(eNS) eMK visszavágók

Day 598, 02:42 Published in Hungary Hungary by Heidar
Megkésett eMK beszámoló

Izgalmakkal teli mérkőzéseket játszottak az eMagyar Kupa 1. fordulójának visszavágóin. A 92. percben esett el a továbbjutás lehetőségétől az X-Men csapata, a Győri Honvéd FC-nek pedig sikerült idegenben lőtt gólokkal tovább lépnie a Newcastle United ellenében. A Vörösberény idegenben is 3 – 1-es győzelmet aratott így 6 – 2-es összesítéssel lépett tovább. A kirohanásairól ismert edző, ri_csi csapata is magabiztos 5 – 2-es aránnyal ment tovább a kupában és rá már a Tisza Cipő SE csapata vár. Izgalmas mérkőzést játszott még a Blackwater és az FC Ravens csapata. Az első mérkőzést 2 – 1-re nyerte az FCR csapata, de a visszavágó első félidejében a BW 3 góllal húzott el. A második félidőben mintha csoda történt volna a „hollókkal” ugyanis 4 gólt vágtak a „feketevíznek” így 4 – 3-ra nyerték a meccset.

eMagyar Kupa 1. forduló, Visszavágók: (vastagon a továbbjutók)

Newcastle United - Gyori Honvéd FC : 4 – 2 (3 – 1) össz.: 5 – 5 (Idegenben lőtt gólok)

Senta Corporation FC - Gondolat FC : 1 – 0 (1 – 0) össz.: 2 - 1

Bakonyjako FC – Vörösberény : 1 – 3 (1 – 0) össz.: 6 - 2

Várvölgy FC - Varga FC : 2 – 3 (0 – 2) össz.: 5 - 2

Újbuda SE - Lions Indomptables : 0 – 1 (0 – 1) össz.: 6 - 0

X-Men - PMTE LC : 2 – 1 (2 – 0) össz.: 3 - 2

GBFC - Elore 1912 : 1 – 1 (1 – 1) össz.: 3 - 2

Blackwater - FC Ravens : 3 – 4 ( 3 – 0) össz.: 6 - 4

MKB Veszprém FC - FC ArabMajmok : 1 – 0 (1 – 0) össz.: 3 - 0