Fundo lig/desl

Sobre meu jornal

Página da Wiki aberta

Everyday, Everywhere, Ecolog!

Ish-gazeta e parë javore në eShqipëri.
Ish-Zyra e Shtypit te Qeverise.

Emrat e meparshem: Gazeta Korrieri & DC's Journal

[UPDATED][DC] Kushtetuta e Republikës së eShqipërisë

58 Dia 2,067, 15:22 Publicado em Albania Albania Análise e debates políticos Análise e debates políticosPershendetje qytetare te eShqiperise,

Perpara se te filloj, nese nuk keni qejf te lexoni shume, vazhdoni direkt te pjesa e dyte e artikullit

Shpesh kam verrejtur qe disa persona ne
mais informações »

INFORMACIONE PER LOJTARET E RINJ

15 Dia 2,035, 11:57 Publicado em Albania Albania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik


Pershendetje,

Sapo ka filluar publikimi i lojes nga shume lojtare te eRepublik ne facebook dhe presim qe te vijne shume lojtare te rinj. Ky … mais informações »

TO SERVIAN GOVERNMENT: Give supplies to your citizens!

21 Dia 1,917, 15:34 Publicado em Albania Albania Assuntos financeiros Assuntos financeiros

OPEN LETTER TO SERVIAN GOVERNMENT

Dear Servian Government,

Recently, many Servian citizens have been applying in our supplying program (tinyurl.com/progamiUML ).

Examples:
http://prntscr.com/ta9zb
http://prntscr.com/mais informações »

[DC] Per Akuzat Drejtuar Qeverise

79 Dia 1,912, 11:43 Publicado em Albania Albania Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Pershendetje,

Po shoh akuzat e shumta qe i behen qeverise, programit UML edhe te gjithe atyre qe mundohen te punojne per te miren e eShqiperise. Shaku kryesor qe me ben te shkruaj kte artikull eshte artikulli i fundit nga festimbeqa. … mais informações »

[UML] Propozim-Sondazh! VOTONI!

40 Dia 1,909, 05:41 Publicado em Albania Albania Assuntos financeiros Assuntos financeiros

✪ ✪ ✪ ✪ ✪ VOTO KETU: http://tinyurl.com/votouml ✪ ✪ ✪ ✪ ✪Pershendetje te gjitheve,

Kete muaj programi UML ka vendosur qe tju shperndaje ndihma te gjithe lojtareve te eShqiperise (fale donacioneve te Presidentit Ujku76 dhe te … mais informações »