[MU regulations] Статут МЮ (ребрендинг)

Day 4,193, 14:10 Published in Ukraine Ukraine by Stribozh

Доброго часу доби, шановні читачі!

Переводжу на завершальний етап процес відновлення статусу авіаційного МЮ згідно задуму першого авіатора еУкраїни


ОНОВЛЕННЯ! Забувім написати, що то проект - відредагований статут буде оприлюднено через 10-12 днів. ПРОПОЗИЦІЇ ПРИЙМАЮТЬСЯ!

Статут авіаційної військової організації
Сокіл (АВО СКЛ)
Sokil (AMO SKL)

І. Загальні положення

1.1. Авіаційна військова організація Сокіл (Надалі - ОРГАНІЗАЦІЯ) - добровільне, недержавне військове об’єднання бійців авіаційного напряму в складі збройних формувань еУкраїни та їх прихильників.
ОРГАНІЗАЦІЯ є правонаступником AVIA LEGION of UKRAINE, котрий створено на основі EESTI LEEGION.

1.2. Метою ОРГАНІЗАЦІЇ є захист загальноукраїнських національних та власних колективних інтересів переважно шляхом участі у авіа боях.
Основним завданням ОРГАНІЗАЦІЇ є координація проукраїнських авіаторів задля їх тренування, бойового розподілу та подальшого нарощування авіадамагу, заохочення до навчання молодих авіаторів і допомога учасникам ОРГАНІЗАЦІЇ у вирішенні їх потреб у грі.

1.3. ОРГАНІЗАЦІЯ формується на добровільній основі.

1.4. ОРГАНІЗАЦІЯ діє на принципах національної ідентичності, демократизму, товариськості, поваги до інших гравців, дисципліни під час виконання наказів керівництва організації.

1.5. З метою уникнення різночитання правил та наказів, усе спілкування в межах ОРГАНІЗАЦІЇ та від її мені здійснюється виключно українською мовою.
Інформація ОРГАНІЗАЦІЇ, котра спрямована й на зарубіжних гравців, дублюється англійською мовою. Відповідальність за точність перекладу несе речник ОРГАНІЗАЦІЇ.

1.6. Повна назва ОРГАНІЗАЦІЇ українською мовою - Авіаційна військова організація Сокіл.
Скорочена назва ОРГАНІЗАЦІЇ українською мовою – АВО СКЛ.
Повна назва ОРГАНІЗАЦІЇ англійською мовою – Aviation military organization Sokil.
Скорочена назва ОРГАНІЗАЦІЇ англійською мовою – AMO SKL.

ІІ. Членство:

2.1. Учасником ОРГАНІЗАЦІЇ може стати кожен гравець eRepublik, незалежно від рж та ігрового громадянства, котрий вибрав свою роль у грі шляхом участі у авіа боях, має намір здійснювати прокачку акаунту в цьому напрямі, дотримується основних принципів ОРГАНІЗАЦІЇ (цього Статуту) та бере на себе зобов’язання брати активну участь у житті ОРГАНІЗАЦІЇ, в тому числі – підтримувати інших учасників ОРГАНІЗАЦІЇ.

2.2. Приймання до лав ОРГАНІЗАЦІЇ нових учасників здійснюється шляхом:

2.2.1. подання заявки до керівника ОРГАНІЗАЦІЇ з вказівкою на чинного учасника ОРГАНІЗАЦІЇ, котрий надає рекомендацію заявникові;

2.2.2. проходження кандидатом співбесіди з керівництвом ОРГАНІЗАЦІЇ;

2.2.3. оприлюднення на сторінці шаутів ОРГАНІЗАЦІЇ рішення керівника ОРГАНІЗАЦІЇ про прийняття до лав організації, або ж мотивованої відмови в прийнятті до ОРГАНІЗАЦІЇ;

2.2.4. у разі позитивного рішення щодо прийняття нового учасника, він зобов’язаний скласти присягу та завершити знайомство колективу ОРГАНІЗАЦІЇ із його персоною. Що здійснюється шляхом презентації гравцем себе як людини, яка має включати відомості про цілі та завдання, поставлені у грі перед конкретним акаунтом його власником.

Текст присяги: «Погоджуюсь із вимогами Статуту Авіаційної військової організації Сокіл та зобов’язуюсь неухильно його дотримувати»

Примітка. Протягом 2 (двох) тижнів з дня публікації цього Статуту чинні учасники ОРГАНІЗАЦІЇ зобов’язані виконати п.п. 2.2.2. та 2.2.4. цього Статуту.

2.3. ОРГАНІЗАЦІЯ несе відповідальність за дії своїх учасників, і вживає усіх можливих заходів для усунення допущених ним порушень та попередження вчинення подібного в майбутньому.

2.4. Припинення участі в ОРГАНІЗАЦІЇ може відбутись добровільно чи примусово:

2.4.1. При добровільному виході з МЮ, учасник має повідомити інших учасників ОРГАНІЗАЦІЇ шляхом написання повідомлення на стіні шаутів ОРГАНІЗАЦІЇ.

2.4.2. Примусове припинення участі в ОРГАНІЗАЦІЇ (позбавлення членства) може бути застосоване як засіб крайнього впливу, і лише у випадках прямо передбачених цим Статутом.

2.4.3. Підставами позбавлення членства в ОРГАНІЗАЦІЇ є такі вчинки:

- Удар на стороні потенційного та/або діючого ворога держави або участь у боях проти союзників (як фактичних так і умовних) у військовий час. Винятком може бути 25 кілів на медаль найманця, що не нанесли суттєвого впливу на результат битви (зрушення стінки);
Примітка. Усі вороги і союзники держави визнаються такими в разі їх визначення демократичним шляхом.

- Повторне порушення статутних обов’язків, в тому числі зневажлива поведінка у грі стосовно інших гравців (приниження гідності визнаного самодостатнього гравця, використання нелітературних термінів у спілкуванні, крадіжка медалей тощо).

2.5. Кожен учасник МЮ зобов’язаний у грі дотримуватися вимог цього Статуту та норм загальнолюдської моральної поведінки.

2.6. За порушення норм цього Статуту до учасника можуть бути застосовані інші санкції за погодженням колективу ОРГАНІЗАЦІЇ.

ІІІ. Права та обов’язки учасників

3.1.Усі учасники формування є рівними у своїх правах та обов’язках, окрім випадків, прямо встановлених цим Статутом.

3.2. Учасник ОРГАНІЗАЦІЇ не може бути обмежений у правах як громадянин своєї країни. Сюди слід віднести: виборче право, участь у партіях та інші основні невійськові види діяльності. Політична агітація на сторінці шаутів ОРГАНІЗАЦІЇ та координаційному чаті заборонена.

3.3. Учасник ОРГАНІЗАЦІЇ може вільно вибирати засоби свого заробітку в грі, окрім випадків нанесення прямої шкоди ОРГАНІЗАЦІЇ, країні або її інтересам.

3.4. Кожен учасник на час активного перебування в грі (онлайн) повинен регулярно переглядати закладку шаутів ОРГАНІЗАЦІЇ.

3.5. Учасник повинен брати участь у регулярних бойових акціях, скоординованих керівним складом ОРГАНІЗАЦІЇ або спеціально призначеними гравцями з числа ОРГАНІЗАЦІЇ.

3.6. Учасник повинен виконувати накази керівництва ОРГАНІЗАЦІЇ. В разі незгоди з наказами керівництва, учасник ОРГАНІЗАЦІЇ має право винести на публічне обговорення питання доцільності подібних наказів. Таке обговорення розпочинається після повного й неухильного виконання попереднього наказу.

3.7. Учасник ОРГАНІЗАЦІЇ повинен носити однострій, який належить до символіки ОРГАНІЗАЦІЇ, а його носіння означає перебування учасника під опікою та захистом ОРГАНІЗАЦІЇ.

ІV. Керівний склад

4.1. Керівний склад ОРГАНІЗАЦІЇ – учасники загону, які підпорядковуються командиру загону та координують діяльність підрозділу.
Керівний склад ОРГАНІЗАЦІЇ визначає основні напрямки її діяльності.

4.2. Кожен учасник ОРГАНІЗАЦІЇ може досягти рівня «капітан» чи «заступник командира» своєю активною участю в грі чи у розбудові ОРГАНІЗАЦІЇ. Рішення про підвищення гравця повідомляється з вказівкою на заслуги перед ОРГАНІЗАЦІЄЮ, за які гравець отримав підвищення.

4.3. Керівний склад ОРГАНІЗАЦІЇ забезпечує навчання рядового складу ОРГАНІЗАЦІЇ азам участі у авіа боях;

4.4. Керівний склад призначається Командиром ОРГАНІЗАЦІЇ;

4.5. Керівництво ОРГАНІЗАЦІЇ забезпечує комунікацію з іншими військовими формуваннями.

V. КОМАНДИР ОРГАНІЗАЦІЇ

5.1. Командир – гравець, який визначає та координує всю діяльність ОРГАНІЗАЦІЇ. Командир є найвищим в ієрархії учасників ОРГАНІЗАЦІЇ. Накази Командира підлягають негайному виконанню.

5.2. Першочергово Командир ОРГАНІЗАЦІЇ зобов’язаний:

5.2.1. Координувати, слідкувати за ігровими процесами задля забезпечення перебування ОРГАНІЗАЦІЇ на лідерських позиціях.

5.2.2. Відстоювати честь ОРГАНІЗАЦІЇ та гідність її учасників.

5.2.3. Призначити керівний склад ОРГАНІЗАЦІЇ.

VІ. ЗАСТУПНИК(-и) КОМАНДИРА ОРГАНІЗАЦІЇ

6.1.Заступник Командира – гравець, призначений Командиром і є прямим керівником ОРГАНІЗАЦІЇ на час відсутності Командира.

6.2.Заступник Командира загону зобов’язаний:

6.2.1. Розуміти й слідкувати за внутрішніми процесами в грі.

6.2.2. Координувати ОРГАНІЗАЦІЮ в її діяльності.

6.2.3. Вживати заходів для підвищення добробуту ОРГАНІЗАЦІЇ та всіляко залучати учасників до активної гри.

VІІ. КАПІТАН ОРГАНІЗАЦІЇ

7.1.Капітан – гравець, призначений Командиром ОРГАНІЗАЦІЇ та має функції координування учасників загону в їх повсякденній діяльності.

7.2. На Капітана покладається також функції радника для Заступника(-ів) Керівника та Командира.

VІІІ. РЕЧНИК ОРГАНІЗАЦІЇ

8.1. Речник загону – гравець, на якого покладено функції повідомляти інших гравців еУкраїни про діяльність ОРГАНІЗАЦІЇ. Такі повідомлення гравець поширює через свою газету, яка набуває статусу офіційного вісника ОРГАНІЗАЦІЇ.

8.2. Речник загону також має виключну функцію оприлюднення за межі ОРГАНІЗАЦІЇ рішень Командира та керівного складу, що здійснюється через його газету.

ІХ. Прикінцеві положення
9.1. Офіційними символами ОРГАНІЗАЦІЇ є дві емблеми.

9.1.1. Великий герб – щит з крилами з соколом в середині, зіркою та мечем. (підлягає оновленню)

9.1.2. Малий герб (бойовий) – меч, направлений донизу з крилами та з абревіатурою ОРГАНІЗАЦІЇ. (підлягає оновленню)

Примітка. Символіка ОРГАНІЗАЦІЇ оновлюється протягом 2 (двох) тижнів з дня публікації цього Статуту, і підлягає оприлюдненню після її розроблення та затвердження керівництвом ОРГАНІЗАЦІЇ.

9.2. Офіційне гасло ОРГАНІЗАЦІЇ - Sapiens Dominabitur Astris (Мудрий править зірками)

9.3. Офіційний славень ОРГАНІЗАЦІЇ – Українська народна пісня: «Гей соколи» (версія у виконанні Піккардійської терції використовується під час офіційних заходів ОРГАНІЗАЦІЇ)
[youtube]ml1ao_QHiMQ / MVKS 1ASA 0ANF[/youtube]
варіант до обговорення
або тут

9.4. Оновлена форма бійців (авки) буде оприлюднена в складі усієї оновленої символіки ОРГАНІЗАЦІЇ.

9.5. Цей статут набирає юридичної сили з дня його оприлюднення.

Командир


Для шаутів:
[MU regulations] Статут МЮ (ребрендинг)
https://cutt.ly/UyuEfZ