Fundo lig/desl

Join the new world

 

DÜNYADAN GELİŞMELER

Dia 1,996, 11:43 Publicado em Turkey Turquia por M.C53

İyi günler Etr halkı bu makalemde savaş durumunu anlatacağım.Bugünlerde Dünyada fazla savaş olmuyor sanki fırtına öncesi sesizlik gibi bir kıvılcım bekliyorlar. Etr halkıda savaş yakalamak için her yere gidiyor.

SAVAŞ DURUMU

BULGARİSTAN - ROMANYA ,MISIR, SUUDİ ARABİSTAN

Uzun süredir devam eden savaşta her gün en az bir savaş açılıyor .Bulgaristan şuanda üstünlüğü ele aldı fakat Ortadoğda isyan savaşları onu çok uğraştırıyor. Şuan Mısır isyanı gerideler Mısır alıcak gibi diğer savaşta Suudi Arabistan kaydeyor çok cephe Bulgaristanı yoruyor bakalım ne kadar böyle devam edecek

BREZİLYA - GÜNEY AFRİKAGüney Afrika beklenmedik bir şekilde Brazeilyanın altın madeni olan bölge saldırdı ve önde alıcak gibi Brazilyalılar böyle bir şeyi beklemedikler için bölgeye asılamadılar.

POLONYA - ALMANYATWO büyük ülkesi devletin ortasında sorun teşkil edecek bir COT üyesi istemiyor bunun için ilk meclise doğal düşman yasası verdiler ve geçtikten sonra haraketa başladılar. Büyük bir üstünlükle Almayayı Avrupadan atmak uğreşıyorlar.

SLOVAKYA - AVUSTURYASlovakya bu aralar saldırgan tavır sergiliyor TWO üyesi olması ve iyi yardım alması komşu ülkelerin ittifakları bulunmaması bunu etkiliyor.İlk Çek Cumhuriyetine giren Slovakya burda fazla tutunamıyıcağını anladı ve rotasını Avusturyaya çevirdi.TWO üyesi olan Letonya AirStrike maruz kalması ittifakının olmaması ve bunlara birde Slovakya eklenince Avusturya silindi açtığı isyan savaşını kazanıyor.Tekrardan geri dünmeyi planlıyor


PORTEKİZ - İSPANYAPortekiz yanlış bir hareket yapıp Venezuela Doğal Düşman yasaını meclise sundular ve geçtikten sonra savaşş başladı o kadar güçlü olmayan COT üyesi Venezuela aldığı yardımla Portekiz adasını aldı bunu kaçırmaya İspanya Porketiz toprakları aldı ve silindi derken Venezuella elinde bulunan toprağını geri aldı ve şimdi tekrar eski topraklarına kavuşmak için isyan savaşı açtı fakat yenilmek üzereler.

Şimdilik bu kadar iyi günler Etr halkı emeğe saygı için vote + sub

 

Comentários

M.C53
M.C53 Dia 1,996, 11:45

pirinç kapalı çünkü bu aralar fakirim napıcan gelişmeye çalıışan bir vatandaşım 😁

sarimsaksogandomatesmercimek
sarimsaksogandomatesmercimek Dia 1,996, 11:54

ikinç salmalısın o zaman.

M.C53
M.C53 Dia 1,996, 11:57

bi defadaki makalede sanada salcam

rupafin
rupafin Dia 1,996, 14:32

votada

 
Publicar comentário

O que é isso?

Este é um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Crie um personagem e ajude seu país rumo à glória. Torne-se um herói de guerra, um editor renomado ou um guru das finanças.