Fundo lig/desl

Join the new world

 

Faleminderit të gjithë!

Dia 1,903, 15:53 Publicado em Albania Albânia por Labern


Të nderuar Shqiptarë të eShqipëris krenare.

Me këtë artikull desha që të ju faleminderohem përzemërsisht për përkrahjen, në zgjedhje, votën që ma dhatë, të gjithë që më uruat Presidencën dhe gjithë shqiptarët edhe pse më kanë fyer e kan poshtërsuar vetën dhe shqipërin prap Ju Faleminderit spaku që jeni në këtë lojë dhe ndëgjohet zëri juaj në mënyra të ndryshme, sido që të jetë ky muaj fillimi i tij ishte shum i mir ( Janari ) por pas një gabimi personal timin u shkaktuan disa trazira që kërkoj falje edhe një herë për këtë dhe shpresoj që më tutje të jem dhe do të jem edhe unë një si ju nuk do mbetem përgjithmon President edhe 8h edhe do jam qytetarë i thjesht që do i shërbej shqipërisë si të kam mundësi dhe ta bëj atë punë më së miri.

Shpresoj dhe besoj që kandidatët e ardhshëm të jenë të përgaditur për CP dhe ta ndihmojnë Shqipërinë jo shumë herë ka qenë shqipëria mirë prandaj duhet që të vazhdojmë të i shkelmojmë sllavët nga trojet tona një herë e përgjithmon.

Prej tani i uroj Presidencën atij që do ta votojë populli sinqerisht dhe do fitoj presidencën sido që të jetë pasi zgjedhjet e kaluara ishin me pak probleme dhe nuk duhet të perseritur prandaj le të jenë në rregull dhe si duhet të jenë.

Andaj ju ftojë të gjithve të votoni nesër për atë që mendoni se duhet të fitoj dhe mund të bëj punë të mira për eShqipërinë.

Sinqerisht Labern
I juaji Presidenti
 

Comentários

Vjollca Linda Ajdini
Vjollca Linda Ajdini Dia 1,903, 16:05

kush punon gabon prandaj mos i jep vetit siklet se poplli jon eshte i till shiqon vetem per me gjet kritik ,kritikonin pse spo mundohemi me qliru kosoven tani kritikojn pse e sulmum dhe kushdo qe te vjer kyietar i ri do te ket kritika

erjol1
erjol1 Dia 1,903, 21:50

V

ujku76
ujku76 Dia 1,904, 05:24

Respekte! Ishte hera e pare Shqiperia kishte kater territore ne kete muaj. Se si do jete muaji qe sapo erdhi kjo mbetet per tu pare, por e ardhmja e Shqiperise eshte patjeter e ndritur.

Shqiperia eshte vend i vogel dhe nuk e ka luksin per te patur kaq grindje, mosmarreveshje e deri sharje midis qytetareve te saj, sic ndodh ne te vertete. Uroj qe kjo periudhe te mbyllet dhe nje kapitull i ri te hapet. Nje kapitull ku respekti reciprok te jete kryefjala e Shqipeve.

Bashkepunimi i te gjitheve ne duke u mbeshtetur mbi vlerat tone me te mira le te jete fryma qe do te percjellim tani e mbrapa.

Eshte bere c'eshte bere ne te shkuaren, le te falim, te harrojme e te shikojme drejt te ardhmes te gjithe bashke!

o7

Alb0Golem
Alb0Golem Dia 1,904, 07:05

Jo faleminderit ty per punen e palodhur qe bere ne krye te shtetit, megjithese bere nje gabim te vogel qe prozove Serbine si NE , ishe nje nga presidentet me te mire ne historine e e-Shqiperise, vazhdojme te punojne per te ardhem e shqiperise ne te ardhmen.

PS: mos u merzit per komentet negateve sepse vetem gabimet kujtohen jo te mirat 😛

Kthetra Alb
Kthetra Alb Dia 1,904, 09:28

Faleminderit Labern per kohen dhe mundin!!

illegal name002
illegal name002 Dia 1,904, 10:07

hec be pisi trun 5k all ti qova e sen sbone

Beni Koca
Beni Koca Dia 1,904, 12:05

Me gjith respekt, je kon dhe ende je ... Suksese Vendas 🙂

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Dia 1,904, 12:54

Ishin si ishin ceshtie e mbyllur tani ti edhe pak edhe do cohesh nga karrikgia e CP 😛 edhe do jeshe prap ai labern palloshi qe une njofta kure te kisha komandant ne d2 . Kur me jepje ato urdherat me shpernda ndimat edhe une direkt te thosha pallosh shperndai vete prandaj te kemi komander 😉

Kohe te bukura Labern djali . Me vjen keq qe e mora shum serjozisht ca kohe kete loje 😉

Nje nder CP me te mire ne historin e eShqiperis , edhe pse e prishe icik me ate NE gabim 🙂
Suksese ne vazhdim pallosh 🙂

kushtrimzz
kushtrimzz Dia 1,904, 14:10

o7

Al Punk
Al Punk Dia 1,904, 16:34

Labern je grup! Mos e vrit mendjen! 🙂

enzq
enzq Dia 1,904, 19:20

o/

fipil10MKD Dia 1,905, 01:43

Comentário apagado

 
Publicar comentário

O que é isso?

Este é um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Crie um personagem e ajude seu país rumo à glória. Torne-se um herói de guerra, um editor renomado ou um guru das finanças.