Fundo lig/desl

Kaimiņa stila jaunieši

31 Dia 2,652, 05:41 Publicado em Latvia Latvia Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisArī man ir pienācis laiks pateikt, pietiks šo provokāciju no botiem, derētu takā piebremzēt? Tāpat neko nesasniegsiet, tas par CS pārdošanu vispār bija kaut kas smieklīgs, pašu latviešu bots,kas rī … mais informações »

Prezidenta vēlēšanas kampaņa [SC4CP]

20 Dia 2,631, 14:19 Publicado em Latvia Latvia Análise e debates políticos Análise e debates políticosSveicināti visi eLatvijas spēlētāji.

Atgriezīsim nelielu veco tradīciju par vēlēšanu kampaņu,kas jaunu sen ir aizmirsta. Īsumā, tiek paredzēts atsākt kopīgās sanākšanas jeb organizētības uzlaboš … mais informações »

SC4CP

34 Dia 2,630, 17:08 Publicado em Latvia Latvia Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisĪsi un konkrēti, atgriežos pie darba. Casadeli pārāk labi iekārtojies, nav devis nekādas ziņas no EM pēdējo gada laikā. Ir laiks atkal Latvijai lidot nākošajā līmeni kādu es tai iedevu pirms diviem … mais informações »

Rakstnieku atbalsts & Daudz laimes Latvijai!

10 Dia 2,555, 02:33 Publicado em Latvia Latvia Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublikSveiki spēlētāji!

Ir pagājušas 100 e-dienas kopš mana pēdējā raksta, cik gan ironiski ir tas, kad pēdējais raksts bija par karu ar Baltkrieviju un tieši tagad esam atsākuši nākošo karu ar viņiem, … mais informações »

Karš ar Baltkrieviju

18 Dia 2,455, 14:32 Publicado em Latvia Latvia Análise da guerra Análise da guerraSveiki spēlētāji!

Te atkal es, saskaņas centrs, jau nu nē, bet gan paši ziniet kas. Gribēju izveidot nelielu rakstu par mūsu kopienu. Gribētu pateikties visiem, kas bija … mais informações »