Hintergrund an/aus

Join the new world

 

[PWL] kawa_89 Prezesem PWL | Fundacja PWL

Tag 1,888, 13:58 Veröffentlicht in Poland Polen von kawa_89Witajcie Wolni Ludzie! Przerywamy wam grę by nadać komunikat: W wyborach na Prezesa Partii Wolnych Ludzi wygrał gracz kawa_89!

Powyższy wykres pokazuje przewagę z jaką nad drugim w wyścigu do fotelu wygrał oficjalny kandydat wyłoniony na forum PWL. Zdobył 71% głosów i przewagę ponad 59% nad drugim pretendentem do prezesury - Szakul321.Ostatnie wybory na Prezesów pokazują Partię Wolnych Ludzi jako partię aktywną. Zbliżona frekwencja w wyborach wszystkich partii top 5 pokazuje, że nie tylko członkowie dwóch najliczniejszych partii są zaangażowani w rozwój i dążenie do wspólnego celu. Także wysoki procent głosów oddanych na oficjalnego kandydata wskazuje na duże zdyscyplinowanie wewnątrz partii.Zarząd Partii w tej kadencji stanowić będą:

1) kawa_89
2) SWIESZEWO
3) Albrecht
4) Storki
5) LaciekPrzeprowadziliśmy wywiad z nowo wybranym Prezesem:

<dyrcio> Po pierwsze - gratuluję wygranych wyborów. Skąd pomysł na wzięcie w nich udziału?

<kawa_89> Dzięki! Do uzyskania statusu oficjalnego kandydata, co praktycznie wiąże się z zostaniem Prezesem Partii, namówił mnie SWIESZEWO. Chciał, żeby zluzować go po trzech kadencjach, bo czuł, że już powoli "betonieje". Poza tym przez wszystkie jego trzy kadencje byłem jego prawą ręką od czarnej partyjnej roboty (prowadziłem Fundację, pisałem arty, słałem PMki, ogarniałem też naszych kongresmenów). Naturalnym więc było, że jeśli nie on, to ja zajmę się Partią przez najbliższy miesiąc. Generalnie po tym jak namówił mnie SWIESZEWO sam nabrałem przekonania, że chcę poogarniać.

<dyrcio> Jaki masz plan na ten miesiąc? Czy ze wszystkim zdążysz? Twoja prezentacja była obszerna, a miesiąc jest krótki.

<kawa_89> To prawda, celów na ten miesiąc obrałem dość sporo. Niech nikogo nie zmyli ten skrót z poprzedniego artykułu. Na forum PWL jest więcej założeń na ten miesiąc. Przede wszystkim chciałbym zająć się zwiększeniem liczby członków w Partii. Ale nie poprzestawać na tym, tylko też aktywizować tych najmłodszych - z pierwszego i drugiego divu. To dla nich prowadzimy szereg konkursów w partyjnym feedzie. To dla nich prowadzimy Fundację PWL, która przed kilkoma dniami oprócz wydawania 3 tanków Q7 dla członków Partii wydaje również chleby w liczbie: 250 Q2 dla PWLowiczów oraz 100 Q2 dla ludzi spoza Partii. Aktywizujemy też młodszych i starszych graczy przez wciąganie ich w bieżącą pracę Partii. Wszystko to mam nadzieje przełoży się na lepszy wynik w wyborach do Kongresu. Miesiąc jest długi, ale dobrałem ludzi, którzy poświecą swój cenny czas i pomogą mi w realizacji celów.

<dyrcio> Chcesz zaktywizować młodych. Czy to oznacza także, różne staże, np. w departamencie prasowym PWL?

<kawa_89> Również. Pomyślałem, że jeśli zaproszę młodych na IRC i oni poobserwują jak wygląda Partia od środka to ja poobserwuję ich. Być może dostrzegę drzemiący w nich potencjał i postaram się go wykorzystać w bieżącej działalności PWL. Od napisania głupiego shouta czy kawałka artykułu przez wydawanie tanków w Fundacji i prowadzenie gazetki partyjnej do stanowisk w Zarządzie i miejsc w Kongresie. Taką drogę przebyli niedawno Albrecht i Storki. Ich przykłady mogą pokazać, że jeśli ma się pomysły i chęć do pracy oraz prezentuje się coś sobą można zrobić u nas szybką karierę.

<dyrcio> Dzięki bardzo za wywiad i jeszcze raz gratuluję wygranej o/Departament ds. Rozrywki i Młodych graczy informuje, iż od niedawna mamy nowego kolegę w Departamencie. Jest nim CaveoPoland, odpowiadający za konkursy w feedzie partyjnym. Zapraszamy wszystkich młodych graczy do udziału w tych zabawach i wygrywania atrakcyjnych nagród!

Mamy zaszczyt ogłosić, iż Fundacja Partii Wolnych Ludzi została objęta patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jest to dla nas wielkie osiągnięcie oraz swoista nagroda za cały trud włożony w aktywizację oraz wspieranie młodych graczy w niełatwych pierwszych krokach w eRepublik. Mamy nadzieję, że wkrótce osiągniemy jeszcze więcej sukcesów.

Kolejną sprawą jest zmiana zasad funkcjonowania naszej Fundacji. 15 stycznia rozszerzyliśmy działalność Fundacji o wydawanie chleba Q2 dla osób w Partii oraz zapewniliśmy wsparcie w chlebkach również osobom spoza Partii, otwierając się na wszystkich graczy do 29. lvl w potrzebie. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje o fundacji oraz wykresy pokazujące jej rozwój.

Choć akcja mająca na celu aktywizację młodych trwa od niedawna, już w tej chwili możemy zauważyć jej efekty. Oprócz dwukrotnego wzrostu liczby podań do Fundacji i stale przybywającej liczby osób na kanale partyjnym, wielu młodych graczy zaczęło interesować się modułem politycznym i możliwością działania na poziomie rządowym. Wszystkie te zmiany i korzyści płynące z indywidualnego podejścia do każdego gracza dobrze rokują i jesteśmy pewni, że już niedługo zapunktują coraz większą liczba młodych osób na stażach i w Kongresie.

Pragniemy zachęcić wszystkich z 1 i 2 dywizji do uczestnictwa w naszym projekcie: Fundacji Partii Wolnych Ludzi!

Nasza Fundacja chciałaby zadbać o rozwój najmłodszych pokoleń członków PWL, wprowadzić ich w świat polityki, także zwiększyć potencjał militarny 1 i 2 dywizji. Najlepszy rozwój następuje poprzez częste walki. Jednak aby bić potrzeba dobrej broni oraz chleba. Dlatego wszyscy członkowie Partii Wolnych Ludzi, którzy są w 1. i 2. dywizji (do 29. lvl włącznie) raz dziennie dostają po wypełnieniu formularza 3 tanki Q7 oraz 250 chleba q2. Osoby które nie należą do Partii Wolnych Ludzi również mogą składać podanie lecz dostaną tylko 100 chleba q2. Zmiany w funkcjonowaniu fundacji nastąpią od jutra.

Aby zostać beneficjentem Fundacji Partii Wolnych Ludzi należy:
1) Wypełnić F O R M U L A R Z (można to zrobić raz dziennie);
2) Być członkiem Partii Wolnych Ludzi;*
3) Mieć maksymalnie 29 level.

*Spełniając ten warunek dostaniesz 3 tanki Q7 oraz 250 chlebków Q2!

Serdecznie zachęcamy do korzystania z dobrodziejstw naszego projektu!Departament Prasowy PWL
Albrecht, Storki i dyrcioSpodobało się? Daj vote!
Chcesz przeczytać kolejne wydanie? Daj subscribe!
Chciałbyś dołączyć do Partii Wolnych Ludzi? - Kliknij już dziś!
Zajrzyj także na nasze forum: http://www.pwl.fora.pl/
 

Kommentare

kawa_89
kawa_89 Tag 1,888, 13:59

PWL \o/

Laciek
Laciek Tag 1,888, 14:03

TAK \o/

CaveoPoland
CaveoPoland Tag 1,888, 14:06

Jest o mnie, jest vote! PWL \o/

Ror4ima
Ror4ima Tag 1,888, 14:07

Pozdrawiam.

Storki
Storki Tag 1,888, 14:16

Votado
PWL \o/
Ja \o/

xenophob
xenophob Tag 1,888, 14:24

Brawo!

suncaroll
suncaroll Tag 1,888, 14:25

Cze

ZDEN3K
ZDEN3K Tag 1,888, 15:26

PMTF FTW o/

hubertuses
hubertuses Tag 1,888, 16:49

Cze

SpikusPL
SpikusPL Tag 1,888, 17:31

PWL \o/

volanthis
volanthis Tag 1,889, 23:10

PWL \o/

Qjon13
Qjon13 Tag 1,889, 00:02

Zgłoście się do mnie to Wam zrobię wywiad, bo widzę, że kiepsko to idzie

Kherehabath
Kherehabath Tag 1,889, 00:10

kukawka

kawa_89
kawa_89 Tag 1,889, 01:43

Kujonie, to mial byc krotki, zwiezly wywiad. E zupelnosci tyle wystarczy.

MarioNx
MarioNx Tag 1,889, 02:38

Jako że jest "duże zdyscyplinowanie wewnątrz partii", dam vote. ;p

vandrar
vandrar Tag 1,889, 08:00

Fundacja działa jak potrzeba! Partia jeszcze lepiej ! PWL!

Sztandar
Sztandar Tag 1,889, 11:35

prezesie kukawka, prowadź po dofa

brejniak
brejniak Tag 1,889, 12:06

ave PWL

Zirr Khranty
Zirr Khranty Tag 1,890, 05:29

I tak miałem dwa głosy.

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.