Hintergrund an/aus

Join the new world

 

Apie MM - pasekmės

Tag 1,826, 11:52 Veröffentlicht in Lithuania Litauen von Kursis Kurenas


Praūžė organizuoto 'Masinio Media Mogul Projekto' šurmulys.

Norėčiau kalbėti, apie jo rezultatus, bet nelabai išeina. Todėl kalbėsiu apie pasekmes.

Jei trumpai apie projektą, straipsnis buvo platinamas visame ePasaulyje, kiekvienoje šalyje. Žinau, nes asmeniškai tuo pasirūpinau. Dėl šios priežasties, niekingi 133V ir 51 komentaras (aka projekto dalyvis) atrodo tiesiog juokingai. Kita vertus, geriau nei nieko.

Priežastis, spėju, gana paprasta. Žmogus įmeta savo nuorodą į komentarus, V+Sub ir viskas. Tuo ir baigiasi. Be to, kai kur mačiau savo straipsnį kopypeistintą ir panaudotą kaip atskirą, projektą (su pakeista laikraščio nuoroda, žinoma). Žodžiu, ką aš čia noriu pasakyti, projekto dalyviai nesikoncentravo į šio projekto sėkmę, jos nesiekė.

Man asmeniškai teko tokios šio projekto pasekmės: ~60 SUB, ~20 naujų draugų ir 2 FP. A la, už spamą. Gal ir teisingai.

Aš suprantu, kad SUB atžvilgiu, daugiausiai, turbūt, tenka projekto straipsnio autoriui. Tačiau vis tiek įdomu, kaip pasisekė jums, kurie dalyvavote. Gal kas pastebėjo žymesnį SUB pokytį?

Kuršis
 

Kommentare

Magnus Dux
Magnus Dux Tag 1,826, 12:17

Per 2 akcijas aš kažkur 500-600 sub'ų surinkau; tiesiog netingėjau susisub'inęs parašyt laiškų kitiems

Povilas1989
Povilas1989 Tag 1,826, 13:49

Aš dalyvavau pirmoi akcijoi. Surinkau ~100 sub, poto praradau įniciatyva ir pabodo, bet žinučiu į AP dar ligi dabar užklysta(:

Migasss
Migasss Tag 1,826, 14:10

Na o aš bandau sąžiningai surinkti 🙂 Sustojo viskas ties 686 sub 🙂

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.