Fundo lig/desl

Join the new world

 

Bejme 1 loje !!!!

Dia 1,904, 10:46 Publicado em Albania Turquia por Zamo aka BigDamage

Te gjithe te komentojme qytetin nga jemi si dhe ka jeton dhe te shikojme nga ke me shume persona qe lozin eRepublik...

Shkruan keshtu.

Psh: nga Tepelena,,,
jetoje Tirana
GOGOGOGOGOGO

 

Comentários

Russian Citizen
Russian Citizen Dia 1,904, 10:48

Nga Tirana
Jetoj ne Tirane

Sei Kaon
Sei Kaon Dia 1,904, 10:53

Hahahahahahahahahah
Nga Tepelena (Laberia) jetoj ne Tirane.
🙂

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Dia 1,904, 10:55

Nga Tirana, jetoj ne Tirane

MaiForti
MaiForti Dia 1,904, 10:55

Prishtina

Kleantjo The Legend
Kleantjo The Legend Dia 1,904, 10:55

BURRELI
jetoj N'Burrel ♥♥♥

Enis Murati
Enis Murati Dia 1,904, 10:55

Gjilani 😛

DonCurtis
DonCurtis Dia 1,904, 10:56

TETOVA, ILIRIDE

maxXxy666
maxXxy666 Dia 1,904, 11:02

Peja,Wohlen

Boom3ranG
Boom3ranG Dia 1,904, 11:05

Vendlindja Ferizaj .. a vendbanimi per momentin Ferizaj

dritonshala
dritonshala Dia 1,904, 11:10

nga republika e PEJES edhe jetoj po ashtu ne republiken e PEJES

Kasstro
Kasstro Dia 1,904, 11:11

KUMANOVA!

Sabri Hakuli
Sabri Hakuli Dia 1,904, 11:29

Gjilan , Dheu i Bardh

DarDan 81
DarDan 81 Dia 1,904, 11:35

Tirone, Tirone 😃

Zzo0mlesS
Zzo0mlesS Dia 1,904, 11:39

Nga:Shkodra
Jetoj:Venin ma te bukur ne bote Shkoder 🙂

UIfric
UIfric Dia 1,904, 12:09

Ku ka si Tirona Lale, Ku ka si Tirona 😃

Peja001
Peja001 Dia 1,904, 12:34

republika e pejes nkufi me ameriket e shqiprin

King from Venezuela
King from Venezuela Dia 1,904, 13:25

TETOVAA 😃

Andiroid
Andiroid Dia 1,904, 13:29

Tirona, Teramo (IT)

a le si ander
a le si ander Dia 1,904, 13:31

PEJA

erjol1
erjol1 Dia 1,904, 13:39

Bulqiza jetoj me stanboll...

The Gunnerss
The Gunnerss Dia 1,904, 13:46

Prishtine

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dia 1,904, 13:54

Vendlindje: Bari ( Apulia Italy )
Preardhje: Lekaj Kavaje
Banim: Vercelli ( Piedmont Italy )

kushtrimzz
kushtrimzz Dia 1,904, 14:11

Decan , Prishtine

Snooop Lion
Snooop Lion Dia 1,904, 14:15

Gjormani
Prishtinë

enzq
enzq Dia 1,904, 15:07

Tirona, Montreal

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Dia 1,904, 15:16

khuuu sa gurbetqari qe qenkta ktu 🙁

Gjilan
Prishtine

ujku76
ujku76 Dia 1,904, 16:42

Tirane, Trondheim (prape targen TR)

Psycho KS
Psycho KS Dia 1,904, 17:35

Kërçova, Zürich...ndoshta ka edhe 1 tjeter nga kercova por sbesoj 😃

Erlindi
Erlindi Dia 1,904, 22:14

Istog 😃

izishkoder
izishkoder Dia 1,905, 00:30

shkodran dhe do te jetoj gjthm ne shkoder 🙂

alkedsh
alkedsh Dia 1,905, 00:37

Tirana/athine me pushime

0toringo
0toringo Dia 1,905, 01:08

Gjilan

Altaer
Altaer Dia 1,905, 02:00

Shkodër

K.Loshi
K.Loshi Dia 1,905, 03:58

Prishtine

Behar90
Behar90 Dia 1,905, 06:35

Tirane 😃

besi82
besi82 Dia 1,905, 07:48

Decan DECan

Mustafa XXL
Mustafa XXL Dia 1,905, 09:42

Podujeve

samenamenonameless
samenamenonameless Dia 1,905, 13:13

vendlindja : Shkoder
aktualisht ndollem ne : Shkoder / Tirane ( 2 shtepi 😛 )
vendbanimi ( ne dokumenta ) : Capaz Park Tampa FL

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Dia 1,905, 13:31

peja , franc

Labern
Labern Dia 1,905, 15:55

Kumanove, Iliride, Shqiperi Etnike

Fisnik Shaqiri
Fisnik Shaqiri Dia 1,905, 16:05

Shkup Kryeqendra e DARDANIS
Po ashtu jetoj ne Shkup

Ajkuna
Ajkuna Dia 1,905, 16:20

Prishtine
Fushe Kosove

OmeRahmani
OmeRahmani Dia 1,905, 16:23

SHKUPI ..

Dr. A. Kulla
Dr. A. Kulla Dia 1,905, 16:25

Prishtine
Chicago

ShkupiRepublic
ShkupiRepublic Dia 1,905, 16:53

Shkup
SHKUP

Tash po e mar vesh qe DonCuris esht prej Tetove 😃

Kabesos
Kabesos Dia 1,905, 16:53

Kline , Kline

BennyAliu
BennyAliu Dia 1,905, 17:17

TETOVA, ILIRIDE

H.Prishtina
H.Prishtina Dia 1,905, 17:20

Prishtine

granitiGagi
granitiGagi Dia 1,906, 23:33

Podujevë ( LLAPI )

AnisAlbania
AnisAlbania Dia 1,906, 00:12

Peje

 
Publicar comentário

O que é isso?

Este é um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Crie um personagem e ajude seu país rumo à glória. Torne-se um herói de guerra, um editor renomado ou um guru das finanças.