Hintergrund an/aus

Join the new world

 

[NM] Užduok klausimą arba gauk tankų nemokamai!

Tag 1,901, 03:36 Veröffentlicht in Lithuania Litauen von Naujoku Ministerija


Forumas jau suvarkytas! Taigi registruojamės

Daugelis iš mūsų viename ar kitame tinklapyje naudojamės forumais. Jame visa reikalinga informacija randama greitai ir patogiai, nepasimeta temos, komentarai, diskusijos. Kokiu principu jis veikia? Labai paprastai. Pilietis jau sukurtoje temoje arba pats sukurdamas naują, diskutuoja, rašo komentarus, bendrauja. Po kurio laiko pasijungamas vėl prie forumo, jis gali aiškiai matyti kas ką pakomentavo. Nereikia niekur klaidžioti.

Daugelyje eRepublik šalių forumai veikia labai aktyviai ir be jokių problemų. Kaip pavyzdys, pažėkite į Jungtinės Karalystės forumą. Gražu, ar ne?Tai dėl ko mūsų Lietuvėlėje šiek tiek aktyvesnė yra tik eSeimo skiltis, o visos kitos temos yra numirusios? Dėl ko senesniais laikais visi aktyviai naudojosi tuo forumu, o dabar jis yra mažų mažiausiai neaktyvus.

Taigi Naujokų Ministerija www.erepublik.lt forume nori atgaivinti pradžiai bent jau skiltį „Naujokams“, kurioje naujokai tam skirtoje temoje „Klausimai“ galės nevaržomai klausti ir tikėtis greitai sulaukti atsakymo. Toje pačioje skiltyje „Naujokams“ dabar turėtumėte matyti ir temą „Tankai naujokams“, kurioje paprašę, neužilgo iš eLietuvos piliečio danisltu gausite po 10Q6 tankų (jei esate 1 arba 2 divizijos žaidėjas). Lengva, tiesa? Taigi, kaip mus rasti?

Visų pirma, jei dar nesate užsiregistravęs, einate į www.erepublik.lt bei susikuriate prisijungimo vardą. Geriausia būtų, kad jis sutaptų su eRepublik slapyvardžiu. Tada viršuje turėtumėte atrasti skiltį „Naujokams“.Štai ir atėjote bei dabar turėtumėte matyti dvi temas: „Klausimai“ bei „Tankai naujokams“.Vienoje iš jų jūs galite nesivaržydami klausti bei tikėtis gauti greitą atsakymą. Kitoje iš jų, jūs galite nemokamai gauti 10Q6 tankų!

Naujokai, nemiegokite. Tik domėdamiesi bei būdami aktyvūs Jūs labiau susipažinsite su eRepublik žaidimo niuansais. Tik pajudindami bent šiek tiek rankas, gausite tankų nemokamai!

Pagarbiai
NM komanda
 

Kommentare

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.