Hintergrund an/aus

Join the new world

 

[PWL] kawa_89 oficjalnym kandydatem na Prezesa Partii, Akademia PWL i Fundacja

Tag 1,882, 04:48 Veröffentlicht in Poland Polen von kawa_89Witajcie Wolni Ludzie! Za oknami hula wicher, śnieg sięga dachów, a w Erepie Adminlandia znów gra nieczysto. Czyli dzień jak co dzień. Zacznijmy więc ogłoszenia parafialne. A w nich:

- nowy Prezes Partii,
- wywiad ze SWIESZEWO,
- mały poradnik dotyczący BH,
- zmiany w Fundacji PWL.

Zapraszamy do lektury!W najbliższych wyborach na Prezesa Partii prosimy głosować na gracza kawa_89, oficjalnego kandydata na Prezesa wyłonionego na forum partyjnym, naszego wielokrotnego kongresmena, donatora konkursów i ogólnie dobrodzieja partyjnego, który zastąpi na tym stanowisku SWIESZEWO. Ale pozwólmy mu powiedzieć coś od siebie:

W realu jestem 23-letnim studentem czwartego roku prawa. Mam stosunkowo sporo wolnego czasu do zajęcia się w tej kadencji sprawami Partii. Postaram się pogodzić obowiązki studenta i Prezesa.

Byłaby to moja druga kadencja jako Prezesa Partii Wolnych Ludzi. Jestem wielokrotnym członkiem Zarządu PWL, ośmiokrotnym kongresmenem, dwukrotnym Marszałkiem Kongresu. Od dobrych kilku kadencji prowadzę oficjalną gazetkę PWL. Dwie kadencje pełniłem również funkcję vMONa. Ciężka praca nie jest mi więc obca. Mogę powiedzieć o sobie, cytując klasyka: "Aktywność i doświadczenie".

Przechodząc do konkretów w najbliższej kadencji zamierzam: zwiększyć liczbę członków partii, zaktywizować najmłodszych i powalczyć o jak najlepszy wynik w wyborach. Oczywiście mam też wiele innych planów, ale gdybym wam o nich powiedział musiałbym was zabić.


Z jawnych rzeczy, Zarząd Partii, oprócz Prezesa, stanowić będą:
1) SWIESZEWO,
2) Albrecht,
3) Storki,
4) Laciek.Ekskluzywnego wywiadu udzielił nam odchodzący, trzykrotny Prezes PWL - SWIESZEWO:

<dyrcio> Cześć, mógłbym przeprowadzić z tobą wywiad odnośnie twoich trzech ostatnich kadencji w PWL, do naszej gazetki partyjnej?

<swieszewo> Jasne 🙂

<dyrcio> Dobra, to pierwsze pytanie. Czemu zdecydowałeś się wystartować na PP?

<swieszewo> 3 miesiące temu PWL była w ciężkiej sytuacji. Ja w PWL byłem od zawsze i nie mogłem patrzeć na to jak moja Partia upada. Gdy startowałem to Mańka już nie było, nanto też nie, kawa_89 nie miał wtedy pomysłu, ani czasu na Partię. Po prostu nie było w PWL żadnej innej osoby, która mogłaby zostać PP. Ja miałem czas, chciałem ratować PWL. Miałem pewien plan, który chciałem wprowadzić w życie.

<dyrcio> Czy mógłbyś nam opisać ten plan, oraz czy udało ci się go zrealizować?

<swieszewo> W tamtych czasach PWL była na 5. miejscu pod względem ilości członków partii. Na IRC siedziało max. 5 osób. Tragedia. Dlatego po pierwsze: musiałem ściągnąć parę osób do PWL. Zacząłem zachęcać moich kolegów z bojówek by dołączyli do Partii. Przekonałem kilka osób do powrotu i wszystko zaczęło się rozkręcać. Później postanowiłem założyć Fundację PWL. Dzięki temu zyskaliśmy wiele młodych, aktywnych graczy. Aktualnie na naszym IRC wieczorami siedzi ok. 20 osób i nigdy nie brakuje chętnych do pomocy.

<dyrcio> Nowym Prezesem zostanie kawa, czy uważasz że to dobry wybór?

<swieszewo> Jak najbardziej. Przez 3 kadencje, gdy byłem PP, to kawa_89 był moją prawą ręką. Zawsze był na stanowisku vPP. Teraz wiem, że zna się na rzeczy i mam nadzieję, że będzie kontynuował to co robiliśmy do tej pory.

<dyrcio> Czy uważasz, ze PWL może wrócić do swoich najlepszych lat? Czy możemy powrócić na pierwsze miejsce w Polsce?

<swieszewo> Mam taką nadzieję. Póki co na spokojnie umacniamy swoją pozycję w ePL. Cały czas będziemy starać się poprawić nasze miejscu w rankingu partii. Mam też nadzieję, że kiedyś wreszcie doczekamy się bardzo dobrych wyników w wyborach kongresowych.

<dyrcio> No i ostatnie moje pytanie: czy było coś w trakcie twojej prezesury, co cie zaskoczyło?

<swieszewo> Najbardziej zaskoczyła mnie afera z PPP. Nie spodziewałem się, że ktoś tak postępuje. W sumie, patrząc z boku, nie myślałem, że PP ma tak duży wpływ na politykę w ePL. Mogłem decydować kto dostanie się do Kongresu i kto dostanie nasze poparcie w wyborach prezydenckich.

<dyrcio> Dziękuje bardzo za wywiad i 3 kadencje ciężkiej pracy o/Akademia PWL

Departament ds. Rozrywki i Młodych Graczy przypomina, iż na kanale #pwl codziennie około godziny 19.30 odbywa się konkurs dla wszystkich naszych członków. Informujemy też, że podjęliśmy decyzję o zmianie formuły Akademii PWL. Od dziś przybiera ona formę krótkich artykułów informacyjnych, przy czym nie spodziewajcie się po nas nudnych wyliczeń opłacalności stania na głowie w dniu promocji od Platfusa. Mamy zamiar pisać o rzeczach ważnych i mało znanych w inny sposób niż ten oficjalny bełkot. Ufamy że się wam spodoba. W dzisiejszym odcinku przedstawiamy krótką lekcję zdobywania BH.Kompendium adepta na BH huntera czyli rzecz o wbijaniu influ w kilku słowach opisana.

Tedy gdy BH ubić chcesz bazook trzydzieści potrzebować będziesz i rakyiet czterech obsypanych batonami. Weźmisz tedy to wszystko i na rozstayu dróg pod wisielczym drzewem w księżycową noc położysz. Gdy zaś północ wybije i kurczak 404 pokaże, krwią kury czarney jako noc to skropisz i trzy razy Platfusa o łaskę poprosisz. A gdy to uczynisz i cały influ wbijesz BH mieć będziesz.
Za: "Erepublikon czyli tajemnego influ opisanie"

Powyższy wpis najprawdopodobniej dobrze oddaje pojęcie wielu graczy o zdobywaniu BH. Przynajmniej do takich wniosków dochodzę patrząc na graczy bijących BH w 2 dywizji za 4-5 milionów influ. Niniejszy artykuł jest krótkim poradnikiem który, mam taką nadzieję, ułatwi wielu graczom zdobycie tego medalu.

W BH, jak wszyscy wiemy, liczy się influ. Wygra ten kto ma go najwięcej. Jednakże ilość do jego zdobycia jest różna i zależna zarówno od pory dnia, jak i miejsca. Życie uczy że dobrą porą są okolice trzeciej nad ranem czasu lokalnego, gdy miejscowi śpią snem sprawiedliwego. Najlepiej jeszcze w jakimś RW - sprawi to, że nikt nie zacznie nam bić z MPP. Oczywiście zawsze możemy trafić na nocnego marka, bądź gracza z kraju, który ma właśnie prime time - ryzyko jest wliczone w koszta.

Wyczucie ile influ potrzeba na BH przyjdzie z czasem. Dobrze jest wcześniej poobserwować wstępnie wytypowane przez nas miejsca, sprawdzić za ile BH poszło we wcześniejszych bitwach. Dla tego celu warto odpalić stronę Battle Watcher. Tu liczy się cierpliwość, nie warto marnować zapasów tylko dlatego że chcemy BH tu i teraz.

Na koniec coś o etykiecie. Nie zdziwcie się, jeśli uderzycie całym swoim influ na trzy minuty przed końcem, a dotychczasowy top 1 zacznie palić wszystko co ma, by was zatrzymać. Jest to klasyczne zachowanie i na ogół kończy się kilkukrotnym podniesieniem kosztu medalika. Sam nieraz temperowałem takich łowców, wygrywając z nimi o parę tysięcy. Czasem możecie też spotkać gracza, który zapyta was czy chcecie to BH. Skąd biorą się różnice? Pierwszy typ hurtowo reprezentują Serbowie. Jeżeli widzisz, że ktoś idzie po twoje BH w końcowych minutach, na 80% jest to Serb, jeśli pyta - na 100% jest to Hiszpan. Jeszcze żaden Hiszpan nie przebił mnie inaczej niż gdy napisałem, że nie idę po BH.

Niektórzy zapewne stwierdzą, że nie wnoszę nic nowego. Cóż, to nie ma być poradnik dla starych wyjadaczy, tylko krótkie wprowadzenie dla młodszych oraz tych, którzy z wielkim pietyzmem wypisują sobie na ściance gdzie wbili swoje 4 medaliki za 10kk każdy 😉 Poza tym, jak każdy łowca, mam swoje sekrety, których nie zdradzę.

Tak więc: życzę udanych łowów!

UWAGA! Zmiany w Fundacji! Do tanków dokładamy również chlebki!

Pragniemy zachęcić wszystkich z 1 i 2 dywizji do uczestnictwa w naszym projekcie: Fundacji Partii Wolnych Ludzi!

Nasza Fundacja chciałaby zadbać o rozwój najmłodszych pokoleń członków PWL, wprowadzić ich w świat polityki, także zwiększyć potencjał militarny 1 i 2 dywizji. Najlepszy rozwój następuje poprzez częste walki. Jednak aby bić potrzeba dobrej broni oraz chleba. Dlatego wszyscy członkowie Partii Wolnych Ludzi, którzy są w 1. i 2. dywizji (do 29. levelu włącznie) raz dziennie dostają po wypełnieniu formularza 3 tanki Q7 oraz 250 chlebków Q2 (uzupełniających 1000 energii). Osoby, które nie należą do Partii Wolnych Ludzi również mogą składać podanie, lecz dostaną tylko 100 chlebków Q2 (uzupełniających 400 energii).

Zmiany w funkcjonowaniu Fundacji nastąpią od jutra, tj. 15 stycznia.

Aby zostać beneficjentem Fundacji Partii Wolnych Ludzi należy:
1) Wypełnić F O R M U L A R Z (można to zrobić raz dziennie);
2) Być członkiem Partii Wolnych Ludzi*;
3) Mieć maksymalnie 29 level.

*Spełniając ten warunek dostaniesz 3 tanki Q7 oraz 250 chlebków Q2! W przeciwnym razie odnowimy tylko 400 punktów Twojego życia.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z dobrodziejstw naszego projektu!Departament Prasowy PWL
Albrecht, Storki i dyrcioSpodobało się? Daj vote!
Chcesz przeczytać kolejne wydanie? Daj subscribe!
Chciałbyś dołączyć do Partii Wolnych Ludzi? - Kliknij już dziś!
Zajrzyj także na nasze forum: http://www.pwl.fora.pl/
 

Kommentare

kawa_89
kawa_89 Tag 1,882, 04:50

Tylko PWL!

Storki
Storki Tag 1,882, 04:51

Hail PWL o/
Zachęcam młodych do wstąpienia 😉

Sarrena
Sarrena Tag 1,882, 04:59

Nie znam.

Quox
Quox Tag 1,882, 04:59

Beton!

kawa_89
kawa_89 Tag 1,882, 05:03

Beton!

A w Zarządzie 3 osoby poniżej 32 levelu.

LULz

xenophob
xenophob Tag 1,882, 05:13

v

suncaroll
suncaroll Tag 1,882, 05:14

Cze. partia nigdy nie ucierpi. niech żyje erep.

Qjon13
Qjon13 Tag 1,882, 05:32

"Mogę powiedzieć o sobie, cytując klasyka: "Aktywność i doświadczenie"."

No nie wiem czy to najlepszy pomysł na reklamę. Ale BH poradnik spoczko, nawet zabawny wstęp.

kawa_89
kawa_89 Tag 1,882, 05:33

Qjon, to akurat miał być żart ten cytacik ; (

Nieśmieszne?

Ink Creature
Ink Creature Tag 1,882, 05:38

voted

brejniak
brejniak Tag 1,882, 05:55

PWLu! Pomóż mi wygrać następne wybory na CePa, a wtedy ja przez rozwiązanie innych partii zapewnię nam pierwsze miejsce w rankingu.
o7

El Reto
El Reto Tag 1,882, 05:58

Tak długa wypowiedź kawy? Tego się spodziewałem.
Powodzenia o/

kawa_89
kawa_89 Tag 1,882, 06:04

To skrót mojej wypowiedzi z partyjnego forum ;p Nie mogę wszystkich planów zdradzić na zewnątrz.

CaveoPoland
CaveoPoland Tag 1,882, 06:10

Kakawka! Hail PWL!

Palahniuk
Palahniuk Tag 1,882, 06:30

Hmm... czyżby PA was zainspirowała w części poradnikowej? : P

Kherehabath
Kherehabath Tag 1,882, 06:33

Kukawka

staruszek
staruszek Tag 1,882, 06:38

fuj

Coehoorn
Coehoorn Tag 1,882, 06:42

kukawka o/

Sztandar
Sztandar Tag 1,882, 08:21

Prezes Kukawka = PK = Pikej = wjazd na pełnym propsie

Rastamaniek90
Rastamaniek90 Tag 1,882, 08:44

hell no.

vandrar
vandrar Tag 1,882, 09:04

DaJCIE Kakawki! No nie chcą mi wbić BH 🙁

SWIESZEWO
SWIESZEWO Tag 1,882, 09:45

😮

odbieraja mi wladze 😢

tomas004PGU
tomas004PGU Tag 1,882, 09:55

😮 Kukawka o/

Majbus
Majbus Tag 1,882, 11:27

Powodzenia o//

Szym3k o7
Szym3k o7 Tag 1,882, 11:30

ja, uwielbiam ją, ona tu jest i takie tam o/

bresli
bresli Tag 1,883, 00:50

szlag, tyle juz jestem w PWL i dopiero teraz dowiaduję się o fundacji !

Xiunion
Xiunion Tag 1,883, 09:10

"Przynajmniej do takich wniosków dochodzę patrząc na graczy bijących BH w 2 dywizji za 4-5 milionów influ."
Ja wbiłem za prawie 6 mln w d2, przebijesz ? 😃

Mistrz Arkadiusz
Mistrz Arkadiusz Tag 1,883, 10:18

P

Mr QRCZEBLADE
Mr QRCZEBLADE Tag 1,883, 13:32

O

Laciek
Laciek Tag 1,883, 14:51

C

kawa_89
kawa_89 Tag 1,883, 22:21

nie znam

Dux Albrecht
Dux Albrecht Tag 1,884, 08:33

@Xiunion po co? wolę za 250k 😃

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.