Day 600, 04:30 Published in Hungary Hungary by Heidar
Hetet hintett a Newcastle United

eNB 2 C csoport, 3. forduló

Newcastle United (Spikespiegel) - Hungarian Wolves (Toto92): 7 - 0 (1 - 0)

Leiskolázta ellenfelét a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Newcastle United. A farkasok szemernyi ellenállást sem tudtak tanúsítani. A hazai csapatból mindenki kiválóan játszott, de a 3 gólos Darvaz Imre extraklasszis teljesítménye kiemelkedett a mezőnyből. Megalázó győzelmükkel a Szarkák tovább menetelnek a bajnoki cím felé.

Blackwater (Blackwater) - GBFC (Adock): 4 - 2 (2 - 1)

Tartja a lépést az éllovassal a Blackwater csapata. Csak rosszabb gólkülönbségük miatt állnak 2. helyen. Magabiztosan győzték le a GBFC-t csékájuk Gyors Béla vezetésével. Már most hatalmas az érdeklődés a 6. fordulóban megrendezendő rangadó iránt.

Gondolat FC (Dr._Gustav_Lauben) - Senta Corporation FC (Vartusmeister): 0 - 1 (0 - 1)

Az zentai csapat nyerte a forduló rangadóját. Az igen kiélezett, ám kevés helyzetet hozó mérkőzést egy fejes gól döntötte el a vendégek javára, akik ezzel továbbra is tapadnak az élbolyra.

Bakonyjako FC (Jordantamas) - FC Ravens (Pivarcsi): 2 - 1 (0 - 1)

A második félidőben hátrányból tudta megfordítani a mérkőzést a hazai alakulat. Jordán Tamás edző remekül feltüzelte tanítványait a szünetben, akik két begyakorolt szabadrúgás formáció utáni fejes góllal otthon tartották a 3 pontot.

Dublin FC (Marcifiu) - Érdi VSE (Nomakur): 0 - 2 (0 - 0)

A második félidőbeli jó játékával bezsebelte idegenben is a 3 pontot az érdi alakulat ezzel biztosítva helyüket az élen állókat közvetlen üldözők között. Különösen a középpályájuk volt nagyon stabil, nem hiába került be 2 játékosuk is erről a területről a forduló válogatottjába.

Fekete Sasok (Loctus) - Kispest-Honvéd Fc (Faczan): 2 - 1 (2 - 1)

"Jól seper az új seprű", vagyis az új befektetők és edző munkájának eredményeként megszerezte első győzelmét a salgótarjáni alakulat egy sérülésekkel tarkított mérkőzésen. A Sasok edzőjét, Loctust választották a forduló menedzserévé, ennél jobb bemutatkozásról nem is álmodhatott az ifjú szakember A hazaiak ezzel felzárkóztak a középmezőnyhöz, a vendégek pedig nem tudtak onnan előrébb lépni.