Fundo lig/desl

Join the new world

 

Piedāvājums, kā papildināt kasi un padarīt spēli interesantāku

Dia 1,825, 08:08 Publicado em Latvia Letônia por Mareks Kalnins

Sveiki.

Daudz dažādu apstākļu dēļ spēle un aktivitāte tajā stagnē. Zelta trūkums ir tikai viens no iemesliem. Neanalizēšu kas un kā, svarīgākais, ka visi piekrītam, ja būtu zelts, tad gan eLV rullētu.

Piedāvāju izdomāt produktus un pakalpojumus, ko varētu tirgot vai iznomāt citām valstīm vai spēlētājiem.

Pats personīgi strādāju pie mājas lapas - valsts kopienai.
Mājas lapas funkcionalitāte ir veidota izvirzot dažādas problēmas un risinot tās ar tehniskām iespējām, ko sniedz tīmeklis.

Piemēram - Informatīvais trūkums par pagātnes notikumiem.

Katrs būs pamanījis, kā pēdējās dienās plēšas Jēzus ar McDauni. Saprotu, ka večiem un vecenēm ar stāžu šai spēlē viss ir skaidrs, a man jaunajam nav. Gribētos redzēt sekciju ar vēstures notikumiem, kas, kā bija, iesaistīto komentāriem utt.

Tas pats par kursantu ar Latvisko uzvārdu - da jupis viņu zin kurš muld kurš nē, jo katrs maļ savu.

Šādā informācijas trūkumā ir NEIESPĒJAMI izvērtēt.

Tātad mājas lapā būs vēstures sadaļa - kas bija prezidenti, kādus uzdevumus izvirzīja, ko sasniedza, ko nē utt, lai visa tauta redz, kas ir fuflagons, kas žurka zaglīga, kas afērists svēts. Kongresmeņu darbi un nedarbi.
Saprotu, ka taktiskas drošības pēc nedrīkst izpaust nākotnes plānus pretiniekiem. Nu OK, bet kur ir raksti un materiāli par to pēc tam, ko un kā domājāt, ko darījāt, kāpēc tā un ne savādāk. NAV.

Komunikācija un Koordinācija.

Vot jūs visi esat aši ar skaipu un mirkiem. Neērta sistēma, pilnīgs informatīvais vakums par to - kur, kas un kā. Nedod dievs, ja pajautāsi shoutā - nu kas Tu nezini vai - kur, kas, kā.

Pilnīgs info trūkums par tirdzniecības un ražošanas knifiem.

Vecie tam ir jau izgājuši cauri, jaunajam info ir grūti atrast, un ja vēl proti tikai LV un ne EN vai RU vai kādu citu ne bū ne bē, tad galīgi švaki.

Dēļ saišu trūkuma uz mirkiem un skaipiem, skaipa svarīgie kanāli piedrazoti ar tiem un visur lieliem izsaukuma/izmisuma burtiem apgādātāji kliedz - NESPAMOT, jo ej un sameklē to kas piesakās.

Kaujas laikā nav vietas, kur reālajā laikā parunāt ar kādu, kas sēž citur ierakumos, lai vienkārši nosistu laiku, vai lai sakoordinētu BH.

Koordinācijas trūkuma dēļ ir cīņas ar 80+ sienas un tad burtiski pēc 1h kauja beidzas ar zaudējumu, jo iepriekš visi ir izsituši visu un nav kam nākošajā kaujā bliezt.

Šito sarakstu par komunikāciju un koordināciju varētu turpināt, bet paaidām nav jēgas. To citreiz.

Krāpnieki un to varoņdarbi, kur tas viss ir? Kā tos atrast, ja mani pēkšņi uzrunā kāds un piedāvā Q7 tankus par unikālu cenu?

Uzvaras un Zaudējuma Garša

Paskaties uz citiem, kam medāļi vairāki simti, vai leveļi daudz. Atceries savu uzvaru un prieku par to, vai rūgtumu par nevvinēto medāli, un saproti, ka tam tur vairāki simti šādi momentu. Nu var jau būt viņām emociju jau vairs nav, bet toties cik ir bijušas - kur tas viss ir?? Vai tas kaut kur parādās? Vai parādās dramatiskās pēdējās minūtes, kad pakās to sasodīto kauju, jo ne maizes ne batonu vairs nav??? Nē. Bet kā gribētos parādīt - re re kā bija, tas bija super.
Tā gribētos uzvilt T-krekliņu ar Latvijas - Krievijas cīņas rezultātu, un savu rezultātu topā. Vai uz krūzītes, ko ofisā turēt - sasitām zviedrus tad un tad.
Lai citi spēlētāji redz, kādas bezcerīas cīņas bija un tika izvilktas apmeklējot manu profilu.

"Reālās dzīves talanti"
Katram no mums, kas spēlē spēli ir savas intereses, profesija, studijas, utt, kāpēc tad to neapvienot zem viena jumta? Tev ir prasmes, kas var noderēt man, daļa naudas Tev, daļa zeltā atpakaļ spēlē. Da jebkurā proporcijā.

Piemēram - mums vajag vēsturnieku, kur to ņemt, diezin vai ka McDaunis, Rācenis vai Jēzus sāks rakstīt vēsturi, lai arī to valoda ir līmenī. Bet ir vēstures fakultāte ar forumu - iztaisām tematisko reklāmu viņiem, piesaistam ar konkrētu mērķi konkrētam uzdevumam, ja no 100 vēsturniekiem 1 piekritīs, nu ko mums vēl vajag. Reklāmām ideju ir pa pilnam, galvenais, lai realizētāji ir, un te nu mēs tieši varam sasistīt studijas vai darbu konkrētā jomā ar to, ko vajag eLatvijas sabiedrībai.

Ir vēl dažādi aspekti, bet uzskatu, ka ar tiem pietiek - mājas lapa ko taisu būs ar sekojošām tehniskām funkcijām un iespējām:

1.Kontenta menedžmenta sistēma, lai veidotu dinamiskus un patstāvīgus rakstus;
2.Forums;
3.Čati (pagaidām ne video, bet iespējams arī tādu);
4.Eveikals - tirgot eLatviešiem krekliņus, krūzītes, cepures, utt ar eLatvijas simboliem;
5.Lietotāja profila sistēma - ar galeriju, pasākumu kalendāru, vēstuļu sistēmu un grupām. Uz spēlētāja profila būs pieejamas bildes, video, aktivitātes utt;
6.Baneru sistēma, kur reālās dzīves aktivitātes var tikt reklamētas,
7.Saišu sistēma, uz Lietotāju darbu, interešu utt lapām;
8.Katra publikācija automātiski publicēsies twiterī un facebookā (par draugiem nezinu, neesmu nekad to realizējis, bet ar kāda palīdzību var arī to)
9.Aktivitātes punktu sistēma;
10. Izveidosim paypal kontu, kur saņemt naudu un ar ko apmaksāt erepublikas zeltu, ja gadījumā būs arī naudas ieplūdums no suvenīriem un citām andelēm.
11. UTT

Kad izveidosim un izmēģināsim savas valsts lapu, noslīpēsim un pieslīpēsim, klonēsim un pārdosim vai izīrēsim to citām valstīm par zeltu vai reālu paypal pārvedumu, ko bahāsim atpakaļ spēlē.

Te ir tikai tehniskais piedāvājums. Riski utt nekas nav izskatīti. Šī plāna realizācija ir bikiņ komplicētāka, nekā te aprakstīts, jo ļoti stipri atkarīga no cilvēku iesaistīšanās, tādā ziņā, ka, kā viņi tiek iesaistīti aktivitātē. Bet par to citreiz.

No Jumsīm gribētos dzirdēt - ko teiksiet, ko domājiet par naudas pelnīšanu ar mājas lapas palīdzību.

 

Comentários

rOlix13
rOlix13 Dia 1,825, 08:24

Tāda eLatvijas rakstītā vēsture noderētu gan, kaut gan katram jau droši vien būtu sava interpretācija kas un kā notika.

kefirs182
kefirs182 Dia 1,825, 08:45

Idejas ka mājas...

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty Dia 1,825, 08:52

Nesen tieši iedomājos, ka mums vajadzīgas hronikas, jo vēsture mums ir bijusi diezgan raiba un bagāta ar notikumiem.

Mongis
Mongis Dia 1,825, 08:53

Lai veicas.
Nodrosinasu atbalstu!
o7

McDaunis
McDaunis Dia 1,825, 08:54

Erepa vēsturi 101% būtu kopīgi jāraksta Superlatvietim, Kasparam09 un statas mīlētājam Kirilam / vēlams bez kaku mētāšanas /. Es tikai spēlēju. McDaunis

McDaunis
McDaunis Dia 1,825, 08:56

+ vote

KarlisK
KarlisK Dia 1,825, 10:26

Izlasīju rakstu ... ļauj minēšu - tu nesen atklāji WordPress vai Joomla?

KarlisK
KarlisK Dia 1,825, 10:32

Par idejām gan pluss .... par plānoto izpildījumu gan pus-mīnuss - iesaku piesēsties un pārdomāt vēlreiz "iespējas" ... apdomāt kā šīs iespējas savstarpēji sadarbosies un kā novērst, ka galarezultātā sanāk 5 lapas sadaļu vietā 5 dažādas lapas zem vienas domēnas.

KarlisK
KarlisK Dia 1,825, 10:35

+ vēl piekrītu McD - vēsturi laikam jau labāk tiešām būtu labāk ļaut rakstīt Kaspars09 ... kā arī viņš varbūt vēl varētu izvilkt vecos kontaktus un pieaicināt vecos purnus palīgā kuri eRep ir pametuši. Googlē parakājoties starp citu ja nemaldos vēl joprojām var uzrakt vecos eRepā rakstītos rakstus par eLV vēsturi.

Mareks Kalnins
Mareks Kalnins Dia 1,825, 12:19

Lai Tev būtu mierīgi precizēšu, kopš 2005 gada. Un atklāju Elxis. Pēc tam pārgāju uz joomlu, nodibināju mājas lapu izveides un hostinga uzņēmumu Latvijā, tad to pārdevu un kopš 2010 darbojos UK.
Kāda tam nozīme uz kā veidots???

kamikaza2
kamikaza2 Dia 1,825, 14:07

eLatvijas vēsturi jau rakstijuši sava laika vadītaji - Jezups un Speedking.
Pameklējiet Kultūras avīzēs utt un labāk būtu to visu pārpublicēt un savākt kopīgi 🙂

arca7
arca7 Dia 1,825, 15:15

Njā ir daži episki vēstures mirkļi - http://www.erepublik.com/en/article/lai-neaizmirstam-un-nepiedodam--1389665/1/20 kā viens piemērs :-]

arca7
arca7 Dia 1,825, 15:22

Bet ja ir interese kaut ko izlasīt par ļooooti seniem laikiem, tad lūdzu - http://www.erepublik.com/en/article/elatvijas-v-sture-12-da-a-demokratiz-cija-151--1818920/1/20

KarlisK
KarlisK Dia 1,825, 16:52

"Kāda tam nozīme uz kā veidots???"

Nekāda, vienkārši priekšstats sākumā radās, ka tikko ticis atklāts kas ir CMS un tad uzreiz gribas uz tā rēķina fiksi vieglu naudu sagrābties.

gudrinieks
gudrinieks Dia 1,826, 02:41

"Tātad mājas lapā būs vēstures sadaļa - kas bija prezidenti, kādus uzdevumus izvirzīja, ko sasniedza, ko nē utt, lai visa tauta redz, kas ir fuflagons, kas žurka zaglīga, kas afērists svēts. Kongresmeņu darbi un nedarbi."

Atbalstu!

KarlisK
KarlisK Dia 1,826, 09:04

Ja vēl kaut kur dzīvs, tad īpaši jau bijušie eRep "supervaroņi" kā Kurzemes Karalis Kristaps, Visvaldis Bargais, Red Fox ar varētu sniegt zināmu ieguldījumu informācijā ... īpaši jau par pašiem eLatvijas pirmssākumiem

RaviMirza
RaviMirza Dia 1,826, 09:26

voted o7..

MoFA eIndonesia organized a game for International eRep players:
www.erepublik.com/en/article/2159375/1/20

=== Spread the Words !!! ===

kamikaza2
kamikaza2 Dia 1,826, 11:49

arca7 tie nemaz nav tik seni laiki

Nostrop
Nostrop Dia 1,827, 03:29

Vestures sadla butu noderiga. Bet ja "un ja vēl proti tikai LV un ne EN vai RU vai kādu citu ne bū ne bē", tad jaiet skola nevis jaspele spelites interneta:P

BruzisA
BruzisA Dia 1,827, 04:34

Ja kaut pusi no tā visa realizētu, tad būtu super 🙂 o7

Imauts
Imauts Dia 1,827, 06:28

"4.Eveikals - tirgot eLatviešiem krekliņus, krūzītes, cepures, utt ar eLatvijas simboliem;"

Cep augšā - es patīrīšu.

 
Publicar comentário

O que é isso?

Este é um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Crie um personagem e ajude seu país rumo à glória. Torne-se um herói de guerra, um editor renomado ou um guru das finanças.