Fundo lig/desl

Join the new world

 

Bashkohuni me Partinë Reformatore.

Dia 1,825, 12:15 Publicado em Albania Albânia por Rilindasi

Të nderuar bashkëkombasë, nëpërmjet ketij artikulli ju bejë ftesë që të i bashkoheni partisë më të organizuar në Shqipëri, partisë Reformatore.

Partisë mund të i bashkoheni duke ndjekur linkun në vijim: http://www.erepublik.com/en/party/partia-reformatore-3877/1

Kohet e fundit ne kemi hapur dhe forumin në të cilin mund të shprehni idetë tuaja për mirëfunksionimin e Shqipërisë për çeshtje të ndryshme.

Në forum mund të regjistroheni duke ndjekur linkun në vijim:http://reformatoret.albanianforum.net/

Së shpejti do ketë risi në partinë reformatore, ku do mund të jeni edhe ju pjesë e saj

Eja edhe ti, për Shqipërinë e re, Shqipërinë më ndryshe, bashkohu në partinë Reformatore.

Për mirëqenje , llogarillënje dhe stabilitet .
 

Comentários

Labern
Labern Dia 1,825, 12:18

kadal o burr se skesh tu ti mor antaret

Arius argiri
Arius argiri Dia 1,825, 12:22

V

Andiroid
Andiroid Dia 1,825, 12:53

V + Shout

CmenduriaMB
CmenduriaMB Dia 1,825, 13:39

V

Drk Raiden
Drk Raiden Dia 1,825, 13:54

voted + shouted.

Sir.Chiral
Sir.Chiral Dia 1,825, 14:00

o7

Losto
Losto Dia 1,825, 14:06

v+s + 0/

Scaramangas
Scaramangas Dia 1,825, 16:40

Shqipetaret si cdo here me shume parti dhe te perqare

EFALB
EFALB Dia 1,826, 05:33

V

Elton CrazyShady E
Elton CrazyShady E Dia 1,826, 05:59

bravo V

JUNIORALB
JUNIORALB Dia 1,826, 06:34

si te dal ne chat se aty paska kordinim

AgimRamadaniGL
AgimRamadaniGL Dia 1,826, 17:54

@Scaramangas and @Labern

Duhet t'jeni shume te prapambetur te jepni keso lloj komentesh t'pakuptimta !

Me t'vertet me vjen keq per Personalitetin tuaj !

 
Publicar comentário

O que é isso?

Este é um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Crie um personagem e ajude seu país rumo à glória. Torne-se um herói de guerra, um editor renomado ou um guru das finanças.