[MoD] Вісник Міністерства оборони [накази оновлюються]

Day 1,915, 16:58 Published in Ukraine Ukraine by Ministry of Defence Ukraine

Це офіційна газета Міністерства оборони еУкраїни. Ми закликаємо всіх громадян в наступних боях захищати Україну та допомагати союзникам. Голосуйте за цю статтю, щоб збільшити її видимість, а також підпишіться на бюлетень, щоб отримувати оновлення.

* За назву орги Міністерства оборони ми маємо бути вдячні президенту Снейку

Бити за Україну
Fight for Ukraine

Cаплай на битву -
Важливо!!!
Не бийте при стінці більше ніж 52% в нашу користь. Використання дамагу раціонально - це шлях до перемоги в кампанії.
Представникам військових формувань уточнювати накази у своїх командирів!

Зведення новин з фронтів

Закінчилась атака молдавських військ на Буковину. Пріо союзників Молдовії - Сербії та Болгарії стояв саме на цю битву, що одразу видно з кількості сербських та болгарських аватарок на полі бою. Тому бій був гарячим до останніх хвилин і закінчився нашою перемогою з рахунком 85:80. На останніх хвилинах завчасно надійшла допомога від союзників. Тому збираємо здоровя і чекаємо нашої атаки у відповідь.
Південно-західна, Східна Азія:
Китай - Все без змін, періодичні РВ придушуються без проблем, останній закон приймався 5 днів тому назад
Хорватія-Індія Аналогічно, РВ навіть не підіймаються
Індонезія- Були випиляні Філіпіни, існує спільний кордон з Китаєм,проте схоже жодна з країн не готується до війни
США-Тайвань: Війна завершилась щоб початись знову. Тайванці прийняли НЕ США, і атакували Північний Тайвань, проте нажаль безрезультативно. Після вдалого РВ у корейському регіоні закрилася американо-тайванська війна.
Аргентина продовжує вести бойові дії з Бразилією. Бразилія окупувала черговий регіон. Завдяки війні Аргентина & Бразилія, чілійці вдало проводять свої військові операції проти Аргентини.

Триває війна між Колумбією та Венесуелою.
У турків з болгарами стара пісенька: болгари відвойовують Сх Анатолію, а турки в РВ намагаються повернути Егейське узбережжя.
Тим часом, греки вдалою контратакою Середземноморського узбережжя Турції відрізали фіромські експедиційний корпус в Ірані від баз на батьківщині. Однак, це не заважає фіромцям успішно атакувати черговий іранський регіон.
Росія, користуючись несприятливими для Ірану обставинами, забирають Ісфаган, утримуючи водночас Мазандаран і Голістан
Вчора італійські війська звільнили Абруццо, однак це не надає оптимізму життєрадісним італійцям: у війні зі Словенією вони вже втратили Умбрію і Абруццо.
Поляки випилюють фінів. Вдруге за останній тиждень.
У запеклій боротьбі португальцям вдалося повернутися на карту, відвоювавши Ліссабон. Битва завершилася із рахунком 77 на 88.
У Іспанії хтось запустив НЕ США. Закон, звісно, завалили. Але ... через кілька хвилин після цього португальський Президент запустив закон про оголошення Іспанії ворогом №1. Однак, можна бути впевненим у тому, що португальці матимуть гандикап у добу.

Болгари голосують МПП з Німеччиною. Вагаються. Німці з цього приводу більш одностайні.
Це досить тривожний дзвіночок. КоТ торує стежку до всіх колишніх членів Терри. У грі стає все менше місця для несподіванок на фронтах.