Ketvirtoji valstybÄ—. Belgija

Day 1,651, 03:14 Published in Lithuania Lithuania by freshas

Sveiki. Tęsiame Europos valstybių apžvalgą ir šįkart mūsų akiratyje atsidūrė dar viena maža šalis - Belgija. Įdomaus ir malonaus skaitymo.

BELGIJA (1651 diena)


Pirmiausia susipažinam su Belgijos originaliais regionais


Originalios žemės ir ištekliai:
Flanders – žuvis (Fish)
Wallonia – geležis (Iron)
Brussels – vaisiai (Fruits)

Socialinė padėtis:
Reitingas: 48
Aktyvių žaidėjų: 651
Vidutinis piliečių lygis: 15
Vidutinis pasaulio piliečių lygis: 26

Ekonomika:
Dabartinių regionų:
Flanders (žuvis)
Wallonia (geležis)
Briuselis (vaisiai)

Politika:
Dabartinis prezidentas: mittekemuis
Seimą sudaro 30 piliečių:
– Res Belgica 20 % (Partijos prezidentas AndreasC)
– H.O.P.E. 10 % (Partijos prezidentas A. Vegan)
– Belgium for Belgians 33 % (Partijos prezidentas Jofroi)
– LibertarianCommunistCollective 26 % (Partijos prezidentas Karakoran)
– All Togethers 10 % (Partijos prezidentas BrunoCND)

Prezidentų istorija:
Pirmąkart prezidento rinkimai buvo 2009 metų sausį. Tačiau tų pačių metų balandžio-spalio mėnesiais Belgija tiesiog neturėjo jo. Iš viso be prezidento valstybė buvo 8 kartus ir visus juos gilioje senatvėje. Po tris kartus šiltoje kėdėje sėdėjo ThomasRed ir dabartinis prezidentas mittekemuis, po du kartus prezidentu pabuvojo Apotygma, MatyamQ ir Nohjis. Iš viso Belgija turėjo 26 skirtingus prezidentus.

TOP5 piliečiai:
1.Ward de Bever (43 lvl, 12027 strength)
2.NLSP (43 lvl, 10084 strength)
3.Jofroi (43 lvl, 15178 strength)
4.Aldous Zamiatin (42 lvl, 9666 strength)
5.wazowzky (40lvl, 8652 strength)

TOP5 Kariniai būriai:
1. - Belgian National Army (Komanderis tecuvo)
2. -Belgian Civilian Army (Komanderis Aldous Zamiatin)
3. - Belgian Training Academy (Komanderis BrunoCND)
4. - Belgian Armed Forces (Komanderis shadowukcs)
5. - LibertarianCommunistCollective (Komanderis lin0leum)

Kadangi žemėlapio duomenis turiu tik nuo 2011 metų gegužės 13 dienos, tai nuo šios datos ir apžvelgsime Belgijos teritorijų kitimą, dėlko jos kito ir kas tai įtakojo.

2011 metų gegužės 13 – birželio 5 diena, prezidentas mittekemuis

Belgija visą laiką laiko savo originalius regionus, kaimynių statusą turi Jungtinė Karalystė, Prancūzija ir Lenkija, kuri atėmusi tas vokiečių teritorijas, kurios turėtų ribotis su Belgija.

2011 metų birželio 5 – liepos 5 diena, prezidentas mittekemuis
Iki mėnesio vidurio viskas ramu, tačiau birželio 18 dieną Jungtinė Karalystė įžengia į vakarinę belgų teritoriją Flanders. Kitą dieną belgai praranda ir Wallonia, tačiau tuo pačiu metu susigrąžina Flanders. Birželio 23 dieną anglai galutinai išvejami iš Belgijos ir mittekemuis baigia savo dvi iš eilės kadencijas.

2011 metų liepos 5 - rugpjūčio 5 diena, prezidentas Fhaemita Malodorous

Visą liepos mėnesį ramu, tik rugpjūčio pradžioje JK vėl pabando laimę Belgijoje ir atima Flanders. Ją išlaiko ir iki prezidento kadencijos pabaigos. Be to, pagaliau šiaurinėje pusėje olandai susigrąžinę visas savo teritorijas vėl turi sienas su Belgija.

2011 metų rugpjūčio 5 – rugsėjo 5 diena, prezidentas Critically


Iki rugpjūčio vidurio vyksta apsišaudymas tarp Belgijos ir JK belgų teritorijose, tačiau JK daugiausiai turėjo užėmusi du regionus. Tuo viskas ir baigėsi, nedaug truko laukti ir britai buvo išvyti. Rudenį belgai pasitinka eilinį kartą su visomis savo teritorijomis.

2011 metų rugsėjo 5 – spalio 5 diena, prezidentas Monsiour Guillontine

Belgijos žemėse viskas ramu ir šį mėnesį. Tik kaimynai inirtingai kovoja su priešais. Jungtinė Karalystė su Kanada bei Švedija, Lenkija bando išsaugoti prancūzų žemes, tačiau Prancūzija sėkmingai jas atsikovoja, o vokiečiai jau seniai po lenkų padu.

2011 metų spalio 5 – lapkričio 5 diena, prezidentas jamster737


Belgija karuose išlieka neutrali ir stovi kaip medis kontratakų apsuptyje. Teritorijos lieka tos pačios. Su kaimynais reikalai tokie. Kol lenkai kovoja ir vėl užima daugelį prancūzų regionų, olandai pasinaudoja ta proga ir atsiima kelias savo žemes. Jungtinė Karalystė bent jau trumpam išveja Kanadą iš Europos.

2011 metų lapkričio 5 – gruodžio 5 diena, prezidentas Ward de Bever


Belgija mėnesio pradžioje pirmą kartą nuo gegužės 13 dienos išsiplečia toliau už savo sienų ir trumpam paima Southern Netherlands. Tačiau olandai nedaug truko ir susigrąžino savo originalų regioną. Lapkričio 26 dieną ateina baisiausi Belgijos laikai. Prancūzai neturėdami nuo lenkų kur trauktis ir įvaryti į kampą užima pradžiai Wallonia, o paskui ir kitus belgų regionus ir pirmą kartą Belgija tampa okupuota. Tik dienai. Belgai netrukus susigrąžina visas savo žemes ir Ward de Bever gali giliau atsikvėpti – baigėsi gal ir sunkiausias, tačiau manau įdomiausias mėnuo.

2011 metų gruodžio 5 – 2012 metų sausio 5 diena, prezidentas MaryamQ


Atsigavę prancūzai metų pabaigoje antrą kartą per paskutinį mėnesį okupuoja belgus, tačiau jau kaip tapo įprasta – neilgam. Naujus metus belgai spėja pasitikti su visais originaliais regionais. Tuo tarpu žemėlapis per šį mėnesį kardinaliai pasikeitė. Nors ir belgai išsaugojo savo teritorijas, tačiau lenkai prarado iniciatyvą tiek prieš prancūzus, tiek prieš vokiečius, kurie pagaliau ribojasi su belgais. Šiaurinėje pusėje Olandija susigrąžino visus savo regionus, o vakarinėje Prancūzija laiko daugiau kaip pusė užimtą JK.

2012 metų sausio 5 – vasario 5 diena, prezidentas Nohjis

Per mėnesį Belgijos teritorijos nepakito, o kaimynų pakito nežymiai. Vokiečiai vėl turi atlaikyti lenkų spaudimą, Jungtinė Karalystė beveik visa užimta Prancūzijos ir Kanados, olandai išsaugo savo visas žemes.

2012 metų vasario 5 – kovo 5 diena, prezidentas Nohjis

Belgija su visais savo originaliais regionais. Prancūzija vis dar laiko pietines JK žemes, kuriose prancūzams reikalingi alyvos ir karvių bonusai. Daugiau viskas po senovei.

2012 metų kovo 5 – balandžio 5 diena, prezidentas David Cnudde

Kovo 8 dieną viena nykštukė Olandija pirmą kartą užpuola kitą nykštukę Belgiją. Vienu metu belgai buvo palikti tik su Briuseliu, tačiau tada jie atsitiesė į pradėjo kontrpuolimą. Visą kovo mėnesį vyksta ping-pongas tarp šių dviejų valstybių, bet balandžio 1-ąją, tikrą melagių dieną, Olandija pasiekia viršų ir okupuoja belgus bei pasisavina du jiems reikalingus bonusus – vaisius ir geležį. Iki prezidento kadencijos pabaigos belgai susigrąžina visas savo žemes. Kaimynių teritorijos galima sakyti nepakito.

2012 metų balandžio 5 – gegužės 5 diena, prezidentas BrunoCND


Balandžio 26 dieną Belgija dar kartą užpuolama Olandijos, tačiau šįkart tai draugiškas karas. Atsiradęs True Patriot medalis diktuoja sąlygas ir šie karai leis susirinkt patrioto medalių, nes pastaruoju metu tiek Belgija, tiek ir Olandija neturi (gal greičiau jų niekas nepuola) su kuo kariauti. Kadencijos pabaigoje belgai netenka kaimynų olandų, kurie okupuoti lenkų, o pietinėje pusėje atsiranda nauji kaimynai – tai vengrai, kurie pasiruošę žengti per Prancūziją ir susirinkti kuo daugiau prancūzams priklausomų bonusų.

2012 metų gegužės 5 – gegužės 28 diena, prezidentas mittekemuis


Pradžioje vengrai praeina pro kelis belgų regionus, bet tik tam, kad galėtų pasiimti reikalingą karvių bonusą Southern Netherlands teritorijoje. Toliau belgų teritorijos nekito ir šiai dienai turime tai, ką turime.


Štai ir baigėme apžvelgti jau ketvirtąją valstybę. Paskutinis straipsnis apie Baltarusiją sulaukė didžiausio dėmesio nuo laikraščio atidarymo. Tai labai smagu ir paskatino imtis tam tikrų naujovių. Pirma, kad kitas straipsnis bus ne apie Europos valstybę, o griebsimės jau Argentinos. Antra, kad ieškomas savanoris vertėjas iš lietuvių į anglų kalbą. Dėl sąlygų susitarsime. Tai leis straipsnius leist ne tik lietuvių bendruomenei, bet ir platesniu mastu. Tai tiek. Sėkmės. Vote & Subscribe