Fundo lig/desl

[RR#1] Nowy dyktator, nadrabiamy zaległości

26 4 dias atrás Publicado em Poland Poland Ordens de batalha Ordens de batalhaWitajcie szanowni Państwo!

W dniu dzisiejszym pierwsze wydanie rzecznika w tym miesiącu. Niestety prezydent nie trafił nam się zbyt udany, biorąc pod uwagę niską aktywność i jeszcze … mais informações »

[RR#2]TW z Białorusią etc

6 Dia 3,164, 13:44 Publicado em Poland Poland Ordens de batalha Ordens de batalhaWojna treningowa z Białorusią

Właśnie "przegłosowane" Natural Enemy na Białoruś będzie jedynie wojną treningową - głównie w związku z Aircraft Rank, tak byśmy mogli ją sobie spokojnie … mais informações »

[RR#1]Wakacyjnie ale stabilnie

13 Dia 3,158, 14:54 Publicado em Poland Poland Ordens de batalha Ordens de batalhaNa wstępie pragnę przeprosić za zwłokę z tą publikacją. Gdyż większość spraw, które zostaną opisane poniżej w przeciągu ostatnich dni byłaby opisywana zupełnie inaczej - na wiele różnych … mais informações »

[RR#4] Manticore, Plato się tłumaczy, wieści ze świata

19 Dia 3,144, 09:52 Publicado em Poland Poland Ordens de batalha Ordens de batalha


Witam w czwartym wydaniu gazety rzecznika rządu!

Dzisiaj będziecie mogli przeczytać tłumaczenie kolejnego wymysłu adminów, czyli nowy tank, Manticore. Dodatkowo twórcy erepa odpowiadają … mais informações »

[RR#3] W końcu nadchodzą zmiany, inne informacje, gramy w ćwierćfinale!

45 Dia 3,141, 02:54 Publicado em Poland Poland Ordens de batalha Ordens de batalhaWitam w trzecim wydaniu gazety Rzecznika Rządu w ten jakże piękny dzień. Gramy w ćwierćfinale z Portugalią i to w zasadzie jest najważniejszą informacją na przestrzeni ostatnich dni.

mais informações »