Hintergrund an/aus

Join the new world

 

[COBRA] Būrio naujienos 1832

Tag 1,832, 11:41 Veröffentlicht in Lithuania Litauen von pantera7

Sveiki,

COBRA būrys norėtų su Jumis pasidalinti įvairiausiais dalykais ir pasipasakoti kaip jam sekasi.

Šiandien straipsnyje rasite:
1.Paskutinių 20 d. apžvalga
2. COBRA būrio situacija eLietuvoje
3. Mūsų daviniai
4. COBRA MU veteranai
5. COBRA nariai1.Paskutinių 20 d. apžvalga

I divizijoje atskaitos sistemą imame Lapkričio 7 d. Tada įsidiegėme “tobulesnę” sistemą registruoti žmones į misijas ir skaičiuoti jų daromą žalą t.y. Google Docs pritaikytą formą.

Šioje divizijoje buvo surengta 13 misijų. Kartais nerengiant misijų, būdavo būdavo duodami papildomi tankų daviniai.
I divizija padarė Daugiau nei 1,7 milijono inf. per 13 misijų. Per jas buvo išdalintas 215 tankų.
Vidutiniškai po 131 384 per misiją. Vidutiniškai už 1 tanką padaryta 8000 inf.


II divizijoje atskaitos sistemą imame Lapkričio 4d.
Per tą laiką surengta 15 misijų. Kartais nerengiant misijų, būdavo duodami papildomi tankų daviniai.

II divizija padarė daugiau nei 71 milijoną inf. Vidutiniškai po 4,75mln. per misiją. Išdalinta 2080 tankų ir už vieną tanką vidutiniškai padaryta daugiau nei 34000.


Sutrumpinta visa informacija


2. COBRA MU padėtis eLietuvoje

Norėčiau aiškiai dar kartą visiems pabrėžti COBRA būrys nėra nuo nieko atsiskyręs ir jis stengiasi dėl eLietuvos. Būryje rengiamos misijos tiek už eLietuvą tiek už jos sąjunginkus. Vis dėlto tiek CP, tiek LK yra nusprendę, kad COBRA būrys nėra reikalingas eLietuvai. Būrio vadai buvo išmesti iš LK MU chatų, kuriuose yra informuojama kur reikėtų nukreipti influencą, o būrio reklama CP įsakymu išimta iš NM straipsnių, NM mokytojams draudžiama siūlyti rinktis naujokams eiti į COBRA būrį, o Vyriausybės nariai skleidžia propogandą, kad COBRA būrys pats atsiskyrė nuo eLietuvos.

Vis dėl to mes gyvename, stengiamės dėl naujokų, skiriame savo lėšas be jokio atlygio ir nekreipiame dėmesio į tokias kalbas. Turime savo q7 tankinę ir nors to nepakanka išlaikyti visus naujokus, vis dėl to stengiamės ir nemažiname davinių.


3. COBRA daviniai

Visi COBRA oficialūs nariai dirba už 10 litų būrio įmonėje ir už tai gauna po 4 q7 tankus.
Taip pat vakarais organizuojame misijas, kuriose užsiregisravusiems nariams duodami q7 tankai visai turimai sveikatai padengti. Tokiu būdu narys gali gauti iki 15 q7 tankų per dieną.

O jeigu žmogus nori pasikelti STR ir nori mažiau kovoti, gali laisvai tą daryti, tik svarbu parodyti savo aktyvumą ir bent kartą per savaitę užsiregistruoti bent vienoje misijoje su kokiu tik nori sveikatos kiekiu. Tokiu būdu subalansuojame tiek norinčių kovoti, tiek norinčių keltis jėgą norus.

Visiems, kuriems reikia maisto tik užsiminus apie alkio jausmą išduodamas maisto davinys. Maisto fondas sudarytas iš pačių būrio narių, kurie remia vieni kitus - vieni tokiu būdu atlaisvina sandėlius, o kiti - pasimaitina.

Taip pat kartais duodami papildomi tankų daviniai, jeigu nėra rengiamos misijos. Bei mąstome apie papildomas motyvavimo programas, bet apie jas plačiau papasakosime kituose straipsniuose.


Tokia situacija šiandien buvo Gotlande vykstant II divizijos misijai.


4. COBRA MU veterenai

Kadangi mūsų būryje oficialiai galima būti tik iki 3 divizijos, todėl visus ten perėjus ir paliekančius mūsų būrį įtraukiame į COBRA veteranų sąrašą, kad taip galėtume palaikyti kontaktus ir išlaikyti ryšius.
Šiuo metu kaip tik būryje vyksta apklausa ir bandome identifikuoti, kokios naudos cobriečiai iš jo norėtų.
Dauguma mūsų narių nekantriai laukia (arba kaip tik nelaukia ir nori pas mus pasilikti) tos dienos, kada pasieks tą trokštamą 3 div. ribą ir galės netrukdomi ir be papildomos konkurencijos ar atrankos pereiti į mūsų partnerių elitinį The Unit (TU) karinį būrį.


5. COBRA nariai

Šiuo metu I divizijoje yra 7 nariai. Vidutinis jų exp. lygis 2483 (23 lvl), tad dar tikrai yra ką jiems veikti I divizijoje.

II divizijoje turi 31 narį ir jie visi yra pasiskirstę tarp 25lvl ir dalis jų jau bežengia į 3diviziją.

Nepaisant kad turime jau 38 narius, vis dar priimtume visus norinčius prisijungti prie mūsų, tad jei esi I-os ar II-os divizijos - visada esi laukiamas pas mus (:

Taip pat priimtume paramą bet kokia forma, kad galėtume ir toliau patenkinti visų norinčiųjų alkį tiek maistu tiek kariaujant. Labiausiai mums trūksta žaliavų gamintis ginklus.


Tad tokia gaida ir baigsiu šią ilgai lauktą COBRA būrio apžvalgą.

Visi norintys įstoti - užpildykite šią registracijos formą
Norintiems sužinoti daugiau, kviečiame užsukti laikinąjį mūsų puslapį

P.S.

Tik tokį įnašą I divizija spėjo padaryt šiandien vykusiame mūšyje su švedais Lithuania Minore, nes apie I divizijos lemiamą indėlį paskutiniame mūšyje sužinojome per vėlai...Laimingai,

COBRA MU Commander
Pantera7
 

Kommentare

gliookas II
gliookas II Tag 1,832, 11:42

o7

TheUnit Duls
TheUnit Duls Tag 1,832, 11:52

Sekmes taip ir toliau

Emeras1
Emeras1 Tag 1,832, 11:54

o7

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Tag 1,832, 11:55

Pagarba:)

Romkis Petrasukas
Romkis Petrasukas Tag 1,832, 12:01

q7

shyshka
shyshka Tag 1,832, 12:13

Pantera7 i prezidentus! Mes pries diskriminacija politiniu intrigu pagrindu! Naujokai neturi del to kenteti!

TheUnit pararam Tag 1,832, 12:25

Kommentar gelöscht

LS HQ
LS HQ Tag 1,832, 12:27

hm O tai jus tiesiog akademija,o ne pofesionalus MU?
Jau rasiau str sia tema. Ne exp kelkit ar ranga, o jega. Greit kildami bereiksmiuose musiuose jus prarandat desimtis Bh medaliu kuriuos paimtumet 1, 2divizijoje su 5bazukom.

Na o del LK abi puses cia kazka mala, tai tiesiog santurei patylesiu:).

gliookas II
gliookas II Tag 1,832, 12:34

>>>O tai jus tiesiog akademija,o ne pofesionalus MU?

mes privatus profesionalus burys. Bet mes neturime 3-4 div, nes ne tokie tikslai. Todel bendradarbiaujame, nenoredami ismesti i gatve musu narius po 2 div

Romkis Petrasukas
Romkis Petrasukas Tag 1,832, 12:37

Bet kaikam neidomu, jog cia yra naujoku ir jiems gerai cia ir per visokias nesamones kartais ir nukencia. Davaiti zyt druzna, a ribiata? 😃

pantera7
pantera7 Tag 1,832, 12:46

Giedriau - matai, mes remiame naujokus, o naujokai jau patys renkasi kokį būdu čia žaisti - vieni registruojasi tik kartą į savaitę, o kiti -kurie negali susilaikyti - registruojasi dažniau, todėl jei jau negali susilaikyti - tai geriau kovoja su q7 ginklais, o ne plikomos rankomis, nes tikrai neišgalėtų įpirkti tokių tankų kiekių.

O apie STR svarbą šiame žaidime dauguma narių supranta, o kurie nesupranta, tiems stengiamės paaiškinti (:

Pakau6isIkiitos
Pakau6isIkiitos Tag 1,832, 13:00

MU nauda akivaizdi..

IdomusVaikas
IdomusVaikas Tag 1,832, 13:12

Gerai man yra klausimas , kaip kelt jega nekelent exp ?

Kelias
Kelias Tag 1,832, 13:32

Nedirbt savo įmonėse, nekovot. Naudotis tik treniravimo aikštelėmis.

Kk1boRg...
Kk1boRg... Tag 1,832, 13:41

V

LS HQ
LS HQ Tag 1,832, 13:42

siaip tai vote is manes pamirsau darasyt:). Pantera manau Lk jusu nemegsta nes jus privatus burys, butumet tiesiog akademija, tada neturetu kilt gincu.
Idomus vaikis. Visada exp kyla tik vieni saudo su tankais ar plikom rankom bet kur visa para kiti max DO pasidaryt ir vengia bet kokiu pap. exp. Deja kai ikure divizijas as jau iskart tapau 4div zaideju. Gida kaip augt geriausia gali parasyt iskroviklis mus narys.Visgi kaip as suvokiu tai Kali tik del do, surenki bazukas imi BH, vel kartoji.

LS HQ
LS HQ Tag 1,832, 13:44

gaminiBh ir gold keli TG(ar imones veliau) uzaugu didelis, ir gyveni jau profesionaliam Mu is karo:) ir to ka pavyko uzdirbt sukaupt pasistatyt kol buvai mazas.1,2div zaidejas.(nors tie 3div lsai bh renka kaip pasiute ir 3div)

pantera7
pantera7 Tag 1,832, 13:52

Giedriau - iš vienos pusės dėl LK sakai gerai, bet kita vertus - jei tik pasikeistume pavadinimą nieko nekeistų. Nes pats LK nežino kas ir kodėl nusprendė tik LKA skirti paramą tankais.

Įdomu kaip jus traktuos ir ar irgi duos paramos jūsų naujokų būriui. Tikiuosi perkops per savo principus ir pakeis poziciją.

Kita vertus, kai LKA pavadini bent kiek privačiu būriu, jei taiso ir sako, kad niekam nepriklauso ir niekam nėra atsakingi.

Lurk
Lurk Tag 1,832, 14:02

pararam ir kas blogai siand su lk buvo? turbut reikejo daryti taip kaip tu, leisti belekiek milijonu ir samdyti uzseniecius, ane?
giedriau cia visi ktiti nemegsta o lk, o ne lk kazko nemegsta.. o jei cobros lyderiai prisidirbe, tai ner ko verkti kad taikomi atitinkami veiksmai.

Lurk
Lurk Tag 1,832, 14:07

lk sistema: uzsiregistruoji lk, tave ikelia i chata, ir kai daromos misijos tankai duodami visiems kas uzsiregistruoja misijai. duoda ir cobrai ir akademijai ir ls ir tu ir leo, prasome uzsukti : )

Sharass
Sharass Tag 1,832, 14:15

o7

gliookas II
gliookas II Tag 1,832, 15:09

Ir mes matome nuostabu jusu nemilijonines sistemos padarinius. Nu ner LT minoro, nu isvis ner. ir zmones visiskai nesupranta nei ko mes su svedais kariaujame, nei kam, nei kiek kariausime. nes NykLTU uzsifeilino negyvai ir neberaso, meto is chatu ir keikiasi. Nes kitkam laiko neber. Dar va turi keleta sesku, kuriuos reikia pasiuti ir paloti ant manes ir COBRa.

Lurk
Lurk Tag 1,833, 01:00

"kuriuos reikia pasiuti ir paloti ant manes ir COBRa. "

o pasirodo pararam tai yra dar vienas gliooko multis : d

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Tag 1,833, 02:15

Tie mulciai jums vaidenas kiekvienam kampe, gal gydytis laikas?

TheUnit GaaN
TheUnit GaaN Tag 1,833, 02:27

Valdžiai tik susidoroti su netinkamais rūpi. O kad visi pradžioje vegetavom, dabar prarandame žemes tai niekam nerūpi.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Tag 1,833, 02:54

o pasirodo lurk yra zygos multis, na bet sita juk senai visi zinojom:)) zodziu kas blogai? Tas blogai kad butumete paprase cobru ir butu istempe ta 1 div, kurios ir truko vienintelio tasko kad issaugoti regiona. O dabar uz tai kad jus achujenai kieti ir ant visu jums px, prapisom. Aisku cia nieko baisaus, atsiimsim, bet tai parodo tendencijas kas vyksta valstybeje, ir kokios to pasekmes. Gal jau laikas butu nusileisti ant zemes, ar nemanai taip?

Lurk
Lurk Tag 1,833, 03:10

Lk jau senai sake kad priims kitus, neprisidirbusius atstovus i lk vadai chata. o tie cobros nariai kurie buvo lk chatuose ir sukale, o kad kiti nekale tai jau kaltas lk? del visu bedu turbut kaltas lk : D

ir lk visai ne px visi, o visi(nperisidirbe) kvieciami prisijungti prie lk, o jei jus tokie axhujeni ir jum px ir jums nereik lk tai ir nestojat i lk, ir nereikia cia delto kaltinti lk, jei jus patys esat padeja.

Lurk
Lurk Tag 1,833, 03:11

o kam cia reik leistis ant zemes, gliookui, kuris trolina ir niekina valstybe ir jai dirbancius asmenis, ar asmenims kurie dirba valstybej ir uz tai tik peikiami yra?

Shovelinis
Shovelinis Tag 1,833, 03:26

Net nesitikejau save pamatyt 😃

shyshka
shyshka Tag 1,833, 03:27

Man labai idomu ka prisidirbo Cobra MU nariai, kad yra baudziami atskiriant juos nuo valstybines paramos? Ir kodel yra negerbiamas musu MU pasirinkimas ir mes verciami stoti i LK?

Nelabai suprantu, koks ish esmes skirtumas kuriame MU bus naujokas? Duokit jam tanku ir jis kals uz LT I ir II divizijose. O dabar kaip kokia gyvuliu banda norit mus suvaryti i LK.

shyshka
shyshka Tag 1,833, 03:28

Lurk, ash taip ir nesupratau tavo tikslo - suburti kuo daugiau galinciu kovoti kariu Lietuvoje (ir isvengti tokios gedos kuria patyreme su Minoru) ar sugriauti nemegstamo Gliuko MU Lietuvos interesu saskaita?

iPSiArt
iPSiArt Tag 1,833, 03:36

pararamai, dėl COBRŲ - Vakar LK Vadų svetainėje klausiau M'anvydo ar kas iš TU gali COBROM pranešt, kad reikalinga pagalba? Man buvo atsakyta, kad niekas iš TU neturi kontaktų ir išėjimo į COBRA chatus. Gana įdomu buvo tą girdėti, ypač įvertinant nesenas tiek COBRA, tiek ir TU publikacijas apie jūsų būrių bendradarbiavimą... Nekomentuosiu apie tai... Tik vat toks įspūdis, kad COBRA vadai nelabai varginosi ateiti į pagalbą tam, kad vėliau turėtų puikią dingstį iš to daryti politiką.

iPSiArt
iPSiArt Tag 1,833, 03:41

... nes kažkaip nelabai tikiu tokiais svaičiojimais, esą niekas nepastebėįo mūšio, kuris vyko daugiau kaip 1 parą... Nematė kur krypsta pabaiga (nors nuo ryto jau persvara mažėjo) todėl nedavė atitinkamų nurodymų... LOL Čia vaikams galima šitas pasakas sekti ir naujokams, kurie nežino ir nesupranta kas yra kas. Juo labiau kada šitame pat straipsnyje kitoje lentelėje rodoma, kaip už poros valandų Cobra Div II prikala krūvas inf už latvius - reiškia buvo ir žaidėjų, buvo galima ir inf sukalti.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Tag 1,833, 03:52

taip buvo ir buvo galima sukalti, o liko nesukalta nes jus neskiriate kariniu dalyku nuo politiniu! ir situo sakiniu viskas pasakyta, galit pisltyti is tuscio i kiaura kiek norit. Su cobrom rysi is tu turiu galima sakyti tik as, manes vakar nebuvo, taigi Manvydas gal ne taip pasake, bet esme panasi. Ir ne TU turi perdavineti COBROMS nurodymus ar prasymus greiciausiai reiktu sakyti kovoti, o CP arba LK vadas. Nusileisti ant zemes tai ir reiskia, kad nemaisyti savo interesu su salies.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Tag 1,833, 03:54

dabar isizeide nes gliokas parase kazka ant zygos. taip suprantu izeista savimeile, savigarba ar dar ten koks briedas, bet tai yra asmeninis jusu reikalas, arba ten del kazkokiu praeities nesamoniu. Kaip pasake shyshka, viskas priklauso nuo to koks jusu tikslas, asmeniniai tikslai ar valstybes gerove. Pagal tai kad vienas is buriu yra pasalintas is nurodymu chato, del kazkokiu asmeniniu ambiciju leidzia spresti kad asmeniniai tikslai iskelti auksicau valstybes. Nesinori tiketi kad taip yra,

TheUnit pararam
TheUnit pararam Tag 1,833, 03:58

sakau kaip atrodo is sono. Plius vakar iki musio pabaigos likus 10 min vienas is lk vadu ar padejeju i mane kreipesi su prasymu pagalbos, istempti 3 D. Per 10 min prie geriausiu noru to padaryti to nepavyko, nors ir stengemes, o is viso to seka, kad LK susipjovimas su kitais buriais veda patys matote prie ko. Ir neatskirkit valdzios nuo LK, nes LK vadas yra cp, LK turi savo rankose valstybines organizacijas, LK saudo uz valstybinius tankus. Taip ir turi buti, nes jie juk gina musu valstybes

TheUnit pararam
TheUnit pararam Tag 1,833, 03:59

vientisuma ir suverenuma, nepriklausomybe. Tik kaip sakiau beda tame, kad ji neatsiskiria nuo politikos, koks skirtumas kas ta musi patemps ar gliukas, ar tu ar zyga, svarbu kad jis bus laimetas.

iPSiArt
iPSiArt Tag 1,833, 04:34

pararam, paskutiniam tavo komentarui 120 proc. pritariu, nuo jo ir pradėkim - kad svarbi Lietuvos pergalė, o ne tai, kuris žaidėjas ją atneš. Lygiai kaip visiškai pritariu minčiai, kad politika ir MU reikalai turi būti atskirti. Deja, būtent to ir trūksta. Ir manau mūsų nuomonės išsiskirs dėl to, kas turi prisiimti atsakomybę - CP ir LK vadas, ar COBRA vadovai dėl susidariusios padėties. Tu manai, kad gliookas ir pantera7 straipsniuose reiškė savo nuomonę kaip piliečiai, aš manau kitaip.

iPSiArt
iPSiArt Tag 1,833, 04:39

Bet kuris pareigas užimantis žmogus nėra tiesiog eilinis žaidėjas, todėl jo nuomonė negali būti suvokiama kaip tik asmeninė. Juk pats būdamas CP irgi neblevyzgodavai spaudoje kas ant seilės užėjo, ar ne? Turbūt keistai atrodytų, jei pvz. neadekvačiai elgtųsi tarkim MOD ar MoFA ar pan. nes jų elgesys bet kuriuo atveju sukelia atgarsius ir šalies viduje ir kitur. Tas pats yra ir su mažesnio kalibro žaidėjais, pvz. MU vadais. Kada MU vadas kažką parašo, tai nėra tik eilinio piliečio nuomonė.

Lurk
Lurk Tag 1,833, 04:40

shyska, tam kad buti lk ir gauti tankus NEMOKAMAI nereikia iseiti is savo MU pakanka buti uzsiregitravus kariuomeneje ir buti jos chate. Pvz as esu LEO iPsiArt yra LS ir mes abu esame LK(kariuomeneje). Niekas cobros negriauna labiau nei jos vadu issidirbinejimai.

iPSiArt
iPSiArt Tag 1,833, 04:46

tas pats su gliookų istorija. pantera7 išleido "pasakas apie KarŽygį" būdama VRM auditore, kuri auditavo tą patį Žygą, ant kurio užstūmė be taisyklių. Kaip pats sąžiningai manai - ar po to gali būti normalūs darbiniai santykiai tarp auditoriaus ir audituojamojo? Aš tvirtai manau, kad ne.

Ir mes ne vieną kartą esame aptarę ką tu rašei - MU ir politika yra atskirta. Auditas nuo politikavimo irgi atskirtas. Žaidėjas užimantis atitinkamas pareigas turi arba sugebėti tai atskirti arba pasitraukt

TheUnit pararam
TheUnit pararam Tag 1,833, 04:49

Ipsi velgi maisai politika su kariniais dalykais, gliokas yra cobru vadas, o ne koks politinis veikejas, straipsnius ten ar dar ka rase kaip privatus asmuo bent jau kiek atsimenu. bet velgi tu sutinki su tuom, kad del privaciu ambicijus visas sitas barachlo vyksta, nu isizeidei, parasyk kazka panasaus, ar dar ten ka, bet tai prie ko cia valstybe?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Tag 1,833, 04:51

cia zinai panasiai kaip kad tada kai tautis gryba pjove, budamas cp buciau visa ls ismetes del to:))

iPSiArt
iPSiArt Tag 1,833, 04:53

nes yra labai blogas pavyzdys, kai MU vadovas, dirbantis su naujokais, kurie dar nesiorientuoja šiame žaidime ir neturi pakankamai info, leidžia sau nuolat viešai užstumti ant CP ir kariuomenės vado. Be jokios aiškios priežasties - savo iniciatyva for fun. Tuo klausimu jau aiškinomės su LLS vadovu Udra ir perklausėme - ar buvo kokia priežastis tokiam elgesiui? Ir tas pats Udra sutiko, kad užsipuolimai buvo be jokio pagrindo. Todėl dar kartą pabrėžiu - nemanau, kad LK vadas priėmė blogą sprendimą

iPSiArt
iPSiArt Tag 1,833, 04:59

pararamai, Tautis nėra LS savininkas nei būrio vadas, tai pirma. Antra, ant tavęs nebuvo stumiama remiantis asmeniškumais - buvo išsakyta kritika, kad išdalinama per daug tankų atsižvelgiant į valstybės pajamas - aš manau tai konkreti kritinė pastaba - galima su ja sutikti ar ne, bet ji nėra iš piršto laužta ir tai nėra žmogaus sudirbinėjimas.

O tai COBRA vadas yra tiesiog eilinis žaidėjas?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Tag 1,833, 05:27

as ne apie tankus, o kai buvo tiesiogiai nesilaukoma cp nurodymu kovoti, ir visas ls burys buvo raginamas kovoti pries nurodymus. Jis yra vienas is ls vadu, ten kazkurio regimento, tai cia didelio skirtumo nesudaro. Kita vertus velgi maisai politika eilini karta su kariniais dalykais, kalbejot su lls, prie ko cia unitas ir lls? ar ne tu man pats sakei, priprask dabar ant taves visi stums? tai cia vieni cp kazkokie isskirtiniai, jautrios sielos ar kaip gaunasi? kaip minejau, uzstume ant taves

TheUnit pararam
TheUnit pararam Tag 1,833, 05:27

stumk atgal, bet valstybes reikalus palik ramybeje

iPSiArt
iPSiArt Tag 1,833, 05:36

pararamai, matai, kaip jau sakiau mūsų požiūriai tuo klausimu išsiskirs. Valstybės reikalus atskirt nuo privačių reikalų? Sutinku. Tačiau lygiai taip pat atskirt RL gyvenimą nuo virtualaus žaidimo. Ir kada sory, prirašoma pasakų, o po to primėtoma į straipsnius RL žmogaus foto be jokio sutikimo tai yra aplamai ribų peržengimas. Man visiškai neįdomu kas RL slepiasi po nick'u pararam, kuo tu užsiimi, kada ir su kuo būni ir ką esi padaręs - kaip nerūpi ir visi kiti. Norėsi - pats pasisakysi.

iPSiArt
iPSiArt Tag 1,833, 05:40

newnorėsi - pagarba tavo privatumui, aš nesiknisiu, tavęs nešnipinėsiu, o netyčia gavęs info nepulsiu skelbtis. Yra bendrosios interneto etikos taisyklės (net-etiketas) apie tokius dalykus kurios galioja visur - pradedant interneto diskusijų portalais baigiant žaidimais. Ir kada vardan to kad nei iš šio, nei iš to apdergt žmogų spjaunama į jas, tokie žmonės man kelia ne daugiau, nei panieką.

Tačiau kodėl tu pararamai gini būtent tuos, kurie laužo taisykles - to aš nesuprantu.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Tag 1,833, 06:22

as neginu ju, as ginu valstybes interesus, kaip jau minejau pralosem musi vien tik del to. kaip sakiau, eik paduok i teisma uz savo viesu foto atskleidima, susirask, duok i veido srtiti, arba kaip ten kazkas grasino kerziuku patrypk. visa tai as suprantu. tik tiek kad viso to reikale as izvelgiu viena kaltininka, tos foto juk ne is oro atsirado, jeigu nusprendei jomis dalintis viesoje erdveje, tai ir susitaikyk su pasekmemis. Nu netikiu kad kazkas ilindo i jo namus ir nupyzdino is po pagalves

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.