Hintergrund an/aus

Join the new world

 

[PPP] Aniaa na prezydenta! | Mikołajkowa Familiada

Tag 1,841, 13:32 Veröffentlicht in Poland Polen von Cavalekh

Witamy wszystkich czytelników PaPieru Politycznego - jedynej oficjalnej gazety Polskiej Partii Patriotycznej!

Mamy dla Was dzisiaj kilka tematów, ale przede wszystkim chcielibyśmy omówić jutrzejsze wybory prezydenckie. Jak zwykle, nie może zabraknąć stałych punktów naszej gazetki- Fundacja PPP oraz The Dragons. Dziś również o Familiadzie Mikołajkowej organizowanej przez PPP już w najbliższą niedzielę.

Zapraszamy do lektury!1. Wybory prezydenckie

Piątego dnia każego miesiąca odbywają się wybory głowy państwa. Tym razem Polska Partia Patriotyczna zdecydowała się na poparcie kandydatki Aniaa. Ze wszystkich ubiegających się na stanowisko prezydenta kraju, to właśnie ona urzekła nas najbardziej swoim programem wyborczym ( http://www.erepublik.com/en/article/aniaa-kandydatka-na-prezydenta-grudzie-2012--2169125/1/20 ) i to na nią przekażemy swoje głosy. Aniaa to bardzo aktywna postać, która znana jest ostatnio z pracy w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Wszystkim kandydatom, w jutrzejszych wyborach życzymy powodzenia, a wybranej osobie życzymy aby nadchodzący miesiąc był jeszcze lepszy od obecnego.2. Mikołajkowa Familiada

Już w najbliższą niedzielę 9 grudnia, o godzinie 20:00, na kanale #fppp (QuakeNet, IRC) odbędzie się Familiada dla graczy do 35 poziomu włącznie. Zabawa jest organizowana przez Polską Partię Patriotyczną z okazji Mikołajek (odbywa się jednak 3 dni po 6 grudnia 😉 ).
Serdecznie zapraszamy do udziału- pytania będą naprawdę proste, a na każdego uczestnika czekają wspaniałe nagrody! Zapewniamy również wspaniałą atmosferę oraz możliwość bliższego poznania członków PPP oraz The Dragons. Można będzie również zadawać im pytania dotyczące wstąpienia do partii, grupy militarnej lub mechaniki gry.3.Fundacja PPP

Polska Partia Patriotyczna posiada swoją fundację. Pomoc w postaci codziennej dostawy chlebków (energii) mogą otrzymywać gracze do 27 poziomu włącznie. Szerzej na ten temat można przeczytać w najnowszym artykule fundacji: http://www.erepublik.com/en/article/fundacja-ppp-podsumowanie-dzia-alno-ci-listopad-2012-familiada-ppp-2167725/1/20 .
Aby otrzymać więcej informacji, wystarczy zgłosić się do pracowników fundacji: Kijek93, Lodooo, Stunter. Zapraszamy również na kanał: #fppp (QuakeNet, IRC).
Każdy, kto posiada nadmiar chlebków może je przekazać do wspomnianych wyżej trzech osób. Wszystkim sponsorom już teraz serdecznie dziękujemy! 🙂4. The Dragons

Wszystkich (bez względu na posiadany poziom oraz przynależność partyjną) zapraszamy do grupy militarnej The Dragons. Nasza najnowsza zabawa to cotygodniowe, wspólne bicie (tj. w niedzielę o 20:00) w bitwie wyznaczonej przez MON lub dowódców. Każdy gracz otrzymuje zestaw tanków Q7 do zadawania obrażeń. Ważne jest to, że wynik uzyskujemy bez użycia batonów. Bijemy tylko z posiadanego zdrowia (czyli zazwyczaj około 100 hitów).
Oprócz tego zapewniamy wiele innych rozrywek i atrakcji, a także wspaniałą atmosferę na naszym kanale: #thedragons (QuakeNet, IRC).
Prosimy jedynie, aby po wstąpieniu do naszej grupy, założyć sobie avatar TD (należy się zgłosić po niego na wspomnianym kanale IRC).Skład zarządu:
Prezes: Cavalekh
Vice Prezes: Kijek93
Sztab Prasowy: Lodooo, Kijek93
Sztab Spraw Wewnętrznych: twatwaratwa, Bloodsail, KrzychurPrzydatne linki:
Forum PPP: http://www.ppp.x2u.pl
IRC partii: #ppp na serwerze quakenet.org (Można wejść przez przeglądarkę internetową:http://webchat.quakenet.org/?&channels=ppp, Operę, ChatZillę w Firefoxie, czy też mIRC).
Formularz fundacji: http://www.tnij.org/fundacja-ppp
 

Kommentare

Cavalekh
Cavalekh Tag 1,841, 13:33

Zapraszam i polecam o/

Kris Nowak
Kris Nowak Tag 1,841, 13:35

Vote o/
Ania na prezydenta!

Magic
Magic Tag 1,841, 13:37

Aniaa o7

Bloodsail
Bloodsail Tag 1,841, 13:44

VOTE !!!

Grudo
Grudo Tag 1,841, 13:51

tak

Storki
Storki Tag 1,841, 13:55

Nie

Sarrena
Sarrena Tag 1,841, 14:11

Tak

Dałem vote dla arta PPP, ale wstyd...

Kijek93
Kijek93 Tag 1,841, 14:21

Aniaa moją prezydętą! o7
@Donalbein ja zawsze votuje i jakoś się tego nie wstydzę, co wiecej, nawet całkiem dobrze się z tym czuję : P

k0stek
k0stek Tag 1,841, 16:06

Pocałunek śmierci :F

Sztandar
Sztandar Tag 1,841, 16:21

Nie no k0stek, Mix się jeszcze nie odezwał.

Dobro powraca
Dobro powraca Tag 1,842, 13:31

TAK!
Ja też dałem vota i to za darmoszkę, ja pitolę, co się na tym eŚwiecie wyrabia...

Laciek
Laciek Tag 1,843, 01:38

o.O Konkurencja dla MENu celowa, czy przypadkowa?

Clans
Clans Tag 1,843, 02:44

Szukam chętnych dorobić sobie za małą pomoc. Stawki się ustali, natomiast myślę, że ok 5g dziennie. PM.

xenophob
xenophob Tag 1,843, 06:47

Do 35 poziomu? Ageism...

SWIESZEWO
SWIESZEWO Tag 1,843, 09:25

pozdro

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.