Fundo lig/desl

[MoC] - еЄвробачення - Фінал

33 Dia 3,045, 09:09 Publicado em Ukraine Ukraine Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociais


За результатами голосування, очевидним фаворитом стають The Hardkiss)(з відривом у 4 голоси), і мабуть варто було бmais informações »

[MoC] - еЄвробачення - голосування

57 Dia 3,041, 15:10 Publicado em Ukraine Ukraine Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisПочатково планувалося що нам(комісії) доведеться відбирати 10 пісень з безлічі запропонованих вами варіантів. Але зважаючи що пропозицій було помітно менше, ніж очікувалось, виставляємо на гmais informações »

[MoC] - еЄвробачення

47 Dia 3,036, 15:47 Publicado em Ukraine Ukraine Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociais

Зважаючи що Репа намагається(хай й дуже костурбато) копіювати РЖ, недивно що гравці переносять різноманітні РЖ явища у гру. Так що представляю вам - еРепаблік-версія Євробачення.
Щ … mais informações »

[MinCult] Конкурс на кращий слоган ("Умікни Україну" (с))

23 Dia 2,950, 03:01 Publicado em Ukraine Ukraine Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisДоброго дня, Україно!


Міністерство Культури еУкраїни вітає вас та оголошує конкурс на кращий слоган, який буде уособлювати еУкраїну. Потрібно це для офіційної реклами гри та кmais informações »

[МінКульт] Культура йде у андеграунд. Флешмоб і роздача попкорну

41 Dia 2,839, 20:48 Publicado em Ukraine Ukraine Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociais
[url=http://www.erepublik.com/uk/newspaper/pm-press-
mais informações »