(eNS) eNB 2 B csoport, 2. forduló

Day 593, 09:12 Published in Hungary Hungary by Heidar
Parázs meccs, nem csak a pályán!

Xavier institution-ben fogadta az X-men csapata a Varga FC-t. A mérkőzést óriási rendőri intézkedések előzték meg, hisz a VFC szurkolói tábora a „Fekete Lovagok” már 1 nappal a mérkőzés előtt megérkeztek a helyszínre. A zavargások már tegnap elkezdődtek mikor is a „lovagok” tojással és kövekkel dobálták meg a mutáns csapat székházát, az X-Mansiont. Azonnali rendőri beavatkozás történt 5 Varga drukkert állítottak elő, róluk a bíróság július 10. fog dönteni. A meccs 10 perces késéssel indult a két szurkolói tábor összecsapása miatt. A sípszó után már 8 perccel a „mutánsok” szerezték meg a vezetést csapatkapitányuk bombája által. Nem kellett sokat várni a folytatásra a 10. percben befújt szabálytalanságot követően a szabadrúgást Szatmári végezte el, mondhatni tökéletesen, 2-0. A Vargák sem lankadtak, hisz a 15. percben Czenthnar 25 méteres bombája akadt be Lemur kapujába. Nem látnak rosszul az olvasók! Igen a VFC kapusának bátyjáról van szó. Az öccs nem kapott bizonyítási lehetőséget ezen a meccsen. A „mutánsok” tovább rohamoztak, aminek meglett a következménye, hisz a lefújást megelőzően 5 perccel újabb gólt szereztek. A gólszerző újra a csapatkapitány Kun Mátyás. A második félidő kiegyenlített volt végig. Rossz hír a „Cipészeknek”, a 61. percben lesérült a szurkolók egyik kedvenc játékosa Pomaházi, az ő helyére Bádiny érkezett. A 80. percben újabb szépítő találatot szerzett a VFC, hála a csapat gólvágójának, Vajda Zolinak. Itt még nem lett vége a meccsnek, a 88. percben Szatmári fejelt Flórián kapujába, beállítva ezzel a 4-2-es X-men győzelmet. A mérkőzés után újabb balhé tört ki hisz a Varga FC szurkoló tábora nem bírta elviselni a vereséget, így neki rontott a „mutánsok” táborának. A helyzetet a biztonságiak és a később kiérkező rendőrség remekül oldotta meg. Több szurkoló került őrizetbe mind a két oldalról.

ri_csi (Varga FC): Ez a meccs számomra érthetetlen… nyernünk kellett volna, a bíró végig az ellenfélnek fújt. Annyira feltűnően, hogy az már szinte hihetetlen. Annyit tudok a dologhoz hozzá fűzni, hogy csalással könnyű győzelmet elérni. Viszlát!
(A „Cipészek” trénere ezután feldúltan viharzott el a sajtó szobából, fellökve jó pár újságírót.)

Heidar (X-Men): A csapat meghálálta a szurkolók szeretetét, fantasztikus győzelmet arattunk. Ilyen játékkal bármire képesek lehetünk, de ne szaladjunk a dolgok elébe. Mindig csak a következő mérkőzésre koncentrálunk. Az alaptalan gyerekes vádakkal és a futballhoz nem tartozó eseményekkel nem kívánok foglalkozni.