Hintergrund an/aus

Join the new world

 

[PWL] Wybory na Prezesa Partii i informacje o Fundacji PWL

Tag 1,821, 12:21 Veröffentlicht in Poland Polen von kawa_89Przed nami kolejne wybory. Tym razem, jak każdego piętnastego dnia miesiąca, odbędą się wybory na Prezesów Partii. Przedstawiamy też szerzej projekt fundacji PWL!Zgodnie z procedurą oficjalnym kandydatem Partii Wolnych Ludzi na stanowisko Prezesa Partii jest SWIESZEWO. Serdecznie gratulujemy i życzymy, aby nowa kadencja była jeszcze lepsza od tej poprzedniej.

Wszystkich członków Partii Wolnych Ludzi prosimy o oddanie głosu na oficjalnego kandydata PWL.Głos oddajmy Prezesowi Partii:

Osiągnięcia:

Przez ostatni miesiąc PWL stała się bardzo aktywną partią. Po pierwsze mamy jedną z najlepszych aktywności w Kongresie. Wzrosła nasza aktywność na IRC - wreszcie można z kimś tam pogadać. Awansowaliśmy na 4 miejsce w Polsce pod względem ilości członków*. W wyborach prezydenckich czołowi kandydaci walczyli o nasze poparcie. Co prawda w wyborach kongresowych zajęliśmy 5 miejsce, ale jak teraz spojrzymy na to ilu kongresmenów mają czołowe partie w ePolsce, to jesteśmy na 2 miejscu. Udało nam się założyć Fundację Partii Wolnych Ludzi, która pomaga młodym i oferuje 3 tanki dla osób z dywizji 1 i 2.

Plany:

Oczywiście chciałbym by nasza aktywność zarówno w Kongresie jak i na IRC nadal była na wysokim poziomie. Będę próbował jeszcze zwiększyć ilość członków PWL (może top3?). Mam nadzieję że w wyborach prezydenckich znów będziemy ważnym graczem, (a może wystawimy naszego kandydata?). Chciałbym też znaleźć sponsorów dla Fundacji PWL. Dzięki sponsorom moglibyśmy zmniejszyć wymogi otrzymania pomocy i zwiększyć liczbę wydawanych tanków. Co do wyborów kongresowych mam nadzieję na lepszy wynik. Jednak w przeciwieństwie do innych partii z top5 nie zaoferuję miejsc na naszych listach osobom z mniejszych partii. Moim zdaniem jest to sztuczne poprawianie wyników kongresowych. Wolę dać miejsce w Kongresie osobie, która udziela się w PWL.

Pozdrawiam:


SWIESZEWO

*


Na potrzeby wykresu porównano dane z dnia: 27.10.2012 i z dnia 14.11.2012. Wyraźnie widać, że trzema partiom udało się zwiększyć liczbę członków. PWL zajęło bardzo dobre, drugie miejsce.Skład Zarządu Partii Wolnych Ludzi proponowany przez kandydata na Prezesa Partii:

>> SWIESZEWO
>> kawa_89
>> Hetrius
>> Laciek
>> LeoVince

W poprzednią niedzielę odbyła się na naszym kanale #pwl familiada. Udział w niej mogli wziąć wszyscy gracze, niezależnie z jakiej byli oni partii.

1 miejsce - 80 tanków Q7 - kawa_89
2 miejsce - 50 tanków Q7 - GreeK
3 miejsce - 30 tanków Q7 - Hetrius

Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Wszystkich gorąco zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych organizowanych przez nas gier i konkursach!

Pragniemy zaprezentować nasz najnowszy projekt - Fundację Partii Wolnych Ludzi!

Nasza fundacja chciałaby zadbać o rozwój najmłodszych pokoleń członków PWL, wprowadzić ich w świat polityki, także zwiększyć potencjał militarny 1 i 2 dywizji. Najlepszy rozwój następuję przez częste walki. A jeśli już bic to z dobrą bronią. Dlatego Wszyscy członkowie Partii Wolnych Ludzi, którzy są w 1 i 2 dywizji (do 29 lvl włącznie) raz dziennie dostają po wypełnieniu formularza 3 tanki Q7!

Aby zostać beneficjentem Fundacji Partii Wolnych Ludzi należy:
1) Wypełnić F O R M U L A R Z (można to zrobić tylko raz dziennie);
2) Być członkiem Partii Wolnych Ludzi;
3) Mieć maksymalnie 29 level.

Spełniając te warunki dostaniesz 3 tanki Q7.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z dobrodziejstw naszego projektu!A o to co o naszej Fundacji powiedzieli jej beneficjenci:

Ferumdriel:

Fundacja PWL? Bardzo dobry pomysł - 3 tanki Q7 dziennie stanowią ogromną zapomogę dla młodych graczy, szczególnie w czasach tak niskich zarobków, gdzie młodzi gracze z trudem próbują wiązać koniec z końcem. Dodatkowo wysyłka tanków następuje tego samego dnia! Polecam wszystkim młodym ePolakom 🙂

Zordacz:

Bombarduję fundację podaniami codziennie odkąd ją znalazłem i dotychczas towary dostawałem bez zwłoki. Fundacja działa bez zarzutu i jestem z niej bardzo zadowolony. Przestanę być zadowolony po osiągnięciu 30go poziomu 🙂

Tata Psychopata:

System funkcjonuje bardzo sprawnie q7 dostaję na pewno w tym samym dniu po wpisaniu się na stronie.
Idea bardzo szczytna zwłaszcza, że wiele osób z niskim levelem nie może sobie pozwolić na zakup broni - ma wybór pomiędzy stawianiem w swoich miejscach chlebka a broni, nie mówiąc już o polach treningowych ...
Takie 3x q7 bardzo pomaga w wykonaniu zadania dziennego i otrzymaniu później bazuki batonika. Przyczynia się też do szybszego wbicia rangi przez młodych walczących 🙂
Jeszcze więcej takich fundacji 🙂


Don Camillo Corleone:

Tak naprawdę o możliwości zostania beneficjentem dowiedziałem się już po dołączeniu do PWL. Mimo że mam aktualnie 28 poziom, mogę stwierdzić że każdy tank się przyda. Moja opinia jest jednoznaczna: Dołącz do nas i ciesz się życiem! Bo Tanki rozdawane są cały czas. Brakuje Ci Tanka? Wypełniasz i za 5 min już go masz!

Departament Prasowy PWLSpodobało się? Daj vote!
Chcesz przeczytać kolejne wydanie? Daj subscribe!
Chciałbyś dołączyć do Partii Wolnych Ludzi? - Kliknij już dziś!
Zajrzyj także na nasze forum: https://pwl.fora.pl/.

 

Kommentare

Mr QRCZEBLADE
Mr QRCZEBLADE Tag 1,821, 12:22

pierwszy

El Reto
El Reto Tag 1,821, 12:28

Daj tanka

Don Camillo Corleone
Don Camillo Corleone Tag 1,821, 12:28

Mlode Vilki mV, PATRIOT!

Coehoorn
Coehoorn Tag 1,821, 12:51

familiada ustawiona jak zwykle o7

Vamik
Vamik Tag 1,821, 12:58

BR 😉
MV 😉

xenophob
xenophob Tag 1,821, 13:56

Złe forum.

Poza tym, vote!

Storki
Storki Tag 1,821, 14:07

Zatwierdzam prezesa
Vote

ThePolishWarrior
ThePolishWarrior Tag 1,821, 14:27

Vote

Głosować jutro na Swieszewo

MarioNx
MarioNx Tag 1,822, 23:49

"Zgodnie z procedurą oficjalnym kandydatem..."
Z ciekawości zapytam: jaką procedurą?

Vote.

kawa_89
kawa_89 Tag 1,822, 00:31

taka na forum

zapraszamy do odwiedzania go : )

vandrar
vandrar Tag 1,822, 01:53

Fundacja pomaga młodym za to VOOOOOTE 🙂

konrado333
konrado333 Tag 1,822, 08:33

joł

mirela86
mirela86 Tag 1,822, 09:34

jest kawa, nie ma vocika \o/

Mixliarder
Mixliarder Tag 1,823, 23:55

^ +1.

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.