Fundo lig/desl

***Partia Revolucionare***

18 Dia 2,207, 13:33 Publicado em Albania Albania Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Partia Revolucionare rikthehet ne arenen politike kesaj here e riorganizuar .
DO te tentojme te riaktivizoemi cdo dit e me teper .
Kemi besimin e plote qe do te arrijm ta rikthejm kete EMER atje ku e ka vendin dhe jo ta perbaltim duke e lene ne

mais informações »

Faleminderit!

26 Dia 2,129, 14:39 Publicado em Albania Albania Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Faleminderit te gjithe atyre qe jane ne Partine Revolucionare nje pershendetje e vecante u takon atyre qe me votuan mua per kryetar ne PR.
Faleminderit gjithashtu te gjithe eshqiptareve te cilet ndihmojne ne zhvillimin e komunitetit tone.

mais informações »

Partia Revolucionare

34 Dia 2,125, 05:52 Publicado em Albania Albania Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Anetar te nderuar te Partis Revolucionare.
Kemi nisur nje rrugetim goxha te gjate sebashku . Qe nga themelimi i kesaj partie e deri ne keto dit te arta te saj .
Per muaj me rradhe kemi qene forca e dyte ne kongres.
Dhe tashme krijuam nje

mais informações »

Ministria e Imigracionit

16 Dia 2,122, 06:49 Publicado em Albania Albania Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaiseShqiptar te eShqiperis Krenare .

Pershendetje Trima , sot ju bej thirrje te bashkoeni me eShqiperin dhe te mos rrini neper bote .

Une e kuptoj shum mire qe ju rrini per perfitime personale sepse … mais informações »

Thirrja ime eshte nji, "Ja Vdekje Ja Liri "

12 Dia 2,105, 12:55 Publicado em Albania Albania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik

Anullatos largohu me te mire
Lere Shqiperin e Lire
Se te kuq te bej me boje
Cerciz Topulli me thone
Jam ne Juge
Jam ne Veri
Jam Toske,Geg'e Malesi
Jam ne Lugin,Kumanov,Prevez e Ulqin
Jam kudo qe flitet Shqip
Ndaj largohu sa me pare
Jam

mais informações »