Fundo lig/desl

[BAŞKANLIK] Önemli Bilgilendirme

51 Dia 2,731, 11:24 Publicado em Turkey Turkey Análise e debates políticos Análise e debates políticos


Merhaba Dostlar,
Başkanlığımda 1. haftanın sonuna geldik ve bu süre zarfında ülkede neler oldu bitti kısa bir özet geçip, planlarımızla ilgili bilgilendirme yapmak için bu makaleyi açma gereği gördüm. … mais informações »

[BAŞKANLIK] Teşekkür Makalesi

85 Dia 2,724, 07:57 Publicado em Turkey Turkey Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Değerli eTR vatandaşları, dostlarım,

Dün yapılan seçimler sonucunda bana göstermiş olduğunuz teveccühe içtenlikle teşekkür ediyorum. En az benim kadar iyi ve güvenilir olduğuna inandığım bir rakibe karşı bu kadar ciddi bir fark … mais informações »

[MooN-StaR] Kabinemiz

80 Dia 2,722, 03:16 Publicado em Turkey Turkey Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Selam Dostlar, Arkadaşlar,

Önümüzdeki bir ay boyunca birlikte çalışarak ülkeye hizmet etme gayreti içerisinde olacağımız takım arkadaşlarımızı belirledik ve sizlerin takdirine sunuyoruz. Kabinemiz siyasi anlamda çeşitlilik gösteriyor ve bu ş

mais informações »

[MooN-StaR] Başkan Adaylığım

100 Dia 2,719, 05:01 Publicado em Turkey Turkey Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Merhaba arkadaşlar, dostlar, kardeşler,

Uzunca bir süre ülkeye başkanlık veya diktatörlük yapmak esasen aklımda yoktu. Ancak çevremden devamlı olarak ülkeye başkanlık yapmam gerektiği şeklinde telkinler aldım. Şimdiye kadar eTürkiye'ye çeş … mais informações »

[MooN-StaR]GRAND JACKPOT

68 Dia 2,487, 13:31 Publicado em Turkey Turkey Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisParanız yoksa girişmeyin bu kumar işine beyler. Gold çoktu inat ettim alacam diye 🙁 Fakir işi değil vallahi xD … mais informações »