76 Tag 1,905, 11:04

Peyoni eshte fantastik por c'e do qe s'pranoi te behej zv. CP. Ma prishi pak qefin...

Falemnderit per urimet te gjitheve.

Edhe ty Peyanovski falemnderit vecanerisht per garen e denje dhe me klas qe patem kenaqesine te ndanim. Te uroj me shume fat garen e ardhshme (cdo muaj nje president te ri, do i bie rradha te gjitheve 🙂.

Suksese Shqiperise ne loje. Ti japim dajak serbve sic e meritojne.

enzq
enzq Tag 1,905, 11:17

Respekte Peyoni o/

Ana Ismajli
Ana Ismajli Tag 1,905, 11:36

Cfare trima 😃

LavaMelts
LavaMelts Tag 1,905, 12:12

Heren tjeter o7

A E N E A S
A E N E A S Tag 1,905, 12:37

Rrespekte vlla o/

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Tag 1,905, 14:55

KAAAAAA sa inat po me vjen a duhet me ti kthy eurot prap peyoni ????

Arius per here te pare ne historin e kesaj loje po qesh me nje nga komentet e tua ahahahh .

Me ne fund kjo loje po merr nje rruge bashkpunimi .
Ju dua te gjithve altinin ma shume se doren e kishte te madhe edhe euro ne toke nuk la me ra HE HE

jonkastrioti
jonkastrioti Tag 1,905, 15:03

o7

EFALB
EFALB Tag 1,905, 15:11

o7

JUNIORALB
JUNIORALB Tag 1,905, 15:24

o7
peyon i fort je

ujk urime

Fisnik Shaqiri
Fisnik Shaqiri Tag 1,905, 16:31

OpaPejaStyle 😃

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Tag 1,905, 17:21

Bravo Peyo

erodial
erodial Tag 1,905, 20:01

Respekte Peyoni VTLK

Afrodita Mf
Afrodita Mf Tag 1,906, 06:06

Respekte per sjelljen elegante qe po tregon Peyoni!
te kishe pranuar vendin e zv presidentit ishe treguar akoma edhe me fisnik, por e mira ska fund siç i thone : p

BubullimaAl
BubullimaAl Tag 1,906, 09:42

Respekte peyoni, urime je tregua njeri i madh,uroj qe te gjith te marrin pak nga ty. Respekte

BIGMEF
BIGMEF Tag 1,907, 01:32

hahahaa

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.