Hintergrund an/aus

Join the new world

 

[eNDecja] Gerald666 ponownie kandydatem na Prezesa Partii

Tag 1,821, 08:35 Veröffentlicht in Poland Montenegro von Avenged7fold

Batalion – nie śpiewać!
Koledzy – ideą wielką związani w żywy mur,
żołnierze czarni jak śmierć i jak krew purpurowi
dość złego losu i zastygłego świata.
Wbrew losowi idzie nasz uderzeniowy szturm.

Andrzej Trzebiński "Żołnierzom walczącym za Bugiem".

Witam wszystkich eNDeków!

Zgodnie z obowiązującymi w partii procedurami, wyłoniliśmy oficjalnego kandydata ND na prezesa, został nim ponownie Gerald666. Życzymy mu co najmniej powtórzenia sukcesów, jakimi były niewątpliwie wygrane wybory do kongresu i na prezydenta.
Zapraszamy też wszystkich eNDeków do aktywniejszego uczestnictwa w partii, to najprostsza droga do zapewnienia sobie dobrego miejsca na listach do kongresu.

Kilka słów od prezesa:

Ostatnie afery sprawiły że Narodowa Demokracja umocniła swoją pozycję. Podczas mojej kadencji znacznie powiększyliśmy przewagę w liczebności członków, trzeba teraz ten potencjał wykorzystać. ND jest dziś postrzegana jako partia stabilna, o zdrowych strukturach władzy i posiadająca szeroką kadrę ludzi w rządzie i kongresie, którzy wiedzą co robią. U nas nie ma nieogarów, nie ma przypadkowych nicków branych z łapanki, za których musielibyśmy się potem wstydzić.

Nie możemy jednak spocząć na laurach, musimy pójść za ciosem. Na kolejną kadencję planuję zreformować statut partii. Chciałbym dać więcej uprawnień zwykłym członkom, projekt już wkrótce zostanie poddany pod publiczną dyskusję na naszym forum: http://www.endecja.eu/forum/
Planuję również reformę poszczególnych departamentów, oraz Koła Kongresowego, tak by jeszcze bardziej usprawnić pracę naszych kongresmenów.
Każdego kto ma uwagi, propozycje lub jakiekolwiek sugestie, zapraszam do dyskusji w moim wątku wyborczym: http://www.endecja.eu/forum/viewtopic.php?f=73&t=2057


Na koniec dziękuję mojemu zastępcy Mpakoshowi za wsparcie i całokształt, Majbusowi i El Reto za zapał, Avenged7fold za niewdzięczną robotę, a także całemu zarządowi i wszystkim członkom Narodowej Demokracji.
Z taką ekipą może być tylko lepiej 😉Skład zarządu:

Prezes: Gerald666
vice prezes: Majbus

Dep.edukacyjno-rozrywkowy: Avenged7fold
Dep.wyborczy: mientki
Dep.prasowy: Gerald666
Dep. finansowy: draho
Rada Partii: El Reto, Matisoj, krawczu, mpakosh, Janek


Kalendarium

12 listopada 1943 roku, w wieku 21 lat został rozstrzelany w Warszawie Andrzej Trzebiński - polski poeta, dramaturg, krytyk literacki i publicysta. W 1940 roku konspiracyjnie zdał maturę i podjął studia na tajnym Uniwersytecie Warszawski. Równocześnie członek Konfederacji Narodu - organizacji podziemnej Obozu Narodowo-Radykalnego, gdzie angażował się w działalność literacką brał udział w wydawaniu pisma "Sztuka i Naród" – pierwszego podziemnego almanachu literackiego. W 1943 przejął stanowisko redaktora naczelnego "Sztuki i Narodu". Prowadził to pismo aż do aresztowania (za posiadanie fałszywej kennkarty). Niezidentyfikowany przez Niemców rozstrzelany został jako jeden z zakładników w w egzekucji ulicznej na rogu ul. Wareckiej i Nowego Światu. Większość spuścizny Trzebińskiego spłonęła w czasie Powstania Warszawskiego.

15 listopada 1877 urodził się w Zamościu Leopold Skulski – polski inżynier chemik, farmaceuta i polityk związany z ruchem endeckim; prezes Rady Ministrów; Poseł na Sejm Ustawodawczy z ramienia Stronnictwa Demokratyczno - Narodowego; nadburmistrz Łodzi. Twórca "Sokoła" i tajnego Zjednoczenia Narodowego w Łodzi, przyjęty w 1915 roku do Ligi Narodowej. Był redaktorem czasopisma Zjednoczenie Narodowe, a także członkiem Rady Głównej Opiekuńczej. W 1918 roku wynegocjował kapitulację łódzkiego garnizonu wojsk niemieckich. Przyczynił się do rozwoju miasta Łodzi, likwidując w znacznym stopniu skutki wojny, jak również eliminował jako burmistrz wszystko co niemieckie, wspierając inicjatywy patriotyczne. Wkrótce jednak popadł w konflikt z kierownictwem ugrupowania – krytykował m.in. działalność Romana Dmowskiego w trakcie konferencji pokojowej w Paryżu. W sierpniu 1919 Skulski porozumiał się z konserwatystą z Galicji – Edwardem Dubanowiczem, z którym wyprowadził z klubu sejmowego 44 posłów. Od połowy lat dwudziestych związany z PSL. Po niemieckim ataku na Polskę ewakuował się do Pińska, gdzie zastała go agresja ZSRR i okupacja sowiecka. Aresztowany przez NKWD, został przewieziony do aresztu w Brześciu nad Bugiem. Miejsce i dokładna data jego śmierci nie jest znana. Prawdopodobnie został zamordowany przez NKWD w 1940 w Kuropatach.


Na koniec zapraszamy do hojnego dotowania FuNDacji Promieniotwórczej, a młodszych graczy do korzystania z jej wsparcia!

Pozdrawiam!
Gerald
 

Kommentare

krawczu
krawczu Tag 1,821, 08:40

Gerald mój dyktator, tfu Prezes

Avenged7fold
Avenged7fold Tag 1,821, 08:41

ND o/
Dzięki za tę kadencję Gerald, powodzenia w przyszłej.

mativ
mativ Tag 1,821, 08:41

Gerald prowadź na Wilno \o/

adamrhcp
adamrhcp Tag 1,821, 08:48

v

Thortom
Thortom Tag 1,821, 08:49

Heil ND o/

Sarrena
Sarrena Tag 1,821, 08:59

No trudno.

Sztandar
Sztandar Tag 1,821, 09:02

Dobry prezes, ogarnął. Gerald raz jeszcze o/

Beatka Rowein
Beatka Rowein Tag 1,821, 09:21

Gerald mój..... ! 😛
ND o7

Prophet009
Prophet009 Tag 1,821, 09:24

o/

SWIESZEWO
SWIESZEWO Tag 1,821, 09:37

beton 😮

Kwiat
Kwiat Tag 1,821, 09:38

Ave Polsko!

Papa Franciscus
Papa Franciscus Tag 1,821, 12:13

SWIESZEWO - nie beton ale mądrzy ludzie, no i nie oszukujmy się na bycie kimkolwiek w epolityce to potrzeba dużo wolnego czasu a nie każdy go ma 🙂

Sztandar
Sztandar Tag 1,821, 13:51

^ daj Swieszewowi potrollować, skoro ja pauzuję 😒

Nasir Malik
Nasir Malik Tag 1,821, 22:44

Fanboje faszyzmu : D

mpakosh
mpakosh Tag 1,822, 01:50

Nade mną żydokomuna 😃

SabatonBIH Tag 1,822, 10:27

Kommentar gelöscht

Shkupi CASUAL
Shkupi CASUAL Tag 1,822, 17:34

I didn't understand a thing but all support for Avenged7 xD

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.